What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Euro 2021

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,704
Σε όσα έχω βρεθεί δεν έχω δει αυτό που λες - και btw μου αρέσουν αρκετά ψάρια. Με κάποιο χορταρικό (στανταράκι) ή πατάτες φούρνου ναι, φρεντς φράιζ όχι.
Πάντως και με θαλασσινά παραγγέλνουμε πολλές φορές πατάτες τηγανητές ως ένα ορεκτικό. Αλλά δεν έχει να λέει. Μπορεί να υπάρχουν στο τραπέζι, αλλά καμία σχέση με το να τις πετάνε μέσα στην πιατέλα με τη σφυρίδα ή το σαγανάκι και να στις φέρνουν...
 

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,224
Μπακαλιάρος σκορδαλιά με ρετσίνα = το καλύτερο πράγμα που μπορείς να κάνεις σε τέτοιου είδους μαγαζιά
 

maximum armor

Umber Hulk
Joined
Jun 14, 2019
Messages
825
Να γράψω μόνο ότι ΠΟΛΥ καλύτερες (και σε εικόνα και σε περιγραφή) οι μεταδόσεις της ΕΡΤ στους Ολυμπιακούς Αγώνες, απ' ό,τι "εκείνες" του ΑΝΤ1 στο Euro.
 

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,224
Να γράψω μόνο ότι ΠΟΛΥ καλύτερες (και σε εικόνα και σε περιγραφή) οι μεταδόσεις της ΕΡΤ στους Ολυμπιακούς Αγώνες, απ' ό,τι "εκείνες" του ΑΝΤ1 στο Euro.
Δεν μπορούν να συγκριθούν οι ρεπόρτερ του ενός καναλιού με του άλλου. Ειδικά ο Τσώνης έχει τεράστια προϋπηρεσία σε αθλητικά γεγονότα στίβου.

Το θέμα με την ΕΡΤ είναι ότι πετσοκοψε τις μεταδόσεις της και έκοψε το on demand, το οποίο λόγω της διαφοράς ώρας μεταξύ των δύο κρατών ήταν καίριας σημασίας για τους οπαδούς των αγώνων. Στην τελική εμείς δεν έχουμε την ευκαιρία να βλέπουμε κάθε μέρα τέτοια θεάματα σε αντίθεση με τα τόπια (ποδόσφαιρο και μπάσκετ).
 
Top Bottom