What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Φέισπαλμ σταφ

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,122
Για κάτι τέτοια ποστ σε έχω στις σκέψεις μου και σε φαντασιώνομαι!
#ΝΟΧΟΜΟ!
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,525
Μιας και μιλούσαμε για σκόνες στο ποδοσφαιρικό θρεντ...


EbJQtjPX0AAS30X
 

Hank

Mind-flayer
Sign me up! Approval of the Admiral The Ultimate Sacrifice Fighting stocism with stoicism
Joined
Jan 22, 2020
Messages
1,889

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,239
Μολις εγραψα στο γκουχου γκουχου θεμα οτι δεν την παλευω με την ελληνικη πραγματικοτητα.... Μποδγανος και τα πλοκαμια του μαρξισμου.
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,525
Επιτέλους, το κίνημα κοινωνικής δικαιοσύνης έφερε καρπούς: το twitter καταργεί τους όρους whitelist, blacklist, master/slave και... sanity check.


 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,239
Νομίζω ότι η κατασταση είναι εκτός ελέγχου και την ίδια στιγμή, όλες αυτές οι βλακείες, επειδή βλακειες είναι, εκτός και αν κάποιος πιστεύει ότι είναι νορμάλ να αλλάξουμε το όνομα του στόκου σε κάτι άλλο, επειδή αυτή η ονομασία μπορεί να χρησιμοποιηθεί για κακούς σκοπους.
Ναι, όλες αυτές οι βλακείες δεν βοηθάνε σε τίποτα. Τι άλλο; Μήνυση στους iron maiden για το powerslave? Να ξεθάψουμε τον Chris Cornell επειδή audioslave?

Οι άλλοι οι καθυστερημένοι, που νοιώθουν προσβολή για τα Ο/Η επειδή νοιώθουν ΤΟ και πρέπει να χρησιμοποιούμε όλοι ΤΟ όταν αναφερόμαστε σε κάποιον, επειδή μπορεί να τον προσβάλλουμε;

Το θέμα είναι ότι όλα αυτά, δεν λύνουν κανένα πρόβλημα και μας πάνε στην αντίθετη πλευρα, την πλευρά του φασισμού, επειδή goodbye η ελευθερία του λόγου και φόβος, μη πεις σε κάποιον να περιμένει δύο λεπτά επειδή έχεις μια προσωπική συζήτηση και βρεθείς μπλεγμένος σε υπόθεση ρατσισμού. Ποιος είσαι εσύ που απορρίπτεις το δικαίωμα για την επικοινωνία και ρίχνεις στην κοινωνική απομόνωση τις οντότητες της κοινωνίας;

Το είχα ποσταρει και παλαιοτερα αλλά θα είναι επίκαιρο για πολλά χρόνια.
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,493

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,525
Ο Kanye West ανακοινώνει την υποψηφιότητά του για την προεδρία των ΗΠΑ, ο Elon Musk δηλώνει την υποστήριξή του.








🤡
 

stefan24

Half-Ogre
Joined
Jun 4, 2016
Messages
608
Ο Kanye West ανακοινώνει την υποψηφιότητά του για την προεδρία των ΗΠΑ, ο Elon Musk δηλώνει την υποστήριξή του.








🤡

Μέχρι και ο Dwayne The Rock Johnson για καλύτερος πρόεδρος των ΗΠΑ μου κάνει αν ισχύει η υποβολή υποψηφιότητας για Πρόεδρος το 2020
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,239
Πιστευω (με απιστευτα δυνατη πιστη) οτι ο Musk τρολαρε τον West να κατεβει για προεδριλικι και το μηνυμα του ηταν για να τον ενθαρυνει να συνεχισει να παιζει στο τρολοεργο που του εστησε. Ακομα και ο Τραμπ ειναι καλυτερος απο τον Kanye West. Ειναι ξεκαθαρο οτι αρπαξε την ευκαιρια μετα τα τελευταια δυσαρεστα γεγονοτα, μπας και κερδισει με μοναδικο κριτηριο το χρωμα του δερματος του.
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,493
ο κάνιες νομιζω απ τις προηγουμενες εκλογες τρολο-απειλουσε οτι θα κατεβει.
οχι κουνέλο μου, δεν συμφωνω μ αυτο που λες. οταν εχουν γινει προεδροι αθρωποι οπως ο μπους τζουνιορ , ο ρηγκαν ή ο τραμπαρίφας τωρα, γιατι οχι κι ο κανιες? αστεια αστεία, μουσικος δεν εχει γινει ακομα προεδρος, εκτος αν χρεωνουμε τον κλιντον ως σαξοφωνιστα.


χωρις πλακα τωρα, επειδη τελευταια βλεπω καποιες, για μενα τον εμπειρο μπρουσοαναλυτη, περιεργες κινησεις του βρούκου, δεν αποκλειω καθολου να τον δουμε υποψηφιο στην επομενη εκλογη. και πιστευω θα γινει μια χαρα προεδρος.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,239
Ο συγκεκριμενος, ανηκει στην ιδια υποκατηγορια με οσους ανεφερες, αλλα ειναι απο μονος του ολοκληρη κατηγορια. Εχω βασιμες υποψιες οτι ο Μπους Jr εχει εγκεφαλικα κυτταρα, σε συγκριση με τον μελαχροινο βαρδο. Ο Τραμπ μπορει να απειλουσε τον Κιμ οτι θα του την ριξει, αλλα ολα ειναι βγαλμενα απο το PR. Ο Kanye θα του την ριξει του Κιμ, επειδη δεν του εκανε like στο facebook.

Ο βαρδος, εαν καταφερει να κατεβει στις εκλογες, θα εχει ως main weapon ενα νεο κοσμο για τους μαυρους της Αμερικης. Αυτο που θα κανει ειναι ρατσισμος εναντια των λευκων. Αυτο εχει γινει ηδη στην Ν. Αφρικη.
Μιλαμε για ατομο που απαγορευσε στο προσωπικο του να βλεπει τσοντες στο σπιτι του, δηλαδη ποσο απανθρωπο παιζει να ειναι το παλικαρακι; Ειναι γνωστος υδροκεφαλος και ατομο με 2 bit τεχνολογια στην συγκρατηση των νευρων του.
Βλεπω να ξεκιναει πολεμο με την Ρωσια επειδη δεν πουλανε οι δισκοι του εκει.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,239
who.jpg


Καπου εκει μεσα στο ποστ, υπαρχει ενα link, το ξερω επειδη το ειδα απο το κινητο. Πειτε την αληθεια, ο μπουμπουκος, λεω ο μπουμπουκος. ανηκει στην συντακτικη ομαδα;
Για χαρη του ragequit, εχω απενεργοποιησει ολες τις αντι-καπιταλιστικες τακτικες.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,239
Οικονομικη κριση και επιδημια
νομιμοποιηστε την ευθανασια.

Ηθελα να ξεριζωσω τα ματια μου αλλα τα χρειαζομαι. Ανοιξτε τα συνορα να φυγουμε.



pat.jpg





pat5.jpg
 
Top Bottom