What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Φέισπαλμ σταφ

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,564
Ζούμε στο timeline στο οποίο ο Κοτζίμα κάνει μήνυση στον ΑΝΤ1 σχετικά με fake news γύρω από τη δολοφονία του πρώην Ιάπωνα πρωθυπουργού.



BEST TIMELINE
 

Dark Archon

Mind-flayer
Joined
Dec 21, 2012
Messages
1,655
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,266
ρε φίλε όμως να σου πω, αυτό με την βενζίνη (8:00) το έχω δει αρκετές φορές σε βίντεο και η αλήθεια έιναι ότι δεν φαίνεται! Περισσότερο θα το έλεγα UI fail. Και στην μηχανή μου το έχει ψηφιακό αλλά φαίνεται πολύ καθαρά ότι είναι μια μπάρα που μετράει το καύσιμο.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,325


μαζι με τις μαμαδες
στον άγριο ξυλοδαρμό συμμετείχαν περίπου 20 άτομα που χρησιμοποιούσαν καδρόνια, πέτρες και μπουκάλια.

Από τη συμπλοκή προέκυψε ένας τραυματισμός, ωστόσο δεν χρειάστηκε η συνδρομή του ΕΚΑΒ και έγιναν τέσσερις προσαγωγές.
 

munkinnousu

Mind-flayer
Approval of the Admiral
Joined
Dec 6, 2014
Messages
1,503
Μπήκα να διαβάσω για το ξύλο και μου έβγαλε αυτο

 

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,704
στον άγριο ξυλοδαρμό συμμετείχαν περίπου 20 άτομα που χρησιμοποιούσαν καδρόνια, πέτρες και μπουκάλια.
Ταφ λιτλ μπάγκερς! Ορ ιζ ιτ...;
 

munkinnousu

Mind-flayer
Approval of the Admiral
Joined
Dec 6, 2014
Messages
1,503
Δεν το διάβασα τελικά το πρωί γιατί μου τράβηξε την προσοχή ο άλλος που έβαλε ούχου στο λιλί του. Προφανώς και κάτι άλλο υπάρχει που δεν το γράφει στο άρθρο, Έλληνες με Ρομά ή Αλβανικής καταγωγής. Εντάξει, έχουνε πέσει τα στάνταρ της κοινωνίας μας αλλά δεν πλακώνονται έτσι οι άνθρωποι στις παιδικές χαρές
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,325
Αυτη η ειδηση επαιξε και παλια. Δεν ξερω εαν ειναι ανακυκλωση ή καινουργιος πεοκολητης. Το αρθρο μπορει να ειναι ενα μειγμα δημοσιογραφιας και πεζογραφιας αλλα δειχνει την προβληματικη μορφωση που υπαρχει στην Ινδια.

@munkinnousu Κι εγω το ιδιο σκεφτηκα και μαλιστα στην αρχη ειπα οτι ειναι ρωσοποντιοι με γυφτους αλλα
1. δεν πηγε κανενας στο νοσοκομειο γιατι οι ρωσοποντιοι (τους) χτυπανε ασχημα (για λογους)
2. εφτασε ως ειδηση σε εμας.
 

bald_killer

Death Knight
Joined
Jul 26, 2014
Messages
3,846
Από αγαμίες κ μαλάκινση πάσχει ο αρθρογράφος εγώ λέω.

Πάντως, μπήκα (!) περιμένοντας πως το περιστατικό να είχε συμβεί στο Γιου Κέι αλλά τελικά συναίβει στην Ινδία, πράγμα που ούτε αυτό με εξέπληξε.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,266
Σκατίλα... απλά σκατίλα.
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,500
οταν ακουω μεγαλες προσωπικοτητες, που δειχνουν οτι εχουν να δωκουν πραματα στην κοινωνια, μ αρεσει να τους επιβραβευω διαφημιζοντας τους.

μετα τα απαραιτητα κουκλαρίσματα λοιπον, βρηκα οτι ο αυτος ο πηχτός μαλακας (ειναι και πιο προσωπικο το θεμα, μαθηματικος εχω σπουδασει και μου ρθε να σπασω την οθονη με οσα ελεγε ΚΑΙ για τα μαθηματικα) λεγεται βενιέρης, (πολυ λογικα) πολιτευτης της νδ στην θεσσαλονικη και δημοσιογραφος.
κι ενα χαριτωμενο: ειναι αδερφος του βελοπουλου, αλλά σε μια ΣΗΜΑΝΤΙΚΗ κινηση το κυβερνων κομμα προλαβε και εξασφαλισε την συμμετοχη του....
οικογενεια - περιβολι παντως.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,325
Για λογο, αγνωστο, εκανα κλικ σε clickbait τιτλο. Η ειδηση δεν ειχε αναγκη απο κατι τετοιο.

 

bald_killer

Death Knight
Joined
Jul 26, 2014
Messages
3,846
Νομίζω κάποτε είχαμε ένα Εμετος Stuff θρεντ, αλλά δε το βρίσκω. Τεσπα το βάζω εδώ.

Τελικά, είναι ακριβά τα ενοίκια στην Αθήνα;


Τα επιχειρήματα της προεδράρας/ εντερπρενέρ συνοπτικά

"σας κάνουν χάρη που σας τα δίνουν μονον όσο ένας βασικός, σχεδόν μπαίνουν μέσα"
"τα ενοίκια στο εξωτερικό είναι φυσιολογικά για τα πορτοφόλια των πολιτών"
"πάντε ανοίξτε κάνα μαγαζί να γίνετε εντερπρενέρ να πληρώνετε τους εργαζομένους σας καλά ωστε να μπορούν να νοικιάζουν"

κερασάκι:
"μην τα βάζετε με την κυβέρνηση"
 

captain kal

Death Knight
Joined
Dec 2, 2012
Messages
3,315
Νομίζω κάποτε είχαμε ένα Εμετος Stuff θρεντ, αλλά δε το βρίσκω. Τεσπα το βάζω εδώ.

Τελικά, είναι ακριβά τα ενοίκια στην Αθήνα;


Τα επιχειρήματα της προεδράρας/ εντερπρενέρ συνοπτικά

"σας κάνουν χάρη που σας τα δίνουν μονον όσο ένας βασικός, σχεδόν μπαίνουν μέσα"
"τα ενοίκια στο εξωτερικό είναι φυσιολογικά για τα πορτοφόλια των πολιτών"
"πάντε ανοίξτε κάνα μαγαζί να γίνετε εντερπρενέρ να πληρώνετε τους εργαζομένους σας καλά ωστε να μπορούν να νοικιάζουν"

κερασάκι:
"μην τα βάζετε με την κυβέρνηση"

Εάν δεν έχετε ψωμί, φάτε πεντεσπάνι!!
 

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
3,925
Νομίζω κάποτε είχαμε ένα Εμετος Stuff θρεντ, αλλά δε το βρίσκω. Τεσπα το βάζω εδώ.

Τελικά, είναι ακριβά τα ενοίκια στην Αθήνα;


Τα επιχειρήματα της προεδράρας/ εντερπρενέρ συνοπτικά

"σας κάνουν χάρη που σας τα δίνουν μονον όσο ένας βασικός, σχεδόν μπαίνουν μέσα"
"τα ενοίκια στο εξωτερικό είναι φυσιολογικά για τα πορτοφόλια των πολιτών"
"πάντε ανοίξτε κάνα μαγαζί να γίνετε εντερπρενέρ να πληρώνετε τους εργαζομένους σας καλά ωστε να μπορούν να νοικιάζουν"

κερασάκι:
"μην τα βάζετε με την κυβέρνηση"

Είχα την ατυχία να ακούσω κάτι αντίστοιχο σήμερα το πρωί στο ραδιόφωνο και μου γ@μησε τη μέρα. Ένας πολιτικός μηχανικός ανέφερε τα εξής:

- ακόμα τα ενοίκια στην Ελλάδα είναι φτηνά σε σύγκριση με το εξωτερικό (λογική για Νόμπελ),
- να εγκαταλείψουμε τον αστικό ιστό για να βρούμε σπίτια με χαμηλότερα ενοίκια
- το πρόβλημα είναι οι χαμηλοί μισθοί και όχι τα αυξημένα ενοίκια
- πρέπει να βρούμε τρόπο να αυξήσουμε το εισόδημά μας για να αντεπεξέλθουμε στα αυξημένα ενοίκια... Τελικά, πάει να επικρατήσει αυτή η λογική του κώλου ή μου φαίνεται;...

ΠΑΛΙ ΕΜΕΙΣ ΦΤΑΙΜΕ ΡΕ Π@ΣΤΗ ΜΟΥ;;;;
 
Top Bottom