What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Φέισπαλμ σταφ

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,269
Άλλη μια μοναδική, απίθανη, χρήσιμη αμερικανική πατέντα... γιατί οι βραστήρες είναι πολύ mainstream για τα αμερικανικά καρντάσια που τρώνε ινστα νουντλς ξέρω εγώ...

 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,269
Μου θύμισε αυτό

Ναι ρε φίλε ναι! Βέβαια το Juicero ήταν ακόμα πιο άχρηστο γιατί μπορούσες να πιέσεις τον χυμό από τα σακουλάκια μόνος σου, να ζεστάνεις μόνος σου νερό δε μπορείς τουλάχιστον.
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,262

tyrion395

Mind-flayer
Joined
Dec 1, 2012
Messages
1,887
Γιατί ό,τι δίνει λίγη ελπίδα και χαρά σε αυτή τη χώρα κάποιοι πρέπει να το πάρουν και να το γελοιοποιήσουν. Και το χειρότερο δεν είναι ότι το κάνουν επίτηδες αλλά πως τους βγαίνει φυσικά

 

Dark Archon

Mind-flayer
Joined
Dec 21, 2012
Messages
1,655
Μιας και δεν υπάρχει wtf thread τα πετάω εδώ.
Δεν σχολιάζω, μ' αυτά που είδα μου κάηκαν πολλά απο τα λιγοστά εγκεφαλικά κύτταρα που μου έχουν απομείνει.......
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,269
Μιας και δεν υπάρχει wtf thread τα πετάω εδώ.
Δεν σχολιάζω, μ' αυτά που είδα μου κάηκαν πολλά απο τα λιγοστά εγκεφαλικά κύτταρα που μου έχουν απομείνει.......
καλά να πάθουν... τόσα χρόνια τίποτα δεν έμαθαν; Ναι πάντα υπάρχει κάποιος να στο κάνει φθηνότερα και το αποτέλεσμα είναι φθηνότερο.
 

Thaxll'ssillyia

Φραγκολεβαντίνος μπιφτεκάς
Joined
Feb 11, 2021
Messages
2,000
Νταξει γάμα τα βυζιά και τις αισθητικές παρεμβάσεις, εμένα αυτό που μου κάνει εντύπωση είναι η οικονομική εξαθλίωση και η έλλειψη κρατικής υποστήριξης που υπάρχει ώστε να αναγκάζεται άνθρωπος να πηγαίνει σε άλλη χώρα να κάνει επέμβαση για τα δόντια του
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,269
Νταξει γάμα τα βυζιά και τις αισθητικές παρεμβάσεις, εμένα αυτό που μου κάνει εντύπωση είναι η οικονομική εξαθλίωση και η έλλειψη κρατικής υποστήριξης που υπάρχει ώστε να αναγκάζεται άνθρωπος να πηγαίνει σε άλλη χώρα να κάνει επέμβαση για τα δόντια του

USA/UK έχουν γίνει μπανανίες, ο πλούτος που έχουν αυτές οι χώρες μαζεύεται όλο και σε πιο λίγους

Δεν είναι να σου κάνει εντύπωση πως βγαίνουν οι Trumps αυτού του κόσμου.
 

Dark Archon

Mind-flayer
Joined
Dec 21, 2012
Messages
1,655

Σαπάκια. Τι γίνεται εκεί στο μιούρικα, έχουν τόσο πολύ αλάτι και το πετάνε όπου τους γουστάρει;
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,269

Σαπάκια. Τι γίνεται εκεί στο μιούρικα, έχουν τόσο πολύ αλάτι και το πετάνε όπου τους γουστάρει;

στο μούρκα γίνεται το ότι δεν έχουν ΚΤΕΟ και ο καθένας μπορεί να κυκλοφορεί με ότι σαπίλα βρει. Το είχα ρωτήσει σε κάποιο site κάποια στιγμή, Jalopnik νομίζω, και μου είχαν πει ότι δεν υπάρχει κάποιος περιοδικός έλεγχος που να κρατάει τα σαπάκια εκτός δρόμων, μάλιστα τους φάνηκε παράξενο που έχουμε τέτοιους ελέγχους στας Ευρώπας και κορόιδευαν που οι Γερμανοί δίνουν 150€ για ΚΤΕΟ.
 

bald_killer

Death Knight
Joined
Jul 26, 2014
Messages
3,848
Το δέκατο όπου ανοίγει το πορτάκι στη θέση του συνοδηγού το λές και win...
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,167

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,327
Πετυχα τυχαια αυτο το site και το λατρεψα.

Μη ρωτησετε τι εψαχνα, μην κανετε διαιτα στην αξιοπρεπεια μου. Ειναι ενα site που μεταμορφωνει σε γατακια, την εγχωρια παραγωγη ξυπνητηριων για προβατα.
Το μετρικο συστημα ειναι σιωνιστικο κολπο για την νεα ταξη πραγματων, ειναι αρκετα δυνατο αρθρο αλλα οχι το καλυτερο.
Το αγαπημενο μου ειναι ο Shaka Zulu, ο στρατηλατης των Ζουλου, που ηταν πρακτορας των Αγγλων και αποτελεσμα πλυσης εγκεφαλου.


αλλος τιτλος που τα λεει εξω απο τα δοντια
HOW TO SPOT CYBERNETICS BY EATING POTATO CHIPS!
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,262


Πραγματικά ρε σεις αυτό με τις παραδόσεις προϊόντων στις ΗΠΑ μου φαίνεται εντελώς εξωγήινο. Είναι δυνατόν το κούριερ να αφήνει το προϊόν στην πόρτα και να φεύγει;
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,269


Πραγματικά ρε σεις αυτό με τις παραδόσεις προϊόντων στις ΗΠΑ μου φαίνεται εντελώς εξωγήινο. Είναι δυνατόν το κούριερ να αφήνει το προϊόν στην πόρτα και να φεύγει;

Ναι είναι, γιατί οι Μούρκανς είναι ηλίθιοι και το δέχονται. Κάπου σε κάποια γωνιά του internet είχα αναρωτηθεί μα καλά πως το ανέχεστε ως καταναλωτές αυτό και το θεωρούσαν τόσο νορμάλ και δεδομένο που σε τελική ανάλυση φαινόμουν εγώ περίεργος... ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΘΟΥΝ ΤΑ ΖΩΑ!
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,269
Στο Αμέρικα οι ντελιβεράδες πληρώνονται με τα πόσα δέματα παραδίδουν, όχι με πόσα σημειώματα αφήνουν.
Φάτε gig economy και καλή χώνεψη.
είχα δουλέψει σε τηλεφωνικό κέντρο δημοσκοπήσεων με τέτοια πολιτική... έφυγα στον ένα μήνα που έβγαλα 140€ 4ωρος... κάτι τέτοια έπρεπε να είναι παράνομα.
 
Top Bottom