What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,567
Σύμφωνα με πληροφορίες, οι "απλοί" παίκτες του F76 έχουν βάλει στο in-game στόχαστρο και επιτίθενται σε όσους πληρώνουν συνδρομή.

Ο Ταξικός Πόλεμος ξεκίνησε.

 

j_lynx

Death Knight
Joined
May 27, 2014
Messages
3,287
Συγνώμη, για πριβέ σέρβερ δεν την είχαν κάνει την υπηρεσία; Βάλαν μαζί τους "δωρεάν" και τους Premium;;;;;
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,567
Η πλάκα με την παρούσα υλοποίηση των Πριβέ Σέρβερζ είναι πως πρόκειται περισσότερο για "πριβέ sessions" ουσιαστικά. Που σημαίνει ότι δεν είναι σε καμία περίπτωση persistent - αν ξεκινήσω εγώ πχ το πριβέ σέσσιον, μπείτε όλοι εσείς, και στην πορεία εγώ αποσυνδεθώ, αποσυνδέεστε κι εσείς παρέα μαζί μου μέχρι να φτιάξει κάποιος άλλος από εσάς άλλο πριβέ.

Υπό αυτό το πρίσμα, προφανώς οι περισσότεροι ακόμα παίζουν στους νορμάλ σέρβερς, ακόμα και οι ελάχιστοι συνδρομητές. Και έτσι φτάνουμε σε σκηνικά όπως τα παραπάνω.
 

j_lynx

Death Knight
Joined
May 27, 2014
Messages
3,287
Phail. Και στο conan exiles υπάρχουν πριβέ σέρβες, αλλά είναι κανονικότατα πριβέ. Είναι μόνιμα πάνω, δεν χρειάζεται κάποιον host. Αν ο ιδιοκτήτης του σέρβερ θέλει, μπορεί να δώσει admin Κωδικό σε όλους ώστε να μπορούν να κάνουν ότι θέλουν. Έτοιμη την είχαν την συνταγή και δεν την χρησιμοποίησαν....
 

bald_killer

Death Knight
Joined
Jul 26, 2014
Messages
3,848
Το μοναδικό είναι πως το δίνει φρι και δεν το χρεώνει 20-30 ευρώ.
 

mruseyourbrain

Blackguard
Joined
Oct 29, 2015
Messages
1,178
Απ' ότι φαίνεται αλλάξαν όλο το παιχνίδι από την αρχή. Πήραν και συμβουλές από τα παιδιά στο Elder Scrolls Online μάλλον.
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,567
Τους πήρε 1μιση έτος για να μετατρέψουν το παιχνίδι στο "Online Fallout" που ζητούσαν εξ αρχής οι bethesdoφανς. Θρίαμβος.

Περιμένω να δω τους συναρπαστικούς τρόπους με τους οποίους θα καταφέρουν να σπάσουν το γκεημ ξανά.
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,261
Απ' ότι φαίνεται αλλάξαν όλο το παιχνίδι από την αρχή. Πήραν και συμβουλές από τα παιδιά στο Elder Scrolls Online μάλλον.


Πλέον ενδιαφέρομαι, δεν θα το κρύψω.
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,931
φαλλουτ μειντ μπαι μπεθεσντα μου ήταν αδιάφορο ήδη από το 3.
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,261
φαλλουτ μειντ μπαι μπεθεσντα μου ήταν αδιάφορο ήδη από το 3.

Απόλυτα κατανοητό. Εγώ επειδή δεν είχα κανένα ιδιαίτερο συναισθηματικό δέσιμο με τη σειρά έπαιξα το 3 επειδή έμοιαζε με τα Elder Scrolls και το New Vegas επειδή ήταν προϊόν της Obsidian. Με το 4 δεν έχω ασχοληθεί μέχρι σήμερα, το 76 μου κινεί περισσότερο το ενδιαφέρον γιατί το έφτιαξε άλλη ομάδα και γιατί έχει την προοπτική του emergent gameplay μέσω των υπόλοιπων παικτών.
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,931
Απόλυτα κατανοητό. Εγώ επειδή δεν είχα κανένα ιδιαίτερο συναισθηματικό δέσιμο με τη σειρά έπαιξα το 3 επειδή έμοιαζε με τα Elder Scrolls και το New Vegas επειδή ήταν προϊόν της Obsidian. Με το 4 δεν έχω ασχοληθεί μέχρι σήμερα, το 76 μου κινεί περισσότερο το ενδιαφέρον γιατί το έφτιαξε άλλη ομάδα και γιατί έχει την προοπτική του emergent gameplay μέσω των υπόλοιπων παικτών.
παρόλο που με τα elder scrolls δεν έχω θέμα και τα έπαιξα όλα με τα fallout δεν με τράβηξε. δοκίμασα το 3 το παράτησα με το που τελείωσα το tutorial. μόνο new vegas κατάφερα να παίξω στην bethesda era.
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,567
ΓΙΑ ΠΑΜΕ ΛΙΓΟ


14 ταπρίλη βγαίνει το Wastelanders update, και το γκεημ κυκλοφορεί και στο Στημ. Αν το έχετε ήδη στο Bethesda Launcher, συνδέοντας το Στημ σας με το λογαριασμό σας εκεί πριν τις 12 του μήνα τότε κερδίζετε το γκεημ και στο Στημ.

Διπλή ευτυχία.
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,567


Πέντε μερούλες μέχρι να βγει η πατσάρα.
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,567

tinapeis

Mind-flayer
Joined
Nov 29, 2015
Messages
2,000
Θα κανει κανεις τη καρδια του πετρα να το παιξει να δει αν το φτιαξαν τελικα;
 
Top Bottom