What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Fallout: New Vegas discussion

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,280
NCR είχα πάει αν θυμάμαι καλά, πάει καιρός.
 

Stamatimenos

Death Knight
Joined
Nov 30, 2012
Messages
3,612
Ρε σεις, όλοι με την Brotherhood of Steel πάτε στα Fallout; Έχει επιλέξει κανείς καμιά άλλη παράταξη;
Στο NV νομίζω δε θεωρείται "main" παράταξη, δηλαδή δε παίζει ρόλο στο βασικό σενάριο. Είχα πάει και εγώ NCR σα το nitro στο πρώτο μου run, και είχα πάει και Brotherhood για την armor.
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,567
Εννοείται με την Brotherhood of Steel θα πάμε, τι είμαστε τίποτα ανθρωπιστές?

(Εκτός των fallout της bethesda εννοείται, όπου η BoS έχει γίνει καρικατούρα. Fuck these guys.)

Αλλά εννοείται πως το μόνο ενδεδειγμένο course of action στο New Vegas είναι το σχέδιο του Yes Man.
 

Borracho

Ancient Red Dragon
Joined
Nov 26, 2012
Messages
12,519
O Yes Man πραγματικά μονόδρομος. Θαρρώ αποπειράθηκαν να τον αντιγράψουν νερόβραστα και στο Outer Worlds αλλά δεν τους πολυβγήκε.

Επίσης, διαφωνώ με Σύντροφο Πάβελ. Συγκεκριμένα ατσίβμεντς λείπουν πάντα για λόγους τιμής.
 

Stamatimenos

Death Knight
Joined
Nov 30, 2012
Messages
3,612
Και για τα achievements, αλλά και για να δεις όλα τα quests. Χρόνος και διάθεση να υπάρχει.
 

Niris

Hobgoblin Captain
Joined
Nov 27, 2013
Messages
277
Πρώτη φορά έκανα deal με τον House...Ο τύπος είναι χρόνια μπροστά πρέπει να τον κάνουμε ηγέτη να ηρεμήσει.
(Spoilers:Και αφού είναι κατεψυγμένο το τσουτσούνι του θα τα απολαμβάνω εγώ τα λάφυρα από τους ερχόμενους πολέμους)
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,567



nintendo-switch.gif
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,567
Ίσως η πιο σημαντική συζήτηση στην ιστορία του ίντερνετ.

 

Stamatimenos

Death Knight
Joined
Nov 30, 2012
Messages
3,612
Έπαιξα ένα run με μόνο melee και throwables τύπου ακόντια, και κάμποσο stealth προφανώς, αρκετά διασκεδαστικό μπορώ να πω.
 
Top Bottom