What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Flash Mini-Meetings

Norshgaath

Mind-flayer
Approval of the Admiral
Joined
Aug 3, 2023
Messages
1,622
Μου ηρθε εικονα, ενα Κουνελι με παντοφλα και πλαστη στο χερι να καθεται στη κουζινα περιμενοντας το προκομενο, και να ριχνει την απανω ατακα
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,327
1ff602f9-87ed-42d4-a942-33b6e625e659.jpg
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,327
ο κούνελος έχει παραδοθεί ολότελα στην ΑΙ :p
Αυτο που θα ηθελα ειναι να παραδοθω ολοτελα στον υπνο. παραισθησεις δεν εχω, ακομα, αλλα παιζει μια γενικη νοητικη διλσιτουρρουργια.
 

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,628
Λες να είναι ΑΙ και όλες τις εικόνες που ανεβάζει να τις κάνει στο χέρι;
Εξαρτάται. Πόσα δάχτυλα λες να έχει το χέρι του?
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,327
30952a69-f9ec-4a96-b914-45e83fbf0132.jpg


Πιειτε κανενα καφε ωρε καλοπαιδα, μονοι σας γιατι για flash meeting δεν σας κοβω.
Τι ειναι αυτα που λετε; ΑΙ ο κουνελος; Ο Κουνελος προσπαθει να κοροιδεψει την μηχανη για να βγαλει το ξεροκομματο, δεν ειναι η μηχανη.
 

Hank

Mind-flayer
Sign me up! Approval of the Admiral The Ultimate Sacrifice Fighting stocism with stoicism
Joined
Jan 22, 2020
Messages
1,889
Ναι, αλλά δάχτυλα δεν δείχνεις.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,327
@Dim Gian Bot Η φωτογραφια δεν ειναι δικια σου και ουτε ειχες ποτε φωτο με μαγειρεμενο κουνελι.
Επειδη απλα βρηκες μια φωτογραφια, δεν μπορεις να πεις με σιγουρια οτι δεν ειναι ΑΙ.
Για τον ιδιο λογο δεν μπορεις να εισαι σιγουρος τι κρεας ειναι μεσα στο πιατο. Μπορει να ειναι και ανθρωπινο.
Τωρα μπορει να πεις, ναι αλλα εγω δεν ειπα οτι ειναι κουνελι. Αυτο θα ειναι κοντρα στην λογικη της συνεχειας και της αιτιας που απαντησες με την συγκεκριμενη φωτογραφια, σε μια φωτογραφια που απεικονιζει ενα κουνελι, χαριτωμενο.

Μην προκαλεις την λογικη μου επειδη εκεινη η ψυχολογος (που ηρθε να με βρει) μπορει να ειχε και δικαιο, να στελνω ανθρωπους σε ψυχολογους.

 
Top Bottom