What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Flash Mini-Meetings

Epitaph

Death Knight
Joined
Nov 30, 2012
Messages
4,488
ΣΡΕΝΤΕΡ ΑΚΟΛΟΥΘΑ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ 5 ΑΠΛΕΣ ΑΡΧΕΣ <br><br>https://www.youtube.com/watch?v=lZwfZ_bCMM0<br><br>ΚΑΙ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΘΑ ΣΕ ΜΙΣΗΣΟΥΝ<br><br>10/10 ο τύπος είναι φοβερός εραστής trust me.
 

cercaphus

Mind-flayer
Joined
Feb 26, 2015
Messages
1,804
Νομίζω έπεσα κατευθείαν στο καλύτερο σημείο (περίπου 5:50): "το γκομενιλίκι σε απλά ελληνικά".....! ΛοΛ
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,167
Ελα εδω σρεδερ<br><span class="bbcode_spoiler">  https://www.youtube.com/watch?v=5BjKVq9YsU0 <br><br><i><br>οι μπατσοι σε πουλανε στα βαμπιρια</i></span><br><br><br>edit:<br>τιμη και δοξα στον κρεπατοχαμενο
 

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,224
Πιστεύω ότι αν κατέβουν πρασινάνθρωποι θα νομίζουν ότι στον κόσμο υπάρχουν 2 κατηγορίες ανθρώπων. Αυτοί που έχουν την οικονομική άνεση να παίζουν με γραφικά της εποχής τους και σε αυτούς που δεν έχουν όυτε να φάνε και αρκούνται σε πιξελιασμένα παιχνίδια που θυμίζουν άλλες δεκαετίες
 

shredder

Death Knight
Joined
Sep 17, 2013
Messages
4,393
Τελικα αποτυχια δυστυχως και η τελευταια γνωριμια που εκανα προχτες απο site γνωριμιων. Εχω γνωρισει 7 κοπελες απο το lifo,gr και 1 απο το sweetdate. Οι 3 δεν ηξεραν τι θελουν ενω εγω τους ειχα πει οτι ψαχνω για σοβαρη σχεση. Η αλλη εκει που καθομασταν στην καφετερια και μιλουσαμε χτηπσε το κινητο της βγηκε εξω και μετα εξαφανιστηκε. ΕΞΑΙΤΙΑΣ ΤΗΣ ΠΛΗΡΩΣΑ 6 ΕΥΡΩ ΣΤΗΝ ΚΑΦΕΤΕΡΙΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΩ ΚΑΙ ΤΗ ΔΙΚΗ ΤΗΣ ΠΟΡΤΟΚΑΛΑΔΑ. ΘΑ ΤΗ ΣΦΑΞΩ ΤΗ ΧΤΟΝΤΡΗ ΛΕΜΕ. ΚΑΙ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΝΑ ΤΗΣ ΥΠΟΣΧΕΘΩ ΗΔΗ ΑΠΟ ΠΡΙΝ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΟΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΣΟΒΑΡΟ ΜΕ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ!! Αυτο εγινε τον Δεκεμβριο. Τον Ιανουαριο γνωρισα μια κοντη αδυνατη γυρω στο 1,50 περιπου με την οποια βγηκαμε και πηγε καλα το πρωτο ραντεβου. Μετα κανονιζουμε για δευτερο αλλα οταν την πηγρα τηλεφωνο για επιβεβαιωση δεν απαντουσε. Την αλλη μερα μου λεει οτι εχασε το κινητο της!! Μετα συνεχισαμε να μιαλμε ωσπου ξαφνικα εξαφανιστηκε και δεν απανταει!. Τελος προχτες γνωρισα μια αλλη μια επισης κοντη και χοντρη η οποια μετ μου ειπε οτι πιστευει πως δεν ταιριαζουμε., Τωρα μεσα στην εβδομαδα περιμενω να συνανντηθω με αλλες 2 κοντες αδυνατες απο Τριτη γιατι δινουν εξετασεις ακομα. ΑΝΤΕ ΤΑ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΗΡΕΜΗΣΑ! ΣΤΟ ΔΙΑΟΛΟ ΧΑΖΑ ΒΛΑΜΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!!! ΑΚΟΥΣ ΕΚΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΦΕΡΘΟΥΝ ΕΤΣΙ!!!
 

Brother Bruce

Lich
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
5,443
οταν λες πηγε καλα το πρωτο ραντεβού εννοεις οτι εμφανιστηκε, ετσι??
 

Epitaph

Death Knight
Joined
Nov 30, 2012
Messages
4,488
Σε 6-7 χρόνια από τώρα, τίτλος στην ESPRESSO :<br><br>"ΣΥΝΕΛΛΗΦΘΗ Ο ΔΡΑΚΟΣ ΜΕ ΤΑ ΣΙΔΕΡΕΝΙΑ ΝΥΧΙΑ. ΚΑΤΗΓΟΡΕΙ ΤΗΝ ΧΟΝΤΡΗ ΠΟΥ ΤΟΝ ΠΑΡΑΤΗΣΕ ΣΤΑ ΦΛΟΚΑΦΕ. ΑΝΑΖΗΤΕΙΤΑΙ Ο ΧΟΝΤΡΟΣ ΜΕ ΓΥΑΛΙΑ ΣΥΝΕΡΓΟΣ ΤΟΥ ΜΕ ΤΟ ΨΕΥΔΩΝΥΜΟ "ROCKSTEADY"."<br><br>Shredder, εγώ γι&#039;αυτό έπαψα να ασχολούμαι με γυναίκες και βρήκα τον Κλάρενς. Τώρα πια ζούμε σε ένα φτωχό μεν σπίτι, αλλά με θαλπωρή και κατανόηση.
 

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,224
<blockquote><br>Τελικα αποτυχια δυστυχως και η τελευταια γνωριμια που εκανα προχτες απο site γνωριμιων. Εχω γνωρισει 7 κοπελες απο το lifo,gr και 1 απο το sweetdate. Οι 3 δεν ηξεραν τι θελουν ενω εγω τους ειχα πει οτι ψαχνω για σοβαρη σχεση. Η αλλη εκει που καθομασταν στην καφετερια και μιλουσαμε χτηπσε το κινητο της βγηκε εξω και μετα εξαφανιστηκε. ΕΞΑΙΤΙΑΣ ΤΗΣ ΠΛΗΡΩΣΑ 6 ΕΥΡΩ ΣΤΗΝ ΚΑΦΕΤΕΡΙΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΩ ΚΑΙ ΤΗ ΔΙΚΗ ΤΗΣ ΠΟΡΤΟΚΑΛΑΔΑ. ΘΑ ΤΗ ΣΦΑΞΩ ΤΗ ΧΤΟΝΤΡΗ ΛΕΜΕ. ΚΑΙ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΝΑ ΤΗΣ ΥΠΟΣΧΕΘΩ ΗΔΗ ΑΠΟ ΠΡΙΝ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΟΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΣΟΒΑΡΟ ΜΕ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ!! Αυτο εγινε τον Δεκεμβριο. Τον Ιανουαριο γνωρισα μια κοντη αδυνατη γυρω στο 1,50 περιπου με την οποια βγηκαμε και πηγε καλα το πρωτο ραντεβου. Μετα κανονιζουμε για δευτερο αλλα οταν την πηγρα τηλεφωνο για επιβεβαιωση δεν απαντουσε. Την αλλη μερα μου λεει οτι εχασε το κινητο της!! Μετα συνεχισαμε να μιαλμε ωσπου ξαφνικα εξαφανιστηκε και δεν απανταει!. Τελος προχτες γνωρισα μια αλλη μια επισης κοντη και χοντρη η οποια μετ μου ειπε οτι πιστευει πως δεν ταιριαζουμε., Τωρα μεσα στην εβδομαδα περιμενω να συνανντηθω με αλλες 2 κοντες αδυνατες απο Τριτη γιατι δινουν εξετασεις ακομα. ΑΝΤΕ ΤΑ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΗΡΕΜΗΣΑ! ΣΤΟ ΔΙΑΟΛΟ ΧΑΖΑ ΒΛΑΜΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!!! ΑΚΟΥΣ ΕΚΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΦΕΡΘΟΥΝ ΕΤΣΙ!!!<br></blockquote><br><br>Σρέντερ, κατέβα για πρωθυπουργός!
 

shredder

Death Knight
Joined
Sep 17, 2013
Messages
4,393
<blockquote><br>οταν λες πηγε καλα το πρωτο ραντεβού εννοεις οτι εμφανιστηκε, ετσι??<br></blockquote><br>Ολες εμφανιστηκαν στο πρωτο ραντεβου αλλα μετα δεν ηθελαν να ξαναβγουμε. Ενω η πρωην μου που την γνωρισα οχι απο το ιντερνετ ειμασταν 2 χρονια μαζι. Συνεχιζω το ψαξιμο δεν σταματαω!
 

alucard

Death Knight
Joined
Nov 27, 2012
Messages
2,991
Μήπως δε θέλεις πραγματικά να ξεκολλήσεις από την πρώην και είναι όλα δικαιολογίες;
 

shredder

Death Knight
Joined
Sep 17, 2013
Messages
4,393
Εχω χωρισει εδω και 3 χρονια.  Απο τοτε δεν την εχω ξαναδει τελος.
 

Grotenfrod

Prophet of Nihilism
Staff member
Approval of the Admiral Rocket League RQ Crew 1st Tournament
Joined
Feb 12, 2014
Messages
3,507
Στις εξομολογήσεις της Λάιφο τα πες όμως;
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,167
<blockquote><br><br></blockquote><br><br>Να πας στην Πανια.
 

devilride

Blackguard
Joined
Aug 4, 2013
Messages
1,326
να προτεινω τις επομενες σου αναζητησεις να τις κανεις με αυτο <br>για κραχτη :drinks:<br>[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=L_fCqg92qks[/youtube]
 

shredder

Death Knight
Joined
Sep 17, 2013
Messages
4,393
<blockquote><br>Στις εξομολογήσεις της Λάιφο τα πες όμως;<br></blockquote><br>Τι να πω? Οτι εχω γνωρισει 6 γυναικες απο το lfo και ακομα δεν εχω βρει? Δεν θα το δημοσιευσουν καν το μηνυμα!
 

cercaphus

Mind-flayer
Joined
Feb 26, 2015
Messages
1,804
Ψάχνεις για γυναίκες από την Lifo; Γιατί δεν βάζεις Tinder; <br>
 

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,224
δεν κάνει δουλειά αυτό, καλύτερα βάλε grinder
 

Grotenfrod

Prophet of Nihilism
Staff member
Approval of the Admiral Rocket League RQ Crew 1st Tournament
Joined
Feb 12, 2014
Messages
3,507
Εν μέσω εξεταστικής, οικονομικής και πολιτισμικής κρίσης και έχοντας χωνέψει τα εν Ε3 δρώμενα, συγκαλώ μίνι μύτηνγκ (αλλά όχι και flash) την <b>Παρασκευή 17 Ιουνίου</b> και περί ώρας  <b>1700-1730</b>, στο καπηλειό της Τιθόρας. Θα είμαστε σίγουρα εγώ και ο φουτουμπουνουπού, όστις βούλεται ἀκολουθείτω ημάς. :drinks:
 

Grotenfrod

Prophet of Nihilism
Staff member
Approval of the Admiral Rocket League RQ Crew 1st Tournament
Joined
Feb 12, 2014
Messages
3,507
Θα είμαστε 4-5 αν θέλει και κανένας άλλος που δεν το έχει δει, ας πει.
 
Top Bottom