What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Flash Mini-Meetings

shredder

Death Knight
Joined
Sep 17, 2013
Messages
4,393
Το ειπα και στον χοντρο(οχι στον τρελο εννοειται μην φοβαστε) και λεει οτι μπορει να ερθιει και αυτος αν δεν ειναι κουρασμενος απο την σχολη. Εγω θα ερθω σιγουρα. Πως πας εκει απο την πλατεια Αγιας Παρασκευης?
 

blender5d

Umber Hulk
Joined
Dec 15, 2016
Messages
894
Shredder, το μαγαζί λέγεται Silly Wizards. Αν το βάλεις στο maps.google.com θα στο βγάλει.<br>Καλύτερα να το δεις από εκεί, γιατί αν για παράδειγμα μένεις προς Χολαργό, σε συμφέρει να έρθεις κατευθείαν από εκεί και όχι από την πλατεία Αγίας Παρασκευής.
 

Pain

Death Knight
Joined
Nov 3, 2014
Messages
3,326
<blockquote><br>Το ειπα και στον χοντρο(οχι στον τρελο εννοειται μην φοβαστε) και λεει οτι μπορει να ερθιει και αυτος αν δεν ειναι κουρασμενος απο την σχολη. Εγω θα ερθω σιγουρα. Πως πας εκει απο την πλατεια Αγιας Παρασκευης?<br></blockquote><br><br>Ελπίζω να μιλάς για σχολή χορού.
 

shredder

Death Knight
Joined
Sep 17, 2013
Messages
4,393
Μαλλον τον εχεις μπερεδεψει με εναν αλλο φιλο μου που ειναι μετεωρολογος αλλα πηγαινει και σε σχολη χωρου. Ο χοντρος σπουδαζει τεχνικος PC.
 

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,045
Είναι η σχολή που είναι σε ένα χώρο.
 

Brother Bruce

Lich
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
5,443
ενταξει, ολο και ανεβαινει η παρεα στην υποληψη μου. <br>
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,167
ουτε αυτοκολλητα της panini να ητανε
 

Grotenfrod

Prophet of Nihilism
Staff member
Approval of the Admiral Rocket League RQ Crew 1st Tournament
Joined
Feb 12, 2014
Messages
3,507
Αυτοκόλλητα Panivo, much better.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,327
ο σρεντεροchief εχει καταφερει να δωσει νεα πνοη στη λεξη τρελοπαρεα
 

shredder

Death Knight
Joined
Sep 17, 2013
Messages
4,393
Περιμενετε να τους γνωρισετε απο κοντα στην κοπη της πιτας εφοσον βεβαια μπορουν να ερθουν  ολοι τουςΟλους εκτος απο τον τρελο χοντρο εννοειται. Αυτος δεν θα ερθει για θα τον εχω στειλει σε αλλη καφετερια! ΜΟΥΧΑΑΧΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧ
 

steel_havoc

Death Knight
Joined
Dec 3, 2012
Messages
4,161
Άμα δεν έρθει ο τρελός χοντρός δεν θα έρθω ούτε εγώ.
 

shredder

Death Knight
Joined
Sep 17, 2013
Messages
4,393
Kανενας απο τους 2 χοντρους δεν θα ερθει. Αλλα μου ειπαν και οι δυο οτι θα ερθουν στην κοπη της πιτας αν γινει Σαβατοκυριακο και οχι Παρασκευη .
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,327
μαζεψε δυο χοντρους απο τον δρομο και φερτους. μη σπασει τωρα η παρεα επειδη θα λειπουν οι <strike>τρελοι</strike>  υπερμετροι ρυθμοι σωματικου εκτοπισματος για να  πω το χοντρος με πολιτικαλ κορεκτ υφος.
 

Miden Agan

Mind-flayer
Joined
Dec 3, 2012
Messages
1,625
Yπάρχει μια πολύυυυυυυυυυυυυ μικρή περίπτωση να καταφέρω να έρθω για μια γρήγορη μπυρίτσα...<br><br>Και είμαι και λίγο χοντρός οπότε λύνουμε και το πρόβλημα!  :w00t:
 

blender5d

Umber Hulk
Joined
Dec 15, 2016
Messages
894
Επειδή έχω μπερδευτεί λιγάκι με τους χοντρούς, τους τρελούς, τους μουγκούς και δεν ξέρω εγώ ποιούς άλλους, τελικά ποιοί θα είμαστε?
 

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,628
Δηλώνω απερίφραστα ότι δεν θα είμαι. ΒΜΙ υπέρβαρος, αλλά όχι τόσο χοντρός.
 

jonirenicus13

Kraken
Joined
Nov 30, 2012
Messages
8,214
Ουτε γω. Θα κάνω παρέα στον Παύλο καθώς θα καθόμαστε στις καρέκλες μας. Αλλά γιατί αγχώνεσαι? Βάλε ένα γαρύφαλλο στ&#039; αυτί ή στο πέτο και ορμα. Και αν δεις πολλές παρέες, stalkαρε τους. Δεν θα αργήσεις να καταλάβεις ποιοι είναι οι δικοί μας.
 

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,628
#nowomeninamileradius
 

Grotenfrod

Prophet of Nihilism
Staff member
Approval of the Admiral Rocket League RQ Crew 1st Tournament
Joined
Feb 12, 2014
Messages
3,507
4-5 γνωστικοί.
 

shredder

Death Knight
Joined
Sep 17, 2013
Messages
4,393
Ποοι θα ειμαστε ? Εγω ο grotenfrod και ποιοι αλλοι?
 
Top Bottom