What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Flash Mini-Meetings

Pain

Death Knight
Joined
Nov 3, 2014
Messages
3,328
Για αυτό όμως. Ακριβώς για αυτό.
 

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,705
"Κύριε περιπτερά, ξέρετε πού είναι το Μπόλιγουντ?"<br>"Με έι ή με όου γράφεται, παιδί μου?"<br>"Με όμικρον"<br>"Όχι, δεν γνωρίζω, φίλε μου"<br>"Α, τηλεμεταφέρθηκε τότε πάλι. Ευχαριστώ"
 

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,361
Καλά πες τώρα ότι γουστάρεις Ινδές κι άσε τα ψόφια περί περιπτεράδων
 

shredder

Death Knight
Joined
Sep 17, 2013
Messages
4,466
<blockquote><br>ετσι μου ρχεται να παω να νιντζάρω, αλλα ελα που βαριεμαι. <br>με ιντριγκαρει ιδιαιτέρως ο χεντμπάνγκερ.<br></blockquote><br>Και προτιμας να κατσεις στο σπιτι σου αντι να ερθεις να διασκεδαζεις μαζι μας?  Μετα την ταινια θα παιξουμε μπιλιαρδο και φλιπερακι. Και θα παμε για φαγητο. Οποιος θελει να ειναισ στις 18:00 στην εισοδο του mall
 

Brother Bruce

Lich
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
5,444
αμα εχει μεταφερθει αποψε το μπωλυγουντ κοντα στο μωλ, μπορειτε να πατε εκει.<br>μπορει τις παρασκευες να παιζει στα ΒουΠου.
 

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,131
<blockquote><br>Επαναλμαβανω σημερα θα βισκομαι στις 18:00 στην εισοδο του mall στη Νερατζιωτισα μαζι με τον χοντρο και αυτον με το μουσι και μετα θα παμε να δουμε το justice league. Οσοι μπορειτε να ειστε εκει στις 18:00  .<br></blockquote><br><br>Θα έρθω εγώ Σρεδερίνο. Όχι για να δω την ταινία, για να δω τον χοντρό και αυτόν με το μούσι.<br>Τα λέμε στις 18:00!
 

f2bnp

Mind-flayer
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Rocket League RQ Crew 1st Tournament
Joined
Dec 1, 2012
Messages
1,737
Σρέντερ δεν θα προλάβω να έρθω, δώσε χαιρετισμούς στον Panivo!
 

shredder

Death Knight
Joined
Sep 17, 2013
Messages
4,466
Mε τον αλλο χοντρο θα βγω οχι τον Panivo. Tωρα ξεκιναω απο το κρησφυγετο και παω στο mall!
 

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,705
Κι εγώ που νόμιζα ότι τελικά θα γιόρταζες το Πολυτεχνείο.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,679
Αστα να πανε φιλαρακι, που να εψαχνες για την αχαρνων και να ελεγες αχαρνον
 

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,131
Σρεδερίνο<br><br>Ηρθα αλλα καθυστερησα λογω των επεισοδιων εφτασα στις 6:30 αλλα δεν εβρισκα το mall στη Νερατζιωτισα. Ρωτησα σε ολα τα περιπτερα και τα μαγαζια και κανεις δεν ηξερε το mall στη Νερατζιωτισα. Οσο και αν εψαχνα δεν το βρηκα. Γι αυτο προτεινω στην επομενη συναντηση που θα γινει σοτ mall στη Νερατζιωτισα να δωσουμε ραντεβου στο σταθμο του τρενου στη Νερατζιωτισα και μετα να παμε ολοι μαζι εκει.
 

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,705
Ρώτησες για το mall ή το moll?
 

f2bnp

Mind-flayer
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Rocket League RQ Crew 1st Tournament
Joined
Dec 1, 2012
Messages
1,737
Σε ευχαριστούμε πολύ για την ευκαιρία, μην με βάλεις στην κλήρωση!
 

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,131
<blockquote><br>Ρώτησες για το mall ή το moll?<br></blockquote><br><br>Για αυτο δεν το βρηκα! Εψαχνα παντου και δεν το εβρισκα! Επειη ρωταγα για moll αντι για mall!!!
 

shredder

Death Knight
Joined
Sep 17, 2013
Messages
4,466
Περιμεναμε μεχρι  τις 18:20. Δεν ηρθες .  Θα ανακοινωσω την επομενη εβδομαδα ποια μερα θα συναντηθω μαζι τους και θα σας πω. Εκτος απο αυτους εχω καιτους αλλους 2 φιλους μου πρεπει να γνωρισετε . Αυτον που ειναι pc gamer αλλα ειναι τελειως ασχετος απο pc επειδη δεν εχει δικο του pc και τον μετεωρολογο. Την επομενη εβδομαδα θα συναντηθω και με τους 3(τον χοντρο αυτον με το μουσι και αυτον που ειναι ασχετος απο pc). Θα σας πω λοιπον ποια μερα θα συναντηθω μαζι τους και σε ποιο μερος για να ερθετε. Με τον μετεωρολογο συναντιομαστε σπανια επειδη δουλευει πολλες ωρες καθε μερα. Οσο για τον τρελο χοντρο μην ερθετε καλυτερα γιατι θα σας τρελανει . Θα ανακοινωσω λοιπον την επομενη εβδομαδα ημερα μερος και ωρα συναντησης και με τους 3. Μαλιστα επειδη και οι 3 γνωριζονται μεταξυ τους πολλες φορες συναντιομαστε ολοι μαζι.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,679
Εγω σρεντερ βγαινω συχνα με ατομα που δεν ξερω καθολου, ειναι πολυ βολικο. Ουτε βα κανονισεις, ουτε να περιμενεις, ουτε να σε στησουν, ουτε να σου φσνε την γκομενα, ουτε δανεικα ζητανε. Κυριλε πραγματα.  Με γυναικες που δεν ξερω, δεν παω. Ολες ζητανε λεφτα μετα. Δεν ξερω τι τις πιανει. Μουρλες.
 

steel_havoc

Death Knight
Joined
Dec 3, 2012
Messages
4,161
To υποψιάστηκα από την πρώτη στιγμή που τον είδα αλλά τώρα επιβεβαιώθηκα, τελικά ο Μπάφορυ είναι μεγάλος σατανάς  :pP
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,679
Ενω οι αλλοι ειναι ιεραποστολοι, με ορκο αγαμιας. Μιλας και εσυ, που χρηζεις εξορκισμου.
 
Top Bottom