What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Football is life...

munkinnousu

Mind-flayer
Approval of the Admiral
Joined
Dec 6, 2014
Messages
1,503
θα ηθελα να ειχα τετοια σχεση οπως ο χελλιονε αλλα δεν μπορω πια. η μονη σχεση που μπορω να εχω με το ελληνικο πρωταθλημα ειναι να μπαινω και να βλεπω την κλαψα των οπαδισκων. ιδιως αυτο το sdna ειναι pure gold στα σχολια. αν υπαρχει και αλλο που επιτρεπει σχολια ενδιαφερομαι να το μαθω :p
Και εγώ το ίδιο σαν ψυχαναγκασμός ένα πράγμα, τα άρθρα τα προσπερνώ, μόνο επικεφαλίδες και μετά σχόλια 🤪🤪🤪
 

The Nameless One

Mind-flayer
Joined
Jun 16, 2015
Messages
1,813
θα ηθελα να ειχα τετοια σχεση οπως ο χελλιονε αλλα δεν μπορω πια. η μονη σχεση που μπορω να εχω με το ελληνικο πρωταθλημα ειναι να μπαινω και να βλεπω την κλαψα των οπαδισκων. ιδιως αυτο το sdna ειναι pure gold στα σχολια. αν υπαρχει και αλλο που επιτρεπει σχολια ενδιαφερομαι να το μαθω :p

και το gazzetta έχει σχόλια στα άρθρα.
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,931
και το gazzetta έχει σχόλια στα άρθρα.
ναι αλλα σε σχεση με το sdna το gazzetta το λες και πολιτισμο.
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,500
μη λετε τετοια γιατι ο ναυαρχος γραφει τακτικα στο sdna. :p:p
ε, κι εγω.

αλλά οχι, δεν λεμε τα αβαταρς, για να κρατηθει το μυστηριο λιγακι.
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,261
μη λετε τετοια γιατι ο ναυαρχος γραφει τακτικα στο sdna. :p:p
ε, κι εγω.

αλλά οχι, δεν λεμε τα αβαταρς, για να κρατηθει το μυστηριο λιγακι.

Εγώ το ίδιο avatar έχω :D Αλλά επειδή κράζω δημοσιογράφους και οπαδούς μού κόβουν τα σχόλια συνέχεια.

Screenshot_20220524-163119_Chrome.jpg

Screenshot_20220524-163330_Chrome.jpg

Δημοκρατικά πράγματα.
 

The Nameless One

Mind-flayer
Joined
Jun 16, 2015
Messages
1,813
Εγώ το ίδιο avatar έχω :D Αλλά επειδή κράζω δημοσιογράφους και οπαδούς μού κόβουν τα σχόλια συνέχεια.

View attachment 3379

View attachment 3380

Δημοκρατικά πράγματα.
Και λίγα σου σου έκαναν. Εάν τα έγραφες αυτά στο reseterra, θα είχες φάει ban και για τους τρεις επόμενους λογαριασμούς σου :p
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,261
Και λίγα σου σου έκαναν. Εάν τα έγραφες αυτά στο reseterra, θα είχες φάει ban και για τους τρεις επόμενους λογαριασμούς σου :p

Εκεί δεν ποστάρω σε τίποτα που να έχει σχέση με το πολιτικό σκηνικό στις ΗΠΑ. Μόνο PC gaming και MCU.
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,931
Παίζει ιστορικά να μου έχουν περάσει καμία 3-4 σχόλια με το ζορι. Σε ένα είμαι σίγουρος ότι παρεξηγήθηκε ο Κόλκας που τον είπα οπαδό.
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,500
μου κοβαν τα σχολια λαστ γηαρ.
μετα, αν και ειμαι Παναθηναικος, αντιολυμπιακος μεχρι το κοκαλο και φιλοπαοκτζης, επειδη εκραζα το σαιτ και κατι βεργηδες για τα κλικμπειτ και το γλυψιμο σε τσιτσιπα και μαρακι, με καμανε μπαν 3 φορες νομιζω.

τωρα γραφω πιο ηρεμα (βοηθαει οτι πανε χαλια οι 2 τενιστες και δεν εκνευριζομαι) και ειμαι ακομα ενεργος.
παντως εχω ετοιμο επομενο αβαταρ για την στιγμη που θα με ξαναμπαναρουνε.


μογκρη, ο κολκας ειναι ΓΑΜΑΤΟ ατομο. καναμε μαζι βασικη εκπαιδευση στην τριπολη.
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,261
Ο Κόλκας είναι ωραίος σε όλα εκτός από τα αθλητικά. Οι εκπομπές που έκανε στον Λίμπερο όταν δεν είχαν θέμα τα αθλητικά ήταν σούπερ, Μόλις άρχιζε να μιλάει για τον ΠΑΟΚ χρειαζόσουν τη στολή του Gordon Freeman για να μην καεί ο εγκέφαλός σου από την τοξικότητα.
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,500
ειναι γνησιος ομως. δεν ειναι ο κλασικος ρεπορτερ ομαδας. περα απ το οτι ειναι νορμαλ ανθρωπος, μ ενδιαφεροντα, προσωπικοτητα και χιουμορ, ηταν αρωστακι απο παιδακι με τον παοκ. εχει παει παντου σε ολα τα γηπεδα εσωτερικο - εξωτερικο, μπαλα και μπασκετ.

και μετα ασχοληθηκε με την δημοσιογραφια.

τελος παντων. προφανως μετα οταν μπαινεις σ αυτο το κυκλωμα, εχεις και καποιες "υποχρεωσεις" υποθετω.
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,261
ειναι γνησιος ομως. δεν ειναι ο κλασικος ρεπορτερ ομαδας. περα απ το οτι ειναι νορμαλ ανθρωπος, μ ενδιαφεροντα, προσωπικοτητα και χιουμορ, ηταν αρωστακι απο παιδακι με τον παοκ. εχει παει παντου σε ολα τα γηπεδα εσωτερικο - εξωτερικο, μπαλα και μπασκετ.

και μετα ασχοληθηκε με την δημοσιογραφια.

τελος παντων. προφανως μετα οταν μπαινεις σ αυτο το κυκλωμα, εχεις και καποιες "υποχρεωσεις" υποθετω.

Ναι, κυρίως όσον αφορά τις σχέσεις σου με τις διοικήσεις των ομάδων.
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,931
Καλά εκραξα λίγο κόλκα αλλα είναι γενικο κακό η προβληματική αθλητική δημοσιογραφία που έχουμε. Περισσότερο τύποι που προσφέρουν σανό είναι.
Βλέπε πχ τσορμπατζογλου Τσακίρη τσαλτιδη.
 

The Nameless One

Mind-flayer
Joined
Jun 16, 2015
Messages
1,813
Καλά εκραξα λίγο κόλκα αλλα είναι γενικο κακό η προβληματική αθλητική δημοσιογραφία που έχουμε. Περισσότερο τύποι που προσφέρουν σανό είναι.
Βλέπε πχ τσορμπατζογλου Τσακίρη τσαλτιδη.
Πώς γίνεται να ξεχάσεις από μια λίστα τον Νικολακόπουλο???
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,931
Πώς γίνεται να ξεχάσεις από μια λίστα τον Νικολακόπουλο???
δεν παιζει να εχω διαβασει αρθρογραφο του ολυμπιλαγου ποτε στη ζωη μου. οποτε να πω οτι τον ηξερα ψεματα θα πω. οι 3 που ανεφερα ειναι ξεκαθαρα στην μαυρη λιστα μιας και το πιστευω οτι προσπαθουν να ψαρεψουν αντιδρασεις αντιπαλων. και φυσικα να μοιραζουν σανο. ακομα θυμαμαι τα αρθρα του τσακιρη και γελαω δλδ.
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,564
Το άρθρο που ανέβασε τώρα ο Βασιλόπουλος στο sdna πχ, θεωρώ πως είναι χειρότερο από οτιδήποτε έχει ανεβάσει ο Κόλκας ποτέ. Οριακά σηκώνει μήνυση για υποκίνηση οπαδικής βίας.

Κάτι τέτοια άρθρα-αντιδράσεις βλέπω και δε λέει να μου πέσει 5 μέρες μετά τον τελικό. Μακάρι πανηγυρισμός Αϊτόρ σε κάθε ματς για πάντα.
 

munkinnousu

Mind-flayer
Approval of the Admiral
Joined
Dec 6, 2014
Messages
1,503
Το άρθρο που ανέβασε τώρα ο Βασιλόπουλος στο sdna πχ, θεωρώ πως είναι χειρότερο από οτιδήποτε έχει ανεβάσει ο Κόλκας ποτέ. Οριακά σηκώνει μήνυση για υποκίνηση οπαδικής βίας.

Κάτι τέτοια άρθρα-αντιδράσεις βλέπω και δε λέει να μου πέσει 5 μέρες μετά τον τελικό. Μακάρι πανηγυρισμός Αϊτόρ σε κάθε ματς για πάντα
Μην στραβωνετε με το SDNA, ένα site με χρηματοδότηση από Κυπριακή offshore του Ιβάν είναι που φτιάχτηκε για να ενώσει τους τρεις εναντίον του Ολυμπιακού. Δεν έχει αρθρογράφους - δημοσιογράφους αλλά βαμμενους και κάποιους γραφικούς που μαζί με τους σχολιαστές από κάτω δημιουργούν όλη αυτή την εμετική ατμόσφαιρα. Δεν περιμένω δημοσιογραφία από το SDNA όπως αντίστοιχα δεν περιμένω από το gavros.gr ή τον Πρωταθλητή. Κάπως όμως πρέπει να φάνε και αυτοί οι άνθρωποι, με αυτά τα ρούβλια ταΐζει την οικογένεια του ο Βασιλόπουλος κάθε μήνα. Είναι όλα θέμα παιδείας, δικής τους και δικής μας, και έχουμε αρκετούς πιθηκους ανάμεσα μας για να τροφοδοτούν όλον αυτόν τον παρασιτισμό.
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,564
Ας κάνουμε ένα διάλειμμα από τη δική μας Κυπελλιάδα, και πάμε σε αυτήν των γειτόνων, όπου παίζουν αυτήν την ώρα Σίβασπορ - Καϊσερίσπορ για τον τελικό κυπέλλου στην Κωνσταντινούπολη.







Όλα κι όλα, εμείς μόνο χεράτοι τις παίζαμε στον τελικό, γιαταγάνια (!!!) δεν τράβηξε κανένας.
 
Top Bottom