What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Football is life...

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,255
Εγώ πιστεύω ότι ο Αλαφούζος τα βράδια χαλαρώνει με Farming Simulator. Μου φαίνεται για κατά βάθος απλός άνθρωπος που αναπολεί την γαλήνη της αγροτικής ζωής.
 

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,224
Χειρομαλακτη μου, εγώ πάλι το βλέπω ξεκάθαρα από την σκοπιά του κοουτς μέσα γήπεδο, με την φορμούλα. Διαχείριση έμψυχου δυναμικού και παιχνίδια τακτικής μόνο στο χορτάρι. Εξάλλου στο ΦΜ ελέγχουμε εξ ολοκλήρου τον σύλλογο, όταν στην πραγματικότητα συνήθως ο καθένας έχει έναν πιο συγκεκριμένο ρόλο και ίσως ο κοουτς να έχει τον τέλειο λόγο, μαζί με τον Μπαπε.

Οι όποιες εμμονές του Γιοβάνοβιτς, θεωρώ ότι είναι ξεκάθαρα γεροπαραξενιες. Του βγήκαν τα πρώτα ματς και θεωρεί ότι πρέπει να συνεχίσει έτσι μέχρι να του μείνουν μόνο οι τερματοφύλακες.

Συμφωνούμε στα υπόλοιπα.
Επειδή μου αρέσει πολύ η στατιστική στο ποδόσφαιρο, αν θυμάμαι καλά ο Παναθηναϊκός έκλεισε την χρονιά ως τρίτος ενώ τώρα τοποθετείται οριακά μαζί με τον Άρη. Όταν λοιπόν είσαι κακός σαν σύνολο και περιμένεις μόνο από την σφικτή σου άμυνα να σε σώσει, κάποια στιγμή θα αρχίσεις να τρως γκολ κι όταν δεν ξέρεις πως να αντιδράσεις, χαιρετίσματα.

Το κλείνω εδώ γιατί φτιάχτηκα. Πάω να βάλω το μάνατζερ.
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,255
Μου το είχε πει κάποιος εδώ και είχε δίκιο. Εμείς φταίμε που ασχολούμαστε με αυτόν τον τραγέλαφο.
 

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,224
Απο όπου και να το πιάσεις βρωμάει. Από το ότι οι εστίες πιθανον να έχουν λάθος διαστάσεις εδώ και αρκετές αγωνιστικές, από το ότι όλο το γήπεδο θέλει επισκευή; Το αγαπημένο μου όμως ειναι οι εικόνες με την μεζούρα και το τσαλαβούτημα σε κάτι γούρνες από λάσπη και μπογιά. Ακριβώς σαν αυτές που σκαλιζουν οι κότες όταν βοσκανε.
 

The Nameless One

Mind-flayer
Joined
Jun 16, 2015
Messages
1,812
Βλέποντας να σκάβουν πάνω στην γραμμή του τέρματος, μου γεννήθηκε η εξής απορία. Το ύψος μετριέται αποκλειστικά από εκεί? Γιατί σκέφτηκα ότι εάν τραβάνε μια κάθετη από την γραμμή του τέρματος μέχρι το οριζόντιο, εγώ θα έσκαβα ένα χαντάκι δύο μέτρα και θα βυθιζα το δοκάρι μέσα στην γη. Τι εννοείτε ότι είναι αντικανονικο? Αφού το ύψος από την γραμμή είναι το προβλεπόμενο!!!
Και πριν με πείτε υπερβολικό, για το ελληνικό πρωτάθλημα μιλάμε όπου πρόεδροι μιλάμε με εκφράσεις πεζοδρομίου και απειλές στις συνελεύσεις τους. Στο ύψος του τέρματος θα σκεφτούν να μην το ξεφτίλίσουν?
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,563
Εν τω μεταξύ οι εστίες σε όλα τα γήπεδα είναι αποσπώμενες και τα κάθετα δοκάρια στέκονται σε μια βάση. Αντί να σκεφτούν να βγάλουν την εστία και να ρίξουν μες στις τρύπες της βάσης χώμα ή άμμο ή οτιδήποτε για να κάτσουν τα κάθετα δοκάρια 4-5 εκατοστά ψηλότερα, το πρώτο που σκέφτηκαν ήταν να σκάψουν τη γραμμή του τέρματος?
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,931
Και πριν με πείτε υπερβολικό, για το ελληνικό πρωτάθλημα μιλάμε όπου πρόεδροι μιλάμε με εκφράσεις πεζοδρομίου και απειλές στις συνελεύσεις τους.
θυμαμαι ατακαρα καρυπιδη στο γιατι σταματησε να πηγαινει στις συνελευσεις "γιατι να παω αφου τους παιρνει 8 ωρες να συμφωνησουν οτι διαφωνουν"


ξεκαθαρα εχουμε το καλυτερο πρωταθλημα του πλανητη. τσαπα (η φτιαρι) και μεζουρα πρεπει να ειναι το logo της superleague.
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,500
...Εν τω μεταξύ οι εστίες σε όλα τα γήπεδα είναι αποσπώμενες και τα κάθετα δοκάρια στέκονται σε μια βάση....

Nope.

"....μιας και δεν μπορούσαν να βγουν τα τέρματα, καθώς είναι τσιμενταρισμένα και από πάνω υπάρχει χώμα και χλοοτάπητας. Έτσι αποφασίστηκε να σκαφτεί το έδαφος, για να πάει η διαφορά στην προβλεπόμενη απόσταση...."

😲😵👽
και συναμα :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,563
FB_IMG_1675699648499.jpg
 

munkinnousu

Mind-flayer
Approval of the Admiral
Joined
Dec 6, 2014
Messages
1,503

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,563
Και ο Βέρμπιτς και η πρώην του πρέπει να είναι τελείως γτπ ως άτομα πάντως. Άμα δεν ταιριάζανε δε θα συμπεθεριάζανε.
 
Top Bottom