What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Football is life...

Eaglos

Mind-flayer
Joined
Jan 3, 2020
Messages
1,526
Τι ακριβώς έχει συμβεί με αυτό; Έχει παίξει σε κάποιο site για να καταλάβουμε τι έγινε;
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,932
οταν ειχε κανει καταγγελεια για αποπειρα χρημαστιμου ο σιαμπανης η παε παοκ και το snda εβγαλαν δημοσια το συμβολαιο του.

"Τέλος, η ΠΑΕ ΠΑΟΚ υποστηρίζει ότι η φύση, η βαρύτητα και η διάρκεια της παράβασης ήταν τέτοια που δεν προκάλεσε ζημία στο υποκείμενο των δεδομένων, αφού αφενός ήταν απλά και όχι «ευαίσθητα» δεδομένα, αφετέρου ο ίδιος ο καταγγέλλων δεν επικαλείται καμία επιγενόμενη βλάβη και επιπλέον σε διάρκεια λίγων ωρών η ΠΑΕ ΠΑΟΚ επανόρθωσε το λάθος επικαλύπτοντας τα επίδικα σημεία, ενώ τα στοιχεία που «αποκαλύφθηκαν», ήτοι το ονοματεπώνυμο, η οδός και το τηλέφωνο είναι ευρέως γνωστά και «το ΑΦΜ του υποκειμένου είναι πλέον υποχρεωτικά αναγραπτέο, σύμφωνα με τον ΚΠολΔ, σε όλα τα δικόγραφα και τις αιτήσεις, άρα, παρά τις διατάξεις του ν.2238/1994, οι εξαιρέσεις στο απόρρητο και είναι ευρεία η καθημερινή πλέον χρήση του στις συναλλαγές κάθε προσώπου»"
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,537
αν θυμαμαι καλα, την καταγγελια δεν την ειχε κανει ο σαμπανης, αλλά παραγοντας τριτης ομαδας.
αρκετα πρωτοτυπο.
μ αυτο το θεμα εγινε κατι? αποδειχτηκε ο χρηματισμος?

δεν κανω συμψηφισμο (εξαλλου νομιζω οτι η δωροδοκια ειναι πολυ πιο σοβαρο θεμα απ τα προσωπικα δεδομενα), απλα ρωταω ειλικρινα, γιατι δεν ξερω τι απεγινε.
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,932
μετα απο την ερευνα ειχε ασκηθει διωξη σε 2 ατομα. δεν ξερω καν αν ειναι ατομα του παοκ ουτε πως κατελληξε (ουτε ο ιδιος ο παιχτης ειπε οτι ειχαν συμμετοχη ατομα του παοκ μονο οτι τον πλησιασαν πριν τον αγωνα). λογικα θα αργησουμε να μαθουμε με τους ρυθμους που πανε ολα σε αυτη τη χωρα.
και τα δυο θεματα ειναι σημαντικα. και η τιμωρια του παοκ ηταν πολυ εως υπερβολικα πολυ ελαφρια. μη ξεχναμε οτι τον πολεμανε απο παντου αυτον xD
 

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,249
Με αέρα από τα παλιά το σημερινό ντέρμπι. Επίσης γούσταρα επιτέλους μετά από καιρό την ελληνική γηπεδική ατμόσφαιρα που στήθηκε στο ΟΠΑΠ αρένα. Κουτσα κουτσα, μας βλέπω να σηκώνουμε κατσαρόλι φέτος.
εντιτ: Το θέατρο του Αραούχο ήταν πραγματικα Οσκαρικό. Κλωτσάει τον Παλασιος και μετά κυλιεται μέχρι το τέρμα και κάνει ότι σφαδάζει από τον πόνο. Γενικά αυτό το κλάμα, δεν καταλαβα ποτέ πως το βγάζουν.

Μπονους
 
Last edited:

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,932
Στο σημερινό ποδόσφαιρο άνετα κάτι τέτοια τα δουλεύουν στην προπόνηση. Μελλοντικά ίσως μπει και ειδική κατηγορία στα Όσκαρ.
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,640
Κράμα Ευθυμιάδη, Καλόπουλου, Τεροβίτσα, Παπουτσέλη και Ψυχομάνη ο χθεσινός χασάπης. Διαιτησία από το 1998, σε κάποια φάση ψάχτηκα μην τυχόν λειτούργησε η χρονομηχανή μου. Ένα μικρό θαύμα το ότι δεν χάσαμε.

Γέλασα πολύ και με τον Ρουμάνο στο Άρης ΠΑΟΚ. Έχουμε πραγματικά το ποδόσφαιρο που μας αξίζει σα χώρα.
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,537
δε βλεπω να τελειωνουν τα πλει οφς.
ειναι τοσο τοξικη η ατμοσφαιρα και τοση η καχυποψια και η ενταση, που νιωθω οτι ολα κρεμονται σε μια κλωστη. υπηρχε μια μικρη ελπιδα να παλεψουνε τα μικρα ψαρακια μεταξυ τους για το κατσαρόλι, οπότε παλι θα υπηρχε τοξικοτητα, αλλά νομιζω σε μικροτερο βαθμο... αλλά εφοσον μονα τους καταφερανε αγωνιστικα να αναστησουν τον μεγάλο ψάρακα, θα δουμε τρελλα σκηνικα, ελπιζω αναιμακτα τουλαχιστον.

το πρωτο δειγμα ηταν η "κληρωση". καλα να παθουν, τους επιασε στον υπνο ο προεδρας της σουπερ λιγδας. τωρα καταλαβαινουν πολλοι γιατι κυνηγησε τοσο αυτο το αξιωμα ο προεδρος του οσφπ. γιατι η καθε λεπτομερεια μετραει και τιποτα δεν μενει στην τυχη του...

σε άλλα νεα, περα απ το "πεναλτυ" που σφυριχτηκε στο 105, απ το χτεσινο ματς θα μου μεινει κατι αλλο. που πιστευω οτι θα το μνημονευουμε σε 30 χρονια οπως το καλυπτα κι εγω τον κατσουρανη και το πεναλτυ του παπουτσελη:
το χερι του ψυχακια μαροκινου.
οσο κι αν ψαξεις με καλη διαθεση να βρεις δικαιολογια, δεν υπαρχει καμμία. δεν γινεται να μην εχει δει αυτο το προκλητικο χερι ο κορακας ή ο εποπτης η ο βαριστας. απλά δεν. και τον ξεφτιλιζει ο ιδιος ο αλμειδα, βγαζοντας τον παικτη του εξω κακην κακως βλεποντας το τι ειναι ικανος να κανει. εκει καταλαβα οτι θα ειναι θαυμα να παρουμε εστω κι εναν βαθμο. εχω πολλα να χρεωσω στον ιβαν, αλλά το οτι εχει καταφερει να κανει τους παικτες να μην αντιδρουν σε τετοιες διαιτησιες ειναι ενα τεραστιο θαυμα.

σε ποσοστα, βλεπω 50% να σηκωνει κατσαρολι η ομαδα του πειραιως, 25% η ομαδα που νιωθει οτι της το χρωστανε επειδη μπηκε φετος σε νεο γηπεδο, 15% η ομαδα μου και 10 ο παοκ, ετσι επειδη γουσταρω τρελλά κωνσταντελια κ επειδη παιζει καλα τελευταια.
 

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,654
Γεωργιανός 22 ετών, ο Gattuso έκανε την βαρύγδουπη δήλωση ότι είναι ο George Best της τωρινής γενιάς. Khvicha Kvaratskhelia.

 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,356

Η ελπίδα μου είναι ότι πολλοί από τους ξένους διαιτητές που έρχονται στην Ελλάδα θα κάνουν ανάλογες καταγγελίες ώστε να ξυπνήσει η UEFA και να μας ρίξει έναν ωραίο εικοσαετή αποκλεισμό από τα ευρωπαϊκά κύπελλα για να στρώσουμε. Ειλικρινά θα πανηγυρίσω αν ποτέ συμβεί κάτι τέτοιο.
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,932
Έχω έτοιμη τη σαμπάνια αν συμβεί κάτι τέτοιο.
 

Thaxll'ssillyia

Φραγκολεβαντίνος μπιφτεκάς
Joined
Feb 11, 2021
Messages
2,000
untitled_1.jpg


ΤΙΝΑΦΤΑ ΡΕ
 

Thaxll'ssillyia

Φραγκολεβαντίνος μπιφτεκάς
Joined
Feb 11, 2021
Messages
2,000
Δεν έχω φεισμπουκ και έχω βάλει να μπλοκάρει όλο το περιεχόμενο από φουμπου λινκς. Τι λέει;
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,537
δεν ειναι σημαντικο θθθθθξξξξξλλλλια, μην ασχολεισαι.
ειναι ενα αρθρο για τους ποδοσφαιριστες της σοουπερλιγδας που ειχαν επενδυσει σε κρυπτο και NFTs και ειναι στα ορια της χρεωκοπιας και της απελπισιας.

γιατι ομως τετοιο μισος με το φουμπου? χανεις τρελλα γελια και τον παλμο της νεοελληνικοεπικαιρότητας, που ειναι σημαντικο πραμα.
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,537
νόου κομεντ.

αγαπητε μπιφτεκά, ωλ ιζ ιν δη άι οφ δη μπηχόλντερ. εχω επιλεξει να παραβλεπω τις δραματοεσχατολογικες πλευρες (που αναμφισβητητα υπαρχουν) σε μερικα "απλα" θεωρω πραγματα, και να κραταω τις πιο ελαφρες, να το πω, συνιστωσες τους. εσκεμμενα, για δικο μου καλο, και για να επιμηκυνω το προσδόκιμο επιβίωσης μου.

εξαλλου εχω αποφασισει οτι δεν θα γινω ο επομενος πρωθυπουργος ας πουμε (αν και ευκολα θα μπορουσα), οπότε τα μικρα μου μυστικα δεν ενδιαφερουν κανεναν, περαν ισως απο καποιες πρωην και καποιες νυν (ευτυχως κατα κανοναν ειναι κομπιουτερικα αναλφαβητες) και τον ΠΕ. :p:D:sneaky:
 
Top Bottom