What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Football Manager 2017

Brother Bruce

Lich
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
5,443
εχουμε βαρεθει τοσο τις ετησιες ξεπέτες μαλλον, που φετος ουτε που παρακολουθησαμε τα νεα, τα βιντεακια και τις πληροφοριες για τη φετινη εκδοση που βγαινει σε 3 βδομαδες..<br>ντρπομαι που το ομολογω, αλλά ενημερωθηκα απ αυτο το αρθρο του menshouse.gr:<br><br>http://menshouse.gr/extras/62203/giati-tha-kollisis-trela-football-manager-2018<br><br>ωχωχωχ. σπορτς σαιενς λεει, σπιουνοι στ αποδυτηρια λεει, και 20 μερες πριν την κυκλοφορια ουτε ενα δευτερολεπτο απο ματς εντζιν και απεικονιση.....  :hmm: :hmm:<br>να σου πω οτι ειμαι αισιοδοξος, θα σε γελασω...
 

blender5d

Umber Hulk
Joined
Dec 15, 2016
Messages
894
Αυτήν την ριμάδα match engine δεν θα την ακούσεις πουθενά Brother γιατί δεν πολυασχολούνται με αυτήν (αυτή τουλάχιστον είναι η εκτίμηση μου με ότι έχω δει τα τελευταία χρόνια).<br>Όλο κάτι ψιλοφτιάχνουν για να την κάνουν "πιο ρεαλιστική" αλλά δεν είναι αυτό η δύναμη του παιχνιδιού.<br><br>Η δύναμη του παιχνιδιού είναι η τρομακτική βάση δεδομένων που έχουν (που έχει αναπτυχθεί χάριν στην δουλειά που έχουν πατήσει εκατοντάδες εθελοντές/πρεζάκια του παιχνιδιού).<br><br>Κατά τα άλλα για εμάς είναι ακόμα μία χρονιά που θα κάνουμε ΜΠΕΕΕΕΕ<br><br>Υ.Σ. Έχω και εγώ σκυλοβαρεθεί τις ετήσιες ξεπέτες αλλά ας όψεται το πάθος
 

Brother Bruce

Lich
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
5,443
μαζι σου. <br>αλλά αυτο που προσπαθουνε και καλα να βρουνε κατι νεο καθε χρονια κι εχουνε στραφει στον τομεα σόσιαλ/συνεντευξεις τυπου/αποδυτηρια με εχει κουρασει.<br>ολο και πιο φορτωμενο το παιχνιδι με δευτερευουσες λειτουργιες δηλαδη, ενω εμεις νοιαζομαστε για τον πυρηνα του, που ειναι η νταταμπειζ κι η ωρα του αγωνα.
 

tommy

Hobgoblin Captain
Joined
Nov 13, 2015
Messages
396
Απορώ πως τους ξεφεύγει ακόμα η γνωστή παράγκα σαν feature .. πάταγο θα έκανε σην Ελλάδα και θα ήτανε game μέσα στο game κάτι σαν το Gwent  :devil:
 

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,273
http://provocateur.gr/locker-room/15205/gemisan-aderfes-kai-ta-video-games-re<br><br>Γκέι ποδοσφαιριστές στο νεο ΦΜ μετά οφέλους για το save
 

Brother Bruce

Lich
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
5,443
στην αρχη νομιζα οτι ηταν τρολια. γκουγκλαρα ομως και ειναι αληθεια.<br>ρε τι μαλακιες ειν αυτα. πανε καλα τωρα?<br><br>και μονο που το απομονωνουν και το περνανε ετσι χοντρα και αγαρμπα, αυτοι οι ιδιοι βοηθανε στην περιθωριοποιηση  του φαινομενου και την ομοφοβια. δεν ηταν απαραιτητο ολο αυτο. εννοειται οτι υπαρχουν γκει και στο ποδοσφαιρο, οπως και σε καθε αθλημα και σε καθε επαγγελματικο κλαδο. ειναι λογικο και προφανες. ΔΕΝ χρειαζεται ειδικη αναφορα.<br>επισης μιας που εχουμε μπλεξει ως γκειμινγκ βιομηχανια λιγο τα πραγματα, πρεπει καποια στιγμη ν αποφασισουν οι ντεβς ποσο ρεαλισμο αντεχουν στα καθε ειδους παιχνιδια. οκ, δεν υπαρχει μονο ομοφοβια στην κοινωνια μας. υπαρχουν τα παιδακια που πεινανε στην αφρικη, υπαρχουν διακρισεις και ανισοτητες οχι μονο στον τριτο, αλλα και στον πρωτο κοσμο, υπαρχουν οικονομικα φαινομενα οπως της ελλαδας, υπαρχει ο ισις και η τρομοκρατια... ολα αυτα γιατι δεν θιγονται στο φουμου? <br><br>καταλαβαινετε πως το λεω. δεν ειμαι ενάντιος που φτιαξανε ενα ραντομ σκριπτακι που θα σου εμφανιζεται μια 2 φορες σ ενα σειβ 50 χρονων, οπως αυτα που παιζω εγω π.χ. <br>το προβλημα μου ειναι οτι ή πρεπει ν αναφερθεις και σ αλλα κοινωνικα και πολιτικα ζητηματα ή σε κανενα. με το ν απομονωνεις ενα, δεν πετυχαινεις τιποτα και φαινεσαι και ψευτικος κατα την ταπεινη μου αποψη. <br>αντε, με συγχυσατε πρωινιατικα.
 

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,273
Δύο; Για παραπάνω το κόβω. Ειδικα με τους φανταστικούς.<br>Το χειρότερο όλων όμως είναι ότι δεν είπαν τίποτα και το άφησαν φλου. Πουστια για τους πουστηδες!<br>Όπως και το ότι θα έχει μπόνους στο μερτς γιατί στέκει αυτό σαν επιχείρημα για να αγοράσει κάποιος/α φανέλα
 

Brother Bruce

Lich
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
5,443
χρονό, διαχωριζω.<br>εμενα δε με νοιαζει η "αποψη" της S.I. και του μαιλς για το φαινομενο, αν το θεωρει "καλο" η "κακο" ή αν το "επιβραβευει".<br>με νοιαζει που το απομονωνει απο τα υπολοιπα.<br>α, στα παραπανω που εγραψα, προσθεστε και το πιο προφανες που ξεχασα. την διαφθορα στο ποδοσφαιρο, τις διαιτησιες, τις λαμογιές.. εκει σφυραμε αδιαφορα. οι γκει μας απασχολουν στον χωρο του ποδοσφαιρου, αυτοι ειναι το μεγαλο προβλημα. κατα τ αλλα ολα καλα, ολα ανθηρα.
 
Top Bottom