What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Funny Stuff - Episode II: Attack of Teh Funniez

tinapeis

Mind-flayer
Joined
Nov 29, 2015
Messages
2,000

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,326
Το σκηνικο οπου ο αλλος κοβει την πορτα με τον τροχο ενω ανοιγει μια πορτα και βγαινει ενας τυπος και σπρωχνει τον "σιδερα" ειναι βγαλμενο απο ιαπωνικο τηλεπαιχνιδι. Θα ηταν οτι καλυτερο ειδα σημερα, εαν δεν επαιζε η ειδηση με το μοντελο οπου με τα κωλομερια εξω αρχισε να πυροβολει ληστες.
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,500
πρεπει να κατουρηθηκα λιγο, θα τσεκαρω μετα. καιρο εχω να γελασω ετσι. να σαι καλα κούνελε για το χεντς απ. αποσπασμα απο κει που βρηκα την ειδηση:

"....Στο σημείο αυτό θα πρέπει να αναφερθεί ότι παρότι στο σπίτι υπήρχαν επισκέπτες την διάρκεια της εισβολής κανείς δεν τραυματίστηκε...."

επισκεπτες στο σπιτι? και κυκλοφορουσε ετσι με τα μαγουλα ν ανεμιζουν στον αγερα? προφανως πριν πατησει το rec προλαβε και τους εκρυψε στην ντουλαπα..
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,326
Εκτος απο τον ομορφο πισινο που πυροβολουσε, μου εκανε εντυπωση οτι οι τυποι προλαβαν και εκλεψαν κοσμηματα αξιας. Ποιος ανθρωπος αφηνει τα κοσμηματα στο σαλονι;
Μου εφερε στην μνημη και αυτο
nnwbg.jpg
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,326
ειδα ενα review με το ξεχασμενο απο τον χρονο driver και παραλιγο να σπασω το πληκτρολογιο. ψυχεδελικοι σαδιστες, κομπλεξικοι και αντε μη πω καμια βαρια κουβεντα. Μολις ειδα το παρκινγκ την εκανα κριση σαν βετερανος πολεμου, ξαναεζησα ολη αυτη την αγωνια και το αγχος.
shell-shocked-soldiers-1.jpg

Μονο με το σωστο κατανα κανεις δουλεια.

 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,167
Ανάλατες τις έτρωγε... Σας πρκλω.
 
Top Bottom