What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Funny Stuff - Episode II: Attack of Teh Funniez

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,260

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,664
80273988_2184790951816111_6078361906278563840_n.png
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,489
Μια random συμβουλη που ειχα δει σε ενα random site. μην δημοσιευεις αστεια που δεν σε εκαναν να γελασεις.
εγω γελασα πολυ με το συγκεκριμενο email, επειδη ξερω την ιστορια απο πρωτο χερι.
Τωρα για εσας, τους πληβειους, η φαση ειναι πολυ δυσκολη για να περασει σαν αστειο.
Θα εξηγησω, μπας και ριξετε κανενα χαμογελο και φυγει λιγη πικρα απο το low FPS.


Η διευθηντρια του HR που στην ουσια ειναι ατομο 9 με 5 και που γνωριζει τα εργατικα θεματα, εστειλε αυτο το email.
Ο ενας απο τους ιδιοκτητες απαντησε με σαφεστατη εντολη.
ποιο ειναι το αστειο; δεν ξερω τι ισχυει τωρα στην Ελλαδα. Εδω δεν μπορουν να σε απολυσουν οταν εχεις αναρρωτικη και για συμβαντα που εγιναν οσο εχεις αναρρωτικη. Ουτε να σε παρουν τηλεφωνο μπορουν και πολλα αλλα.
Μπορουν να σε απολυσουν αλλα πιστευω οτι δεν ειναι τοσο στοκοι. Μου εδωσαν και ασυλια γιατι προσπαθησαν να με απολυσουν ενω ημουν σε καθεστως sick note.

το τρολαρισμα παει συννεφο.

Να εξηγησω και το αστειο, χρησιμοποιουν Yahoo email

ha.png
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,489
To 2020, σαν αριθμος, μοιαζει πολυ ωραιος για να ειναι το τελευταιο ετος για την ανθρωποτητα. Σαν καλος συνανθρωπος που θελει το καλο σας, θα αφησω αυτο εδω. αργοτερα μπορειτε να μου πειτε ευχαριστω, με σηματα απο καπνο. Καλη χρονια

 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,489
το funny ειναι οτι σημερα διαβαζα για την αυξηση των αναζητησεων για τριτο παγκοσμιο πολεμο κατα 100%, μετα, επειδη ρουφιανοι, μου εμφανιζοντουσαν αρθρα για τις περιοχες που θα ειναι ασφαλεις σε περιπτωση τριτου παγκοσμιου πολεμου,
οσο πληκτρολογουσα μου ηρθε στην μνημη ενα video που ειχα ποσταρει για την snowflake γενια που σε αποκαλει ρατσιστη επειδη κλανεις μονο σε ταξι και ποτε στο λεωφορειο. Ενας απο τους λογους υπαρξης αυτων των ανθρωπων ειναι οτι δεν εζησαν πολεμο και δυσκολιες.
τωρα ηρθε η σειρα τους.

ενα αλλο funny ειναι οτι αν ξεκινησει ο συμβατικος πολεμος, δεν θα μπορω να ανεβω προς τα πανω. απο που θα περασω; καιγεται ο τοπος.
συμφωνα με το πνευμα των ημερων και επειδη ξερω που να βρω σχολια σαν αυτο.
Ο Αγιος Χαραλαμπος ο σκαλιστης. ειναι μετα να μην τρεφεις ελπιδες για πολεμο;

ytf.png
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,664
Αφού το λέει ο Χαράλαμπος ο Σκαλιστής, εγώ το πιστεύω πάντως.
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,932
εγώ θα του έστελνα μνμ να τον ρωτήσω γιατί αργούν τόσο. λίγους μήνες το πολύ είπε, 2 χρονια περάσανε.
 

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,663
Τι είναι τα δύο χρόνια μπρος τα 567?
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,489
Καλησπέρα φίλοι μου Έλληνες, είναι αυτό που θα πει το πράσινο ανθρωπάκι, μόλις βγει από τον ιπτάμενο δίσκο.
Ζουν ανάμεσα μας.

Έχω την εντύπωση ότι ο Χαράλαμπος ο Σκαλιστης είναι ακόμη να παρθένος και έρχεται πόλεμος μεγάλος.

Όλα ειναι θέμα προτεραιοτήτων, όπως είναι το online gaming ή adventure.
 

The Nameless One

Mind-flayer
Joined
Jun 16, 2015
Messages
1,832
Έχει δίκαιο ο Άγιος άπιστοι!!! Σε ένα χρόνο ακριβώς θα είναι έτοιμο το νέο γήπεδο της ΑΕΚ και φυσικά θα έχει την γαλανόλευκη να ανεμίζει!!!
. :p
 
Last edited:
Top Bottom