What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Funny Stuff - Episode II: Attack of Teh Funniez

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,664
bvp3hryndgh91.jpg
 

Great0ldOne

Lich
Staff member
Joined
Dec 1, 2012
Messages
7,431
Εχμ ναι, μόνο που δεν είναι το ίδιο να παίζεις σπιτάκι σου games, από το να έχεις δέσει με σκοινί το pc/κονσόλα/hardware στην πλάτη και να πηγαίνεις βολτίτσες.

awkward-stare-what.gif
 

Great0ldOne

Lich
Staff member
Joined
Dec 1, 2012
Messages
7,431
Πολύ πιο άνετα από όταν το κουβαλούσα παραμάσχαλα σαν καρπούζι, to be honest.
 

bald_killer

Death Knight
Joined
Jul 26, 2014
Messages
3,888
Εγώ είμαι πάλι απογοητευμένος που το συγκεκριμένο μπήκε (και παραμένει) στα Funny Stuff ενώ έπερεπε να πάει στα Facepalm Stuff. Αλλωστε μέχρι στιγμής μόνον Facepalm reaction δέχεται!1 !
 

munkinnousu

Mind-flayer
Approval of the Admiral
Joined
Dec 6, 2014
Messages
1,544
Εγώ είμαι πάλι απογοητευμένος που το συγκεκριμένο μπήκε (και παραμένει) στα Funny Stuff ενώ έπερεπε να πάει στα Facepalm Stuff. Αλλωστε μέχρι στιγμής μόνον Facepalm reaction δέχεται!1 !
Έχεις δίκιο αλλά είμαι σε mood διακοπών ακόμα και δεν πολυρολάρω
 

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,797
Σήμερα μάθαμε πως όσο πιο μεγάλος είσαι τόσο μεγαλύτερες αντοχές έχεις σε αθλήματα/αθλητικές δραστηριότητες.
Τι πίνεις και δε μας δίνεις;
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,489
Ένας συνηθισμένος κομπλεξικος μισογύνης ειναι που θεώρησε ότι η αθλήτρια έκανε κάτι κακό ενώ δεν παραβίασε κανέναν αθλητικό και ηθικο κανόνα.
Επίτηδες, δεν μπήκε στον κόπο να σχολιάσει την ενέργεια και την κόπωση που προσφέρει απλόχερα το κάθε αγώνισμα.
Τα λιγότερα χιλιόμετρα δεν σημαίνουν, σε καμία περίπτωση, όπως δεν υπάρχει περίπτωση ο τύπος να μην είναι ισόβιος παρθένος, μικρότερες ηλικίες και ικανότητες και ούτε ότι δεν έκαναν το ίδιο άλλο αθλητές.
Ειναι τόσο βλάκας που θεωρεί φυσιολογικό να αγωνιστεί κάποιος για να πάρει επίτηδες την δεύτερο-τριτο-τεταρτη θέση και ειναι κάτι που ο ίδιος θα έκανε.
Η αποθέωση του αποτυχημένου.
 

Epitaph

Death Knight
Joined
Nov 30, 2012
Messages
4,490
Ένας συνηθισμένος κομπλεξικος μισογύνης ειναι που θεώρησε ότι η αθλήτρια έκανε κάτι κακό ενώ δεν παραβίασε κανέναν αθλητικό και ηθικο κανόνα.
Επίτηδες, δεν μπήκε στον κόπο να σχολιάσει την ενέργεια και την κόπωση που προσφέρει απλόχερα το κάθε αγώνισμα.
Τα λιγότερα χιλιόμετρα δεν σημαίνουν, σε καμία περίπτωση, όπως δεν υπάρχει περίπτωση ο τύπος να μην είναι ισόβιος παρθένος, μικρότερες ηλικίες και ικανότητες και ούτε ότι δεν έκαναν το ίδιο άλλο αθλητές.
Ειναι τόσο βλάκας που θεωρεί φυσιολογικό να αγωνιστεί κάποιος για να πάρει επίτηδες την δεύτερο-τριτο-τεταρτη θέση και ειναι κάτι που ο ίδιος θα έκανε.
Η αποθέωση του αποτυχημένου.

Μισογύνης γιατί;
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,489
Μισογύνης γιατί;

Επειδή αυτό ειναι κάτι που θα μπορούσε να γραφτεί και ισως να το έγραψαν, κάποιοι άνθρωποι που γνωρίζω και που ανήκουν σε αυτή την κοινωνική τάξη.
Μου έχουν πει παρόμοια πράγματα, όχι για αθλήτριες αλλά για γυναίκες που διέπρεψαν.
 
Top Bottom