What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Funny Stuff - Episode II: Attack of Teh Funniez

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,567
Μπα, ήταν #FakeNews τελικά. Τα βιβλία αυτά είχαν ψηφιοποιηθεί και πήγαιναν για ανακύκλωση.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,268
ναι αλλά η φάση με το wetransfer έγινε αλήθεια :p
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,326
Δεν βαζω το χερι μου στη φωτια οτι ειναι 100% fake news. Η συγκεκριμενη εφορια ηταν σε φαση μετακομισης και η συγκεκριμενη φωτογραφια παρθηκε κατα την διαρκεια της μετακομισης. ειναι λιγο παραξενη η φαση και αφηνει πολλα ερωτηματικα.
Προσθετω
Για δουλειες με την εφορια επρεπε να στειλεις email για να σου κλεισουν ραντεβου. Το προβλημα ηταν οτι σε ολους ελεγαν, ελα 11 η ωρα. Αυτο το ξερω επειδη ειχα παρε δωσε με λογιστηριο απεναντι απο την εφορια και καθε μερα επεφταν μπαναγιες, κλωτσιες και μπουνιες στην πορτα και υπαλληλοι της εφοριας πισω απο κλειδωμενη πορτα, να μην δεχονται κανεναν και εννοω να μην εμφανιζεται ουτε χερι εφοριακου απο την πορτα για να παρει καποιο χαρτι.
Τους ειχα στειλει email για ραντεβου και πληροφοριες, το οποιο email εφτυσα αιμα για να το μαθω και δεν μου απαντησαν ποτε.
Εαν με αναζητησουν θα τους πω παρτε τα @@ μου. Αυτο παιζει ετσι και αλλιως ως τωρα.
Οι ανθρωποι εκει μεσα ειναι αντικοινωνικοι και εγκληματικα δυσλειτουργικοι.
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,567
mqKuyIg.jpg
 

mits@kos

Death Knight
Joined
Dec 8, 2012
Messages
2,942


Μου έφτιαξε τη μέρα το κορίτσι.

Τσεκούρι και φωτιά σε κάθε φιόγκο χατζή σεξιστή τραϊμπαλιστή και κάθε ανώνυμο ιντερνετικό τρόλλι τριτοτέταρτης κατηγορίας.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,326
Το σημερινο μου mood.
keyb.jpg


Το αστειο ειναι οτι καθισα και εβγαλα τα πληκτρα.
 
Top Bottom