What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Funny Stuff - Episode II: Attack of Teh Funniez

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,500
απο το τουίτε:

E5HVIk2XwAAx7ed.jpg


....Κλέβει πίνακες αμύθητης αξίας πετάει τον έναν στην τουαλέτα,η αστυνομία πανηγυρίζει που τον βρήκε 10 χρόνια μετά,η υπουργός Πολιτισμού λέει ότι τον βρήκαμε φέτος επειδή είναι τα 200 χρόνια από την επανάσταση του '21 Αυτό δεν είναι χώρα,ταινία του Αλμοδόβαρ στα 80's είναι...

.....Τους έπεσε Picasso απ'τα χέρια. Picasso. Τους έπεσε. Απ'τα χέρια.....

......Πρώτα πιάνουν τους πίνακες με τις βρωμοχερούκλες τους χωρίς γάντια, μετά τους ακουμπάνε πρόχειρα σαν να είναι οι ζωγραφιές της 5χρονης ανιψιάς τους και πέφτει κάτω ο Πικάσο, ούτε σε ταινία του Mr Bean δεν γίνονται αυτά ρε......


εντ δε γουινερ ιζ:

....Καλά που δεν ήταν η Guernica, 7μισι μέτρα πίνακας, θα είχε σκοτώσει κανέναν άνθρωπο.....
 

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,045
209277510-1131951833993612-9069157278325227017-n.jpg


211087837-4086109394807913-179630957138135904-n.jpg
 

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
3,925
......Πρώτα πιάνουν τους πίνακες με τις βρωμοχερούκλες τους χωρίς γάντια, μετά τους ακουμπάνε πρόχειρα σαν να είναι οι ζωγραφιές της 5χρονης ανιψιάς τους και πέφτει κάτω ο Πικάσο, ούτε σε ταινία του Mr Bean δεν γίνονται αυτά ρε......

Για να πω τη μαύρη αλήθεια, οι ζωγραφιές της 5χρονης ανιψιάς μου είναι καλύτερες από αυτές του Πικάσο...
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,500
οκ, καταλαβαινω. το λοκνταουν, τωρα ο καυσωνας, δε θελει πολυ ο αθρωπος να φυγει γι αλλου...
τελος παντων, το μονο θετικο ειναι οτι ο σουπερμαν εβαλε το βρακι μεσα απ το παντελονι και εγινε αθρωπινος, ζεστος, το ντροπαλο αγορι της διπλανης πορτας. κουβαλητης, λεβεντης και κανει και καμια δουλεια στο σπιτι στο τσακιρ κεφι.


kostis_hatzidakis.jpg
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,327
τι κανει; σκουπιζει την σκουπα; παρατηρησα οτι πιανει την σκουπα λες και ειναι στεκα του μπιλιαρδου.... first time?

εχω θεματα και δεν το ηξερα

Παράλληλα, με τον Ερμή στους Διδύμους μπορεί να πληροφορηθείς για το παρασκήνιο μιας κατάστασης του παρελθόντος, ίσως όμως και να σε... ματιάσουν!

EDIT
kostis-hatzidakis.jpg
 
Last edited:

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,327
Εννοουσε μονο οι ΞΕΝΟΙ πολιτες θα πανε διακοπες, οχι εσεις.
Παλι διακοπες να παει; ειδικα η πρωην γυναικα του που γυριζε ολη την ελλαδα οταν εμεις κοιταζαμε οτι πηγε 21:00 και δεν μπορουσαμε να παμε στο περιπτερο να αγορασουμε την εξαρτηση μας.
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,500
βρε μαλακα φορεστ γκαμπ, πως γινεται να βγαζεις φωτο με τον μπρουσαρα και να ειστε πρωτοι φιλοι και μετα να βγαζεις μ αυτον εδω:

Ed1xDr7XoAEhQmF.jpg


μπονους υλικο για τωνη και κουνέλο κυριως. εμενα παντως μουδιασε τελειως ο εγκεφαλος οταν ειδα γραμμενο το "οθωνη"..
καλα, να ταν μονο αυτο...
μ ευχαριστεις μετα κουνέλο:

 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,327
Εγω βλεπω τον Κυργιακο να εχει απλωσει πλοκαμια στα θηλυκα ενω ο Tom δεν ακουμπαει τιποτα.
Ο Κυργιακος κατι πιανει εκει πισω σε αντιθεση με το αλλο χερι που πιανει τον μη ερωτικο ωμο της λεγαμενης.
Ο Τομ κραταει το διαβατηριο στο χερι λες και περναει απο ελεγχο στο αεροδρομιο που το εχει καταλαβει παραστρατιωτικη οργανωση.
EDIT
Τι χρυσορυχειο ειναι αυτο το site;
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,500
λελο μη με τρελαινεις τωρα. σε λιγο θα μας τονε βγαλεις και μπήχτη τον πρωθυπουρογό. ελεος κι εχω φαει.
ναι, το σαιτ ειναι ξεκαθαρα πιο τρας κι απ τον χίο. ΑΠΟΚΤΗΜΑ.
 

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,628
Ο τύπος δηλώνει ερευνητής δημοσιογράφος στο LA. Εμένα με έπεισε
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,327
λελο μη με τρελαινεις τωρα. σε λιγο θα μας τονε βγαλεις και μπήχτη τον πρωθυπουρογό. ελεος κι εχω φαει.
ναι, το σαιτ ειναι ξεκαθαρα πιο τρας κι απ τον χίο. ΑΠΟΚΤΗΜΑ.
image.jpg


το κακο photo edit δινει εξτρα γελιο.
 
Top Bottom