What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Funny Stuff - Episode II: Attack of Teh Funniez

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,323
funny δεν ξερω αν ειναι αλλα εμενα με διασκεδασε.
2:10 νομιζα οτι θα πει the white flame dancing on the barrows of his enemies. Αλλα τι να κλασει ο Emhyr, ο δικος "μας" εχει τιτλο τιμης που χρειαζεται 17 δευτερολεπτα για να τον προσφωνησεις.
ναι, παγαινε στο 2:10

 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,323
Ευτηχως που υπαρχουν και οι κομπαρσοι, γιατι αυτοι, οι ελαχιστοι, να αφησαν τις δουλειες τους για να πανε σε αυτο το τρελο παρτι, χλωμο. Εκτος κι αν ειχαν μπουφε με σνακ.
 

bald_killer

Death Knight
Joined
Jul 26, 2014
Messages
3,844
Είναι αρκετά καλό και στα αγγλικά και στα γερμανικά που το έχω δοκιμάσει. Ακόμη και οι λαθος απαντήσεις μου δίνουν την εντύπωση πως απλά δεν κατάλαβε κάτι σωστά λόγω ελειπούς / εσφαλμένης διατύπωσης της ερώτησης από εμένα, αλλά παραμένει on topic.
 

Thaxll'ssillyia

Φραγκολεβαντίνος μπιφτεκάς
Joined
Feb 11, 2021
Messages
2,000
Αυτο που περιγραφεις, δεν το παθαινεις μονο εσυ!!! Αν το δοκιμασεις επι αρκετο χρονο, στα αγγλικα και σε διαφορα ψιλοσοβαρα θεματα της επικαιροτητας, θα αρχισει να σου βγαζει ενα creepy αισθημα, του στυλ πως ακομη και αν αυτο που διαβαζεις ειναι λαθος, για το λαθος δε φταιει η εφαρμογη, αλλα εσυ που θα μπορουσες να το εκφρασεις καλυτερα! Και οσο προχωρα η χρηση του, καπως βγαινει μια αισθηση ανησυχιας στη χρηση του
 

bald_killer

Death Knight
Joined
Jul 26, 2014
Messages
3,844
Αυτο που περιγραφεις, δεν το παθαινεις μονο εσυ!!! Αν το δοκιμασεις επι αρκετο χρονο, στα αγγλικα και σε διαφορα ψιλοσοβαρα θεματα της επικαιροτητας, θα αρχισει να σου βγαζει ενα creepy αισθημα, του στυλ πως ακομη και αν αυτο που διαβαζεις ειναι λαθος, για το λαθος δε φταιει η εφαρμογη, αλλα εσυ που θα μπορουσες να το εκφρασεις καλυτερα! Και οσο προχωρα η χρηση του, καπως βγαινει μια αισθηση ανησυχιας στη χρηση του
Θα ελεγα πως σε σημεία, καταλαβαίνει τα ψιλοστραβά μου γερμανικά καλύτερα απο τους γερμανούς λολ
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,323
Για εσας δεν ειναι αστειο αλλα για μενα. Γελασα.
Μου εστειλε ειδοποιηση η εθνικη τραπεζα. Θα διαγραψουν τον λογαριασμο μου και θα κρατησουν οσα χρηματα εχω μεσα.
Η επιστολη ειχε και υφος σοβαρο. Την εστειλαν σε μενα, που δεν θυμαμαι που ειναι το υποκαταστημα. Που πριν 5-6 ισως και 7 χρονια δηλωσα απωλεια καρτας και δεν μπηκα στον κοπο να βγαλω αλλη.
Μετα απο αυτο, δεν θα εχω τραπεζικο λογαριασμο. χανομαι σιγα σιγα απο το συστημα.


 
Top Bottom