What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Funny Stuff - Episode II: Attack of Teh Funniez

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,312
439426901_10160170904602339_7834444562053804610_n.jpg
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,550
Γελαμε αλλα πετυχαινω κατι video, απο Αμερικη, που αλλου;
Ενταξει, δεν δινω μεγαλη προσοχη, συνηθως παιζουν 5-10 δευτερολεπτα εξαιτιας της περιεργειας και για να παρω μια ιδεα για το τι σκτ συμβαινει εκει περα ναπουμε. εκτος απο βαρετα βγαζουν και μια φρικη.

Ειδα ενα οπου επαιζε κατι σαν συνελευση γονεων σε σχολειο. Ηταν μια μαμα που ρωταγε εαν τα 8χρονα παιδια τους εγιναν καλοι μαθητες στα μαθηματικα και την φυσικη, για να εχουν τρεις μερες την εβδομαδα μαθημα LBQUSBHDMI.
Τρεις μερες, οχι τρεις ωρες. Τους λυπηθηκα τους ανθρωπους.
 

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
4,000
Ειδα ενα οπου επαιζε κατι σαν συνελευση γονεων σε σχολειο. Ηταν μια μαμα που ρωταγε εαν τα 8χρονα παιδια τους εγιναν καλοι μαθητες στα μαθηματικα και την φυσικη, για να εχουν τρεις μερες την εβδομαδα μαθημα LBQUSBHDMI.
Τρεις μερες, οχι τρεις ωρες. Τους λυπηθηκα τους ανθρωπους.

Αυτός ο συνδυασμός γραμμάτων μού έφερε στο μυαλό τη λέξη "λοβοτομή". Πρέπει να έχουν παρόμοιες έννοιες... :Ρ
 

lucinos

Death Knight
Joined
Nov 16, 2015
Messages
2,716
Αυτός ο συνδυασμός γραμμάτων μού έφερε στο μυαλό τη λέξη "λοβοτομή". Πρέπει να έχουν παρόμοιες έννοιες... :Ρ
Χρειάζονται όμως τρεις μέρες την βδομάδα μάθημα για να μάθεις τον συνδυασμό γραμμάτων.
 

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,299
Κι αν σε πάρει τηλέφωνο η φουρνάρισσα και σου πει φέρνω δεύτερο χειριστήριο για να παίξουμε Tekken στο PS?
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,563
εγω εχω καταλαβει οτι εχει ψυχρανθει ο κουνέλο μας με την φουρναρισα.

θα εβανα τα λεφτα μου σε πτωση της ποιοτητας του καφέ που πουλά στον λελο.
ή ισως καποιο πρωι μπηκε ο λέλο μας συγχρονως με καποιον αλλο πελατη στον φουρνο κι εξυπηρετηθηκε δευτερος. δεν τα σηκωνει ο κουνέλο αυτά.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,550
Κι αν σε πάρει τηλέφωνο η φουρνάρισσα και σου πει φέρνω δεύτερο χειριστήριο για να παίξουμε Tekken στο PS?
Η φουρναρισσα δεν εχει το το τηλεφωνο μου. Για να μαθαινεις νεανισκε. Με τους ανθρωπους που σε σερβιρουν ειμαστε χαρτι.
Εαν εδινα το τηλεφωνο μου θα ειχαμε μια σχεση που δεν θα ηταν πλεον πελατειακη. Θα ηταν φιλικη και σε αυτη την σχεση δεν θα εχω παντα δικαιο. Εαν επαιζε καποια παρεξηγηση θα επρεπε να αλλαξω καταστημα ή να εχω τον νου μου στην παραδοση των αγαθων γιατι απο εκει παιρνω και καφε, Αυτο πανω στον καπουτσινο ειναι σοκολατα ή ετριψε το βρακι της πανω στον αφρο;


θα εβανα τα λεφτα μου σε πτωση της ποιοτητας του καφέ που πουλά στον λελο.
ή ισως καποιο πρωι μπηκε ο λέλο μας συγχρονως με καποιον αλλο πελατη στον φουρνο κι εξυπηρετηθηκε δευτερος. δεν τα σηκωνει ο κουνέλο αυτά.
Μην τα βαλεις, θα στα παρω τα λεφτα. Με εξαιρεση μια κοπελιτσα που δεν ξερει ακομα, οι υπολοιπες δεν μου φτιαχνουν απλα καφε αλλα προσπαθουν για το μεγιστο αποτελεσμα. ο λογος; ειμαι ευγενικος κτλ.
Δευτερος πελατης; μολις μπουκαρω στο μαγαζι, χαμογελαω και κλεινω το ματι ευγενικα. Ξεκιναει η διαδικασια πριν φτασω στο ταμειο.
Αυτο σημαινει οτι ο τυπος που πληρωνει, δεν ξερει οτι φτιαχνουν τον καφε μου.
Μια φορα που απλα μπηκα, επειδη 10 λεπτα πριν ημουν σε καφετερια. Ξεκινησε η διαδικασια και μου τον κερασαν για να τον πιω αργοτερα. Δεν εχω παραπονο, με κερνανε διαφορα καλουδια, του καταστηματος, το λεω για να μην παρεξηγηθω.
Πρεπει να ειμαστε ευγενικοι, οχι επειδη πρεπει αλλα επειδη ειμαστε.
 
Top Bottom