What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Gaming Industry Drama thread

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,931
Εδώ φαίνεται η ανωτερωτητα των Sony fanboys. Dickpicks για να τους πουν ημερομηνία κυκλοφορίας.
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,564
Όντως, παντρεύτηκαν το 2017.

Στο codex ισχυρίζονταν τότε πως ο γάμος ήταν μια πρόφαση του Κρις για να καταπιέσει τα ομοφυλοφιλικά του αισθήματα προς τον Sawyer, αλλά αυτό δεν απεδείχθη ποτέ, άσχετα που είναι ξεκάθαρα αλήθεια.
 

The Nameless One

Mind-flayer
Joined
Jun 16, 2015
Messages
1,812


Παράξενη ιστορία.

Επειδή τα post δεν βγάζουν πολύ νόημα, εάν κατάλαβα καλά, αυτό που έχει συμβεί είναι ότι τα παιδιά του(ή τουλάχιστον η κόρη του) έπεσε θύμα παρενόχλησης (δεν κατάλαβα από ποιόν).
Αυτό υποθέτω είχε συνέπειες απόδοση/συμπεριφορά στην εργασία του και οδήγησε στην απόλυση του. Αυτός εξήγησε στην εταιρία τι έχει συμβεί αλλά αυτοί παρόλα αυτά τον έδιωξαν. Και μετά άρχισε να γράφει όλα αυτά που έγραψε.
Το έχω καταλάβει καλά ή είμαι αλλού για αλλού?
 

maladroid

Mind-flayer
Joined
Nov 27, 2012
Messages
1,947
Εγώ μπερδεύομαι με τις ενδιάμεσες αναφορές στον εμβολιασμό και τις κατηγορίες ότι "η εταιρεία έβγαλε λεφτά από αυτό που συνέβη στα παιδιά μου". Νομίζω είναι προφανές ότι τα tweets έχουν γραφτεί υπό το καθεστώς έντονης ψυχολογικής αναστάτωσης (λογικό με βάση τα όσα καταγγέλει) και περισσότερο μοιάζουν με rant παρά με ιστορία που έχει αρχή, μέση, τέλος. Όπως και να'χει, πολύ κρίμα για τον άνθρωπο και για τα παιδιά του.
That said, το γεγονός ότι συμβαίνουν τέτοια πράγματα στο άσπιλο Polygon που δεν χάνει ευκαιρία να σταυρώσει developers επειδή ξερωγω στο εστιατόριο της εταιρείας δεν προσφέρουν φαγητό που καλύπτει όλες τις εθνικότητες και διατροφικούς προσανατολισμούς, μου προκαλεί ένα ελαφρύ μειδίαμα. Look how the turntables...
 
Last edited:

bald_killer

Death Knight
Joined
Jul 26, 2014
Messages
3,844
Αχέμ...
298951680_620984979487432_3629220933306825359_n.jpg
 

The Nameless One

Mind-flayer
Joined
Jun 16, 2015
Messages
1,812
Αχέμ...
298951680_620984979487432_3629220933306825359_n.jpg
Οκ δεν χρειάζεται "gaming experience" για να δουλέψεις σε μια gaming company. Εξαρτάται σε ποιο πόστο.
Αλλά πώς ήταν dream job από την στιγμή που κατά πάσα πιθανότητα δεν είχε ακούσει ποτέ το όνομα blizzard (με ZERO gaming experience)πριν στείλει βιογραφικό δεν μας λέει.
 

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
3,925
Οκ δεν χρειάζεται "gaming experience" για να δουλέψεις σε μια gaming company. Εξαρτάται σε ποιο πόστο.
Αλλά πώς ήταν dream job από την στιγμή που κατά πάσα πιθανότητα δεν είχε ακούσει ποτέ το όνομα blizzard (με ZERO gaming experience)πριν στείλει βιογραφικό δεν μας λέει.

Μπορεί να ήταν τρημ τσοπ για άλλους λόγους και όχι γι' αυτούς που σκέφτεται ένας κέημερ... ;Ρ
 

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,704
Καλά να πάθει, αφού δε μεγάλωσε στη σωστή δεκαετία και με τις σωστές βάσεις

 

Myrmidonas

Mind-flayer
Joined
Dec 1, 2012
Messages
2,037
Το ίδιο δεν θα μπορούσε να ειπωθεί και για την νιντεντο;
 

bald_killer

Death Knight
Joined
Jul 26, 2014
Messages
3,844
Στα trends του Twitter παίζει το Starfield που θα είναι exclusive (λογικά για κάποιον καιρό) στα PC / Xbox.
και εγώ είμαι σε φάση Todd "Who´s laughing now"
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,259
Παιχνίδια τύπου Starfield θα είναι μόνιμα exclusives. Multiplatform θα είναι όσα παιχνίδια βασίζονται στο multiplayer ή στην community.
 
Top Bottom