What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,489
Δεν ειναι ολοι σαν εμενα που ρχινομαι πρωτος στη μαχη με το σπαθι στο χερι και τους σφαζω ολους!

Δεν στελνεις τους foot soldiers αλλα πας ο ιδιος; αυτος θελεις να μου πεις;
 

shredder

Death Knight
Joined
Sep 17, 2013
Messages
4,418
Ειναι μαζι μου και οι foot ninja αλλα παντα ειμαι και εγω δεν τους στελνω χωρις να ειμαι μαζι τους! Αυτο θελω να πω .
 

Thaxll'ssillyia

Φραγκολεβαντίνος μπιφτεκάς
Joined
Feb 11, 2021
Messages
2,000

Μια υπεροχη λεπτομερης εξηγηση απο μια δημοσιογραφο της μεγαλυτερης εφημεριδας του Περου για την κατασταση στην οποια βρισκεται η κοινωνια του Περου και στο διχαλο που δημιουργειται, παρομοιο με της Χιλης:
Ειτε για εκλογες με συντακτικη συνελευση και στοχο νεου συνταγματος, ειτε για εγκαθιδρυση μιας ακροδεξιας νεοφιλελε δικτατοριας οπως αυτο που ειχε μεχρι προτεινος η Χιλη
 

Thaxll'ssillyia

Φραγκολεβαντίνος μπιφτεκάς
Joined
Feb 11, 2021
Messages
2,000

Thaxll'ssillyia

Φραγκολεβαντίνος μπιφτεκάς
Joined
Feb 11, 2021
Messages
2,000
Καφριλα συμβαινει μαγκες...



Εστειλα μια μικρη βοηθεια στην intersos εδω ΚΑΝΕ ΜΙΑ ΔΩΡΕΑ | INTERSOS HELLAS

Αν ξερετε καμια οργανωση που να μαζευει χρηματα/ειδη πρωτης αναγκης για αυτη τη καφριλα μοιραστειτε το!
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,489
Πιστευω οτι η εναρξη της ελληνοτουρκικης συρραξης πηρε παραταση, μεχρι νεωτερας. Ισως να εχουμε καποιες προεργασιες, μετα το περας του τριμηνου.
Υπαρχει και το ενδεχομενο, αυτος ο σεισμος να γινει η ταφοπλακα του Ερντογαν. Οι κακοτεχνιες ειναι πολιτικο προβλημα.
Ενας χαλαρος τουρκος αρχηγος, θα δημιουργησει νεα εποχη στην περιοχη.
Μετα θα πρεπει να γινει και εδω ενας μεγαλος σεισμος γιατι κονσερβοκουτια δεν βλεπω να κυκλοφορουν και πολλα.
 
Last edited:

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,473
Πιστευω οτι η εναρξη της ελληνοτουρκικης συρραξης πηρε παραταση, μεχρι νεωτερας. Ισως να εχουμε καποιες προεργασιες, μετα το περας του τριμηνου.
Υπαρχει και το ενδεχομενο, αυτος ο σεισμος να γινει η ταφοπλακα του Ερντογαν. Οι κακοτεχνιες ειναι πολιτικο προβλημα.
Ενας χαλαρος τουρκος αρχηγος, θα δημιουργησει νεα εποχη στην περιοχη.
Μετα θα πρεπει να γινει και εδω ενας μεγαλος σεισμος γιατι κονσερβοκουτια δεν βλεπω να κυκλοφορουν και πολλα.
άρχισαν τα όργανα κιόλας, γιατί από το 1999 και μετά έχουν ειδικό φόρο που υποτίθεται πάει για αντισεισμικούς σχεδιασμούς και τέτοια, άντε να εξηγήσει ο Σουλτάνος ότι τα έκανε τα λεφτά παλάτια με cosplayers μαχητές...
 

bald_killer

Death Knight
Joined
Jul 26, 2014
Messages
3,888
👀

tijka-tijka-button.gif
 
Last edited:

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,489
Θα σε λατρεψει οταν δειξεις την αγαπη που εχεις για την Ιαπωνια, Σε βλεπω σε Βορειοκορεατικο στρατοπεδο τυπου γκουλαγκ, οπου θα σε ταιζουν χυλο, μολυσμενο με συγκεκριμενο μυκητα που μαυριζει τα ουλα και ριχνει ολα τα δοντια στο πατωμα.
οταν δεν θα δουλευεις θα σε δερνουν. Πιστευω οτι η χειροτερη ωρα θα ειναι αυτη της αναμορφωσης. Εκει θα πρεπει να ριχνεις σταχτη στα μαλλια σου και να ουρλιαζεις την πιστη σου στα χελωνονιντζακια.
Την ιδια ωρα, η κορη του ΚΙΜ, μονη της στην εξουσια, θα παταει κοκκινα κουμπια.
Αποψη μου, βρες καμια παντρεμενη. Σε δυο χρονια εχω κλεισει δυο σπιτια και δεν παιρνω κανεναν τηλεφωνο, ποτε.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,489
Η Σερβια ηταν ο μοναδικος συμμαχος, γενικα. Τους κλασαμε και αυτους.
Δεν θα αφησουν ορθοδοξο χριστιανικο κρατος στην περιοχη. Εμεις γλυτωνουμε επειδη μας κυβερνανε μασωνοι.
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,665
Για πάμε λίγο.



Αν γίνει εισβολή από UFO θα ανοίξω ξεχωριστό θρεντ.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,473
Για πάμε λίγο.



Αν γίνει εισβολή από UFO θα ανοίξω ξεχωριστό θρεντ.
Μόνο αυτά είδες;
Οι μούρκανς εκτός του μπαλονιού των Κινέζων έχουν καταρρίψει μέσα στο ΣΚ άλλα 3 αγνώστου ταυτότητας αντικείμενα σε μεγάλο ύψος.
 

munkinnousu

Mind-flayer
Approval of the Admiral
Joined
Dec 6, 2014
Messages
1,544
Για πάμε λίγο.



Αν γίνει εισβολή από UFO θα ανοίξω ξεχωριστό θρεντ.
Ας προλάβουν να το σηκώσουν οι Chiefs και μετά ας κάνουν οι εξωγήινοι ό, τι θέλουν
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,489
Οι μούρκανς εκτός του μπαλονιού των Κινέζων έχουν καταρρίψει μέσα στο ΣΚ άλλα 3 αγνώστου ταυτότητας αντικείμενα σε μεγάλο ύψος.
λιγο χλωμο να εριξαν οι αμερικανοι ufo, εκτος οτι ειναι πετρες στο τανκς, θα ξεκινησει διαγαλαξιακος πολεμος και χλωμο να μας σωσει ο τομ κρουζ.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,473
λιγο χλωμο να εριξαν οι αμερικανοι ufo, εκτος οτι ειναι πετρες στο τανκς, θα ξεκινησει διαγαλαξιακος πολεμος και χλωμο να μας σωσει ο τομ κρουζ.
μπορεί να είναι απλά probes για να δουν τι βάρβαροι Κλίγκον είμαστε...
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,473
όχι μωρέ που γίνεται για τους πόρους ο πόλεμος...

Μακάρι να πάρει μπροστά η εξόρυξη στο διάστημα γιατί δεν τα βλέπω καλά τα πράγματα.
 
Top Bottom