What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Γιουροβίζο.

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,546
δε ντρεπεσαι τα μουστακια σου ρε νειμλε να με δινεις ετσι, επειδη σ επιασε αδιαβαστο ο νοργκαας??? μου θυμισες τουτο δω

 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,668
cool-it-cool-it-with-the-antisemetic-remarks.gif


Το Ισραήλ είναι φίλη και σύμμαχος χώρα, θα είναι τιμή μας να το ψηφίσουμε στο διαγωνισμό της Γιουρωβύζιον.
 

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
3,987
Απο την κουνελισια οπτικη, οι στιχοι ειναι για το πεο. Απο την γιουροβιζιον οπτικη, ειναι πολιτικοποιημενοι.

Τι πολιτικοποιημένοι βρε κουνέλι μου; Live in fantacy λέει, in ecstasy λέει, I'm still wet λέει, take me home λέει... Ώπα!!! Λέει και boys don't cry!!!111!!! Νάτο το πολιτικοποιημένο μήνυμα... :Ρ
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,274
Χέστε την ελληνική συμμετοχή. ΝΟ RULES, RULES!

🕺🕺🕺🕺🕺
 

Robin Hood

Gelatinous Cube
Approval of the Admiral
Joined
Jul 7, 2023
Messages
152
Επειδή έχω σταματήσει να βλέπω την συγκεκριμένη διοργάνωση από τότε που έγινε η μεγαλύτερη αδικία. Λέω για τότε που έχασε την πρώτη θέση ο Ρακιντζής.

Το τραγούδι της Ελλάδας που ποστάρατε είναι παρωδία; Ειλικρινά ρωτάω. Βασικά έχει λίγο τραγούδι στο autotune.
 

Robin Hood

Gelatinous Cube
Approval of the Admiral
Joined
Jul 7, 2023
Messages
152
@lelos kounelos Εγώ ρωτάω αν αυτό που έβγαλαν είναι παρωδία/χιουμοριστικό, του στυλ χαχαχα κοιτάξτε τι σκαρφιστήκαμε. Και μετά βγάλουν αυτό που θα στείλουν, το κανονικό.
 

munkinnousu

Mind-flayer
Approval of the Admiral
Joined
Dec 6, 2014
Messages
1,544
Επειδή έχω σταματήσει να βλέπω την συγκεκριμένη διοργάνωση από τότε που έγινε η μεγαλύτερη αδικία. Λέω για τότε που έχασε την πρώτη θέση ο Ρακιντζής.

Το τραγούδι της Ελλάδας που ποστάρατε είναι παρωδία; Ειλικρινά ρωτάω. Βασικά έχει λίγο τραγούδι στο autotune.
Κοίτα, αν πραγματικά ρωτάς σοβαρά, εγώ πιστεύω ότι το όλο πράγμα είναι ένα publicity stunt της Σάττι. Το τραγούδι (?) είναι του ύφους της (συνδιασμος βλάχικου τραπ μπρέγκοβιτς βαλκανοποπ σουδανικοι και κάτι άλλοι ήχοι που έχουμε να τους ακούσουμε από τον δίσκο που βάλανε στο voyager το 77), η κοπέλα έχει ένα καλό όνομα στα ethnic φεστιβάλ, αισθάνεται αρκετά καλά να κάνει αυτό το βήμα. Από ότι δήλωσε, της ζήτησαν άλλες δύο φορές να πάρει μέρος και αρνήθηκε. Το βιντεοκλίπ είναι που με πονηρεψε γιατί είναι τόσο καρακιτσαριό όσο πρέπει για να το σχολιάζουμε όλοι.

Τώρα, επειδή είμαστε αυτοί που είμαστε (μην ξεχνάς, 41% τι ψηφίζει), εννοείται ότι όλο αυτό το πράγμα θα πάρει τραγελαφικές διαστάσεις και θα αναρωτηθούμε για ακόμα μια φορά "τι ζουμε?". Μπήκα το απόγευμα σε συντηρητικά sites για να δω σχόλια και αντιδράσεις και δεν απογοητευτηκα.

Για μένα, η Γιουροβιζιον είναι ένα βραδάκι ένα σαββατόβραδο τον Μάιο να κάτσεις χαλαρά με καλή παρέα να πιείτε καμία μπύρα, να φάτε καμια πίτσα και να δείτε κάναν κώλο και να γελάσετε, αν και με τους Φινλανδους φέτος, πιό πιθανό είναι να δεις καμία τσουτσού, τίποτα περισσότερο τίποτα λιγότερο.

Είμαστε ο μόνος λαός που όλα τα σοβαρά τα περνάει στο ντούκου και με όλα τα ασοβαρα ασχολείται από το πρωί ως το βράδυ.



Πάνω κάτω, αυτό κάνει η Σάττι τον τελευταίο χρόνο, τα live της μου αρέσουν, έχει έναν τρόπο να συνδιαζει το παλιό με το νέο.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,492
@lelos kounelos Εγώ ρωτάω αν αυτό που έβγαλαν είναι παρωδία/χιουμοριστικό, του στυλ χαχαχα κοιτάξτε τι σκαρφιστήκαμε. Και μετά βγάλουν αυτό που θα στείλουν, το κανονικό.
Δεν νομιζω οτι θα τους επιτρεψουν να γελοιοποιησουν τον σοβαρο θεσμο της γιουροβιζιον. Δεν υπαρχει και λογος για κατι τετοιο. Εκτος απο αντιεπαγγελματικο, τι θα πουν; επειδη φαγατε πολλες πικρες ειπαμε να σας κανουμε να γελασετε λιγο; Αυτο ισως γινει αν φανε πολυ ντοματα και το ξανα-γραψουν, για να μην χρειαστει να εξαφανιστουν απο προσωπου γης.
Κραταω και την πιθανοτητα να μην χωνευουν τον διαγωνισμο ή να θελουν να εκδικηθουν την ελληνικη κοινωνια, πραγμα χλωμο γιατι αυτη τους ταιζει. Ο πατος του διαγωνισμου δεν ειναι και οτι καλυτερο για το βιογραφικο τους.

Αν και υποπτα απαραδεκτο, νομιζω οτι ο λογος ειναι πολυ απλος, τα εκαναν σκατα γιατι οπου λαλουν πολλοι κοκοροι γινεται μαλακια.
 

Eaglos

Mind-flayer
Joined
Jan 3, 2020
Messages
1,536
Κοίτα, αν πραγματικά ρωτάς σοβαρά, εγώ πιστεύω ότι το όλο πράγμα είναι ένα publicity stunt της Σάττι. Το τραγούδι (?) είναι του ύφους της (συνδιασμος βλάχικου τραπ μπρέγκοβιτς βαλκανοποπ σουδανικοι και κάτι άλλοι ήχοι που έχουμε να τους ακούσουμε από τον δίσκο που βάλανε στο voyager το 77), η κοπέλα έχει ένα καλό όνομα στα ethnic φεστιβάλ, αισθάνεται αρκετά καλά να κάνει αυτό το βήμα. Από ότι δήλωσε, της ζήτησαν άλλες δύο φορές να πάρει μέρος και αρνήθηκε. Το βιντεοκλίπ είναι που με πονηρεψε γιατί είναι τόσο καρακιτσαριό όσο πρέπει για να το σχολιάζουμε όλοι.

Τώρα, επειδή είμαστε αυτοί που είμαστε (μην ξεχνάς, 41% τι ψηφίζει), εννοείται ότι όλο αυτό το πράγμα θα πάρει τραγελαφικές διαστάσεις και θα αναρωτηθούμε για ακόμα μια φορά "τι ζουμε?". Μπήκα το απόγευμα σε συντηρητικά sites για να δω σχόλια και αντιδράσεις και δεν απογοητευτηκα.

Για μένα, η Γιουροβιζιον είναι ένα βραδάκι ένα σαββατόβραδο τον Μάιο να κάτσεις χαλαρά με καλή παρέα να πιείτε καμία μπύρα, να φάτε καμια πίτσα και να δείτε κάναν κώλο και να γελάσετε, αν και με τους Φινλανδους φέτος, πιό πιθανό είναι να δεις καμία τσουτσού, τίποτα περισσότερο τίποτα λιγότερο.

Είμαστε ο μόνος λαός που όλα τα σοβαρά τα περνάει στο ντούκου και με όλα τα ασοβαρα ασχολείται από το πρωί ως το βράδυ.



Πάνω κάτω, αυτό κάνει η Σάττι τον τελευταίο χρόνο, τα live της μου αρέσουν, έχει έναν τρόπο να συνδιαζει το παλιό με το νέο.

Ενταξει, παρεξηγησα. Ειχα μεινει στα ακουσματα που ειχα απο αυτην πριν 7-8 χρονια. Δεν ειχα καταλαβει οτι το ειχε γυρισει στο experimental psy crap
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,492
Φαγωθηκατε με τις μηνυσεις, αμερικη θα γινουμε. Αφηστε τις μηνυσεις και πιαστε ...δικο σας
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,492
Είμαστε ο μόνος λαός που όλα τα σοβαρά τα περνάει στο ντούκου και με όλα τα ασοβαρα ασχολείται από το πρωί ως το βράδυ.
Welcome To Greece.
 
Top Bottom