What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

God of War για PC giveaway

bald_killer

Death Knight
Joined
Jul 26, 2014
Messages
3,883
Ωραίος! Να τα κατοστίσεις! λολ. Και να το κερδίσω το γκειμ θα το παίξω σε καμια 5 χρόνια οπότε μη με βάλεις στην κλήρωση.
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,234
Δεν πειράζει.... Θα κερδίσω στην ΑΓΑΠΗ ΕΓΩ
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,932
Που θα πάει. Κάποτε θα κερδίσω κάτι. Συγχαρητήρια στον νικητή. Καλό κάψιμο.
 

shredder

Death Knight
Joined
Sep 17, 2013
Messages
4,410
5 ΜΕΡΕς ΑΚΟΜΑ! Μτα το assasin creed odyssey ολοι αναρωτιομασταν ποτε θα ξαναβγει καποιο παρομοιο παιχνιδι . Ενα παιχνιδ που ολοι πρεπει να παιξουμε!!! Και εενοειται θα το παιξω στα Ελληνικα! Και φυσικα ULTRA 1440P 60 FPS με γραφικαρες 1000 φορες καλυτερα απο ps5!!!! Βγαινει και το ragnarok σε pc God of War: Ragnarok PC Port Evidence Surfaces Online Ειναι ενα απο τα 10 καλυτερα παιχνδιιαπ ου θα βγουν για pc φετος!
 

akarthis

Half-Ogre
Joined
Oct 15, 2019
Messages
411
Καλημερα! Εξαιρετικη κινηση. Πολλα μπραβο. Ειμαι εκτος κληρωσης και εγω

edit. Η κληρωση χθες. Γαμω? Αρρωστησε η μπεμπα(με γριππη, ε?) και εχω ξεχασει τι σημαινει υπνος! Βλεννα παντου!!
 
Last edited:

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,355
Καλημερα! Εξαιρετικη κινηση. Πολλα μπραβο. Ειμαι εκτος κληρωσης και εγω

edit. Η κληρωση χθες. Γαμω? Αρρωστησε η μπεμπα(με γριππη, ε?) και εχω ξεχασει τι σημαινει υπνος! Βλεννα παντου!!

Περαστικά!
 

bald_killer

Death Knight
Joined
Jul 26, 2014
Messages
3,883
Α οντως δεν το ειδα αυτο για τα 100 posts. Καλη επιτυχια σε οποιον δηλωσει λοιπον! (Δεν νομιζω να προλαβω 100 posts σε 11 ωρες lol) Απλα τοσα χρονια διαβαζω απο ragequit αλλα δεν ετυχε να γραφτω στο forum. Κακως θα μου πειτε (guilty your honor!) αλλα δεν ετυχε. Τουλαχιστον αυτο αλλαξε σημερα!
Βάλε Avatar φίλος! Καλωσήρθες!
 
Top Bottom