What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

God of War Ragnarök

Elric

Blackguard
Joined
Dec 16, 2012
Messages
1,140
6/10;
Και πολύ υψηλή βαθμολογία έβαλε σε αυτή τη μπούρδα.
 

shredder

Death Knight
Joined
Sep 17, 2013
Messages
4,410
Αφου δεν βγαινει ακομα σε pc καλα εκανε και του εβαλε 6/10. Αλλα και παλι το sonic frontiers που βγαινει αυριο ειναι πολυ καλυτερο. Δηλαδη αν εβγαιναν και τα 2 στο pc ταυτοχρονα θα επαιζα πρωτα το sonic και μετα το god of war.
 

mits@kos

Death Knight
Joined
Dec 8, 2012
Messages
2,942
Είναι 8/11. Με τον Κωτσόβολο το γυαλί έχει ραγίσει/θρυμματιστεί εδώ και καιρό, μα με παρασέρνει ο @Pain και τσεκάρω τα πριόρντερς εκεί. Εν τέλει δε λύγισα για κωλέκτορς, μα κάνω πριόρντερ τη λωντς, μιας και τρέχει σχετικός διαγωνισμός για μια 65" Bravia και έδωσα τόπο στην οργή. Γκες γουάτ, ο διαγωνισμός λήγει 8/11 και ζητά αριθμό παραστατικού, το οποίο δεν μου αποστέλλεται εντός της ημέρας. Ακύρωση με συνοπτικές διαδικασίες, λαμβάνω και σχετική επιβεβαίωση του αιτήματος στο Viber.

Εν τω μεταξύ, η παραγγελία στον Κωτσόβολο ακόμη δε φαίνεται ακυρωμένη. Εκ νέου απόπειρα ακύρωσης επιφέρει error message, το ζουμί του οποίου αλίευσα από τα dev tools του browser και πρακτικά επαληθεύει πως η παραγγελία αυτή πλέον δεν υφίσταται στο σύστημά τους. Στο σάιτ βρίσκεται στο στάδιο συλλογής αποθέματος, χθες με πήραν τηλέφωνο για να μου το φέρουν σπίτι (προφανώς τους είπα πως έχω ακυρώσει, τι φάση πασάδες μου) και σήμερα μόλις έλαβα τηλεφώνημα από μια κοπέλα για να ρωτήσει αν έχω μιλήσει με τα κεντρικά για να γίνει επιστροφή χρημάτων. Της είπα πως το αίτημα έχει επιβεβαιωθεί και με έκλεισε με εμφανή ανακούφιση. Ψυχεδέλεια.

Την προηγούμενη φορά που ζήτησα επιστροφή χρημάτων, η διαδικασία ήταν ψιλοαναίμακτη. Ελπίζω αυτή τη φορά να μη χρειαστεί να ζωστώ το Leviathan και να μπουκάρω γκαρίζοντας ΒΟΙ.

Με τα πολλά, από χθες στα χέρια μου. Παρήγγειλα 10/11 από κορυφαίο μαγαζί που δεν απογοητεύει ποτέ και το είχα εντός 23 ωρών, σε χαμηλότερη τιμή (δεν πήρα τη λωντς ωστόσο, καθώς μιλάμε τελικά για πριόρντερ-όνλυ μπόνους με 2 ιν-γκέιμ πανοπλίες).
 

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,080
Κάθε ποστ εδώ πέρα καινούριο, πανικ αττάκ ότι βγήκε ημερομηνία για πισί.
 

mits@kos

Death Knight
Joined
Dec 8, 2012
Messages
2,942
Πλησιάζω endgame, μην το χάσεις ούτε κατά διάνοια όταν έρθει η ώρα.
 

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,080
Πλησιάζω endgame, μην το χάσεις ούτε κατά διάνοια όταν έρθει η ώρα.
Ναι καλε, αφου εχω τελειωσει το πρωτο
 

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,080
ήρωας είσαι
Γιατι;

Ηρωας ειμαι που δεν εχω κανει ανινστο το ελδεν ρινγκ ακομα
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,232
Και καλά κάνεις. 10/10 game είναι!

Σπόηλες για το Ελδεν Ρινκ
 
Top Bottom