What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

GOG (Good Old Games)

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,628
Paysafe των 17€ δεν μπορείς να πάρεις. Είναι δεδομένες οι τιμές τους (10, 25, 50 ή 100€), και μπορούν να χρησιμοποιηθούν συνδυαστικά. Τις χρησιμοποιείς και μένει υπόλοιπο στην τελευταία.
 

vtheofilis

Death Knight
Joined
Dec 11, 2012
Messages
4,420
Το πρόβλημα είναι ότι έχω 17€ στην πάντα, και δεν θυμάμαι αν έχει paysafe των 5€, για να πάρω μια των 10€ και μια των 5€.
 

ghostrider1993

Blackguard
Joined
Dec 1, 2012
Messages
1,437
Υπάρχει των 5€ αλλά νομίζω δεν έχουν όλα τα καταστήματα που πουλάνε Paysafe, υπάρχει νομίζω στη σελίδα της Paysafe ειδική αναζήτηση για να βρεις που έχει 5ευρες

ΕDIT: Άκυρο αυτό για την ειδική αναζήτηση, δεν βρήκα κάτι στο σάιτ τους, αν και θυμάμαι ότι είχαν βάλει ένα πλαίσιο όταν τις είχαν πρωτοβγάλει... Πάντως είμαι 98% σίγουρος ότι θπάρχουν 5ευρες!
 

jonirenicus13

Kraken
Joined
Nov 30, 2012
Messages
8,214


lelos kounelos wrote:
ουφ περασα μια ασχημη κριση πανικου αλλα το ΠΗΡΑ!!!
πρεπει να εκανα 300 refresh στην σελιδα και στο email αλλα τοσα.

χωρις τσαμπατζιδες δεν υπαρχει οικονομια. υπαρχει ενα κενο στις εννοιες του χρηματος.</blockquote>

Έχω μέλλον δηλαδή. Βρίσκομαι ακόμα στο 10ο refresh.

 

vtheofilis

Death Knight
Joined
Dec 11, 2012
Messages
4,420


Ghostrider1993 wrote:
Υπάρχει των 5€ αλλά νομίζω δεν έχουν όλα τα καταστήματα που πουλάνε Paysafe, υπάρχει νομίζω στη σελίδα της Paysafe ειδική αναζήτηση για να βρεις που έχει 5ευρες

ΕDIT: Άκυρο αυτό για την ειδική αναζήτηση, δεν βρήκα κάτι στο σάιτ τους, αν και θυμάμαι ότι είχαν βάλει ένα πλαίσιο όταν τις είχαν πρωτοβγάλει... Πάντως είμαι 98% σίγουρος ότι θπάρχουν 5ευρες!</blockquote>
Στο site της paysafe, λέει ότι υπάρχει από 10€ και πάνω. Δεν πειράζει, πήρα μια "ενίσχυση" από την οικογένεια! :vaultboy: :mosh: :mosh: :mosh:

 

ghostrider1993

Blackguard
Joined
Dec 1, 2012
Messages
1,437
Ναι, τώρα που το λες το πρόσεξα, αν και ήμουν σίγουρος ότι υπήρχε... Damn... και νόμιζα ότι είχα πάρει κάποια στιγμή μες στο καλοκαίρι, μάλλον η αφηρημάδα μου δεν με αφήνει να θυμηθώ σωστά... Δεν χάνεις και τίποτα πάντως να ρωτήσεις στο πρακτορείο της γειτονιάς σου, ποτέ δεν ξέρεις, αλλά αφού πήρες ενίσχυση τέλος καλό όλα καλά :spiteful:
 

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,706


JonIrenicus13 wrote:


lelos kounelos wrote:
ουφ περασα μια ασχημη κριση πανικου αλλα το ΠΗΡΑ!!!
πρεπει να εκανα 300 refresh στην σελιδα και στο email αλλα τοσα.

χωρις τσαμπατζιδες δεν υπαρχει οικονομια. υπαρχει ενα κενο στις εννοιες του χρηματος.</blockquote>

Έχω μέλλον δηλαδή. Βρίσκομαι ακόμα στο 10ο refresh.</blockquote>

Μου προστέθηκε στη βιβλιοθήκη περίπου 45 λεπτά από τη στιγμή που το πήρα, οπότε υπομονή...



 

jonirenicus13

Kraken
Joined
Nov 30, 2012
Messages
8,214
Το βράδυ θα το δω τότε. Μαζί με το Wargame και το Sacred θα κλείσουν μια τριάδα φωτιά. :cheers:
 

vtheofilis

Death Knight
Joined
Dec 11, 2012
Messages
4,420
Αγόρασα:

Baldur's Gate: The Original Saga
Baldur's Gate 2 Complete
Dungeon Keeper Gold™
Dungeon Keeper™ 2
Dungeons & Dragons: Dragonshard
Forgotten Realms: Demon Stone
Icewind Dale Complete
Icewind Dale 2 Complete
Neverwinter Nights 2: Complete
System Shock™ 2
The Temple of Elemental Evil
Hidden content
You need to reply to this thread in order to see this content.
Να δω πότε θα προλάβω να τα παίξω :woohoo: :silly:
 

Epitaph

Death Knight
Joined
Nov 30, 2012
Messages
4,488
Παίδες, το site του GOG μόνο σε μένα έμφανίζει προβλήματα την τελευταία βδομάδα ή και σε σας;
Τα προβλήματα διαφέρουν. Άλλες φορές δεν ανοίγει την σελίδα, σήμερα εδώ και μισή ώρα την δείχνει χωρίς γραφικά (και από Firefox και απο Chrome), είτε εμφανίζει 404 και σου δίνει λινκ από το yahoo.com (έλεος!) ενώ και ο GOG Downloader εμφανίζει πάρα πολλά προβλήματα.
 

Epitaph

Death Knight
Joined
Nov 30, 2012
Messages
4,488
Το Forum δηλαδή σας (σου) το δείχνει καλά τώρα;
 

kara

Kraken
Joined
Dec 15, 2012
Messages
9,095
Εμένα όλα κανονικά φαίνονται site+forum
 

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,706
Και σε μένα, site και forum ανοίγουν απροβλημάτιστα.
 

steel_havoc

Death Knight
Joined
Dec 3, 2012
Messages
4,161
Είναι συνωμοσία των σιωνιστών εναντίον σου Επιτάφιε!
 

jonirenicus13

Kraken
Joined
Nov 30, 2012
Messages
8,214
:mosh: :mosh:

Το Age of Wonders III, DRM-FREE πλεόν.

http://www.gog.com/game/age_of_wonders_3
 
Top Bottom