What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

GOG problem?

jonirenicus13

Kraken
Joined
Nov 30, 2012
Messages
8,214
Δεν ξέρω αν είναι ακριβώς πρόβλημα. Και στο Divine Divinity και τώρα στο Temple of Elemental Evil ενώ κάνει κανονικά το downloading, σε κάποια φάση σταματάει. Στο DD σταματούσε στο 1,6 Gb of 1,8 και στο ΤοΕΕ στο 950 MB of 1,15 gb.

Όμως setup, κάνουν κανονικά, γι' αυτό δεν ξέρω αν όντως είναι πρόβλημα. Το παρατήρησε άλλος αυτό?
 

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,706
Με το GoG downloader ή με το browser σου τα κατεβάζεις?
 

jonirenicus13

Kraken
Joined
Nov 30, 2012
Messages
8,214
Με τον Gog downloader. Και απ' ότι είδα στο forum τού gog παρατηρείται πολύ συχνά τελευταία από πολλούς. Λένε πως θα το κοιτάξουν.
Με τον browser δεν το δοκίμασα. Διάβασα όμως πως δεν υπάρχει θέμα με αυτόν.

EDIT: Έκανα αυτό που κάνουν όλοι. Force exit από τον downloader, re-open και το παιχνίδι το εμφανίζει completed. :huh:

Θέλει bug fix η νέα έκδοσή (3.3.5.0) τους μου φαίνεται.
 

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,706
Μου το έχει κάνει και μένα 2 φορές μέχρι τώρα (κατεβάζω συνήθως με το downloader γιατί πιάνει απίστευτες ταχύτητες σε κάτι φάσεις). Βασικά είχα βάλει σε σειρά γύρω στα 7-8 παιχνίδια και στα προτελευταίο είχε κολλήσει για αρκετή ώρα ενώ απέμεναν γύρω στα 200 mb. Τον κλείνω και τον ξανανοίγω και μου έδειχνε ότι το είχε κατεβάσει πλήρως και συνέχισε στο επόμενο. Δεν νομίζω να υπάρχει πρόβλημα από τη στιγμή που και αν διακοπεί το κατέβασμα συνεχίζει από εκεί που ήταν.
 
Top Bottom