What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Η Nvidia ξεκίνησε countdown που λήγει την 1η Σεπτεμβρίου

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,261


Έτοιμοι να ανοίξετε το πορτοφόλι σας για τον θείο Jensen;

bGNCGr14jvHGsqB3b_b0_xukmDdqQJC3cbxS1iEmQx25T1vVWeezV1ZwRazjBNZeaIzyygb_VWQZhak-ZVz8MCv9zePYXuLtGy2wX0fCGWHe6WvH49qm3hz2p6f7H6FuvMtkSXsM0OM-V1KEIF9SvBkOAeqtAhAv
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,327
Πολλα πυροτεχνηματα την ωρα που κυκλοφορουν XP 64bit
wait.jpg


Την ιδια ωρα στην Ελλαδα

twt.png
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,261
Το 1999 ήταν η χρονιά που κυκλοφόρησε η πρώτη Geforce.



Από τότε έχουν περάσει 21 χρόνια, γι' αυτό το countdown είναι είκοσι ενός ημερών. Τον Σεπτέμβριο περιμένουμε τις high end κάρτες 3080/ti και μέχρι τον Νοέμβριο τις πιο "οικονομικές" 3070 και 3060.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,327
Επειδη αναρωτηθηκα τον λογο που ξεκινησαν οι μπαλωθιες. πηγα στο site της Nvidia και νομιζα οτι εχει σχεση με αυτα

 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,931
video unboxing παρέα με τις χελώνες παρακαλώ. επιτρέπονται οι μπουφλες μετά το βίντεο.
 

shredder

Death Knight
Joined
Sep 17, 2013
Messages
4,393
Θα κανονισουμε συναντηση του rage quit να παμε μαζι στον Θειο Σκρουτζ να την παρω. Και μετα θα παμε ολοι μαζι για φαγητο και γλυκο. θα ερθουν και καποιοι φιλοι μου.
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,500
βρε σρε, εχω καιρο να διαβασω γι αυτον που κουναγε το κεφαλι.
υπαρχει ακομα στην παρεα σου η τσακωθηκατε??
 

Great0ldOne

Lich
Staff member
Joined
Dec 1, 2012
Messages
7,418
Χαθήκανε. Κυριολεκτικά όμως, αδυνάτισε και ο Σρέδερ δεν μπορεί να τον ξεχωρίσει ανάμεσα στο πλήθος.
 

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
3,925
11 άτομα μαζί; Θα τους δειρετε κιόλας;

Με τόσα λεφτά που θα σκάσουν για την κάρτα... ε, να μην κάνουν το κέφι τους τα παιδιά; :Ρ

Νέες ζουμερές κάρτες της nVidia στις βιτρίνες; Η υπέρτατη πουρδελότσαρκα για νερντς!
 
Last edited:

shredder

Death Knight
Joined
Sep 17, 2013
Messages
4,393
Μονο εγω θα την παρω. 3 απο τους φιλους μου εχουν πει μεχρι τωρα οτι θα ερθουν μαζι μου. Με τον εναν απο αυτους ειχαμε παει το 2017 στο Πλαισιο και πηρε GTX 1080TI MSI GAMING X. Αλλα οπως ειπα ευκαιρια ειναι να κανουμε και την επομενη μας συναντηση ετσι.
 

Dark Archon

Mind-flayer
Joined
Dec 21, 2012
Messages
1,655
Έχουν ήδη διαρρεύσει οι 3χίλιαρες στο νετ μe αρκετά specs μάλιστα.Απο επίσημους κατασκευαστές. Τι άλλο να μας πουν; :ROFLMAO:
Πολλές διαρροές.........έναν υδραυλικό ρε παιδιαααααα.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,269
Μήπως έχει ξεφύγει λίγο τιμολογιακά η κατάσταση;
 

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,224
Είναι στανταρακι ότι σε κάθε νέα γενιά η Nvidia μαζί με τις επιδόσεις σπρώχνει και τις τιμές.
Φύγαμε για τις 20χχ
 

Dark Archon

Mind-flayer
Joined
Dec 21, 2012
Messages
1,655
Πάντως αν αποκτήσω κάποτε καμία απο τις νέες κάρτες δεν θα έχω πρόβλημα με το ρεύμα που τραβάνε. Έχει στύλο με βαρβάτο μετασχηματιστή επάνω στα 30 μέτρα απο το σπίτι. Τραβάω μπαλαντέζα και καθάρισα. :ROFLMAO: :ROFLMAO:
 
Top Bottom