What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Joystick χούτας thrustmasters και τα ρέστα.

ccwr

Mind-flayer
The Ultimate Sacrifice Never tell me the odds Hug the Snek PCMaster Veteran
Joined
Dec 19, 2012
Messages
2,223
Έχουμε υπόψιν κανα καλό joystick (με πετάλια);; Ψάχνοντας casualy έπεσα πάνω στο Θραστμάστερ τ16000. Αλλά είναι αρκετά τσιμπημένο.

1.JPG

Υπάρχει έστω και κάποια επιλογή για να το πάρει κάποιος σε κομμάτια;
 
Last edited:

captain kal

Death Knight
Joined
Dec 2, 2012
Messages
3,316
Αυτό είναι μάλλον το φτηνότερο!! Από εκεί και πάνω αρχίζουν και ξεφεύγουν!! Άσε που χρειάζεται να είσαι και προγραμματιστής για να φτιάξεις τα προφίλ!!!
 

j_lynx

Death Knight
Joined
May 27, 2014
Messages
3,287
Εγώ παίζω με αυτό:

Αλλά δεν έχει πετάλια . Μπορείς βέβαια αρχικά να χρησιμοποιήσεις το Hoystick για πετάλια. Ειδικά για πτήση είναι πολύ καλό. μπορείς να καλιμπράρεις το roll Και το elevation, και έχει 3 Modes για να αλλάζεις κουμπιά ανάλογα το παιχνίδι. Δυστυχώς μόνο στο elite το έχω πάει βόλτα, οπότε δεν ξέρω πόσο καλά δουλεύουν τα calibrations. Εκεί πάντως με είχε αφήσει ικανοποιημένο 100%
 

Arwindan

Mind-flayer
Approval of the Admiral The Ultimate Sacrifice PCMaster Veteran Rocket League RQ Crew 1st Tournament
Joined
Dec 3, 2012
Messages
2,487
Εγώ περιμένω να βγει το Star Citizen για να πάρω joystick. Βέβαια μέχρι τότε μπορεί να έχει βγει κανένα σύστημα που θα κάνεις απλά κινήσεις με τα χέρια αλλά οκ.
 
Last edited:

Great0ldOne

Lich
Staff member
Joined
Dec 1, 2012
Messages
7,418
Εγώ περιμένω να βγει το Star Citizen για να πάρω joystick. Βέβαια μέχρι τότε μπορεί να έχει βγει κανένα σύστημα που θα κάνει απλά κινήσεις με τα χέρια θα πιλοτάρεις με την δύναμη του μυαλού αλλά οκ.

Fixed.
 

Arwindan

Mind-flayer
Approval of the Admiral The Ultimate Sacrifice PCMaster Veteran Rocket League RQ Crew 1st Tournament
Joined
Dec 3, 2012
Messages
2,487
Λες ε; Είμαι υπερβολικά αισιόδοξος δηλαδή που πιστεύω ότι θα βγει πριν το 2030;
 

tinapeis

Mind-flayer
Joined
Nov 29, 2015
Messages
2,000

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,269
ρε εσείς πολύ λίγα παιχνίδια όμως υποστηρίζουν Joysticks, έχω ξενερώσει τα μάλα...
Έχω ένα MS Sidewinder Forcefeedback και πιάνει σκόνη...
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,327
ρε εσείς πολύ λίγα παιχνίδια όμως υποστηρίζουν Joysticks, έχω ξενερώσει τα μάλα...
Έχω ένα MS Sidewinder Forcefeedback και πιάνει σκόνη...
Οχι τοσο οσο για να παιξεις Quake III με τιμονιερα.
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,567
^Κι εγώ βασικά, στην πρώτη ανάγνωση. Και λέω τι στο διάολο έγινε πάλι, λογομαχούν και στο hardware τώρα για ακροδεξιά joysticks.
 

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,045

Μπορεί να σας βοηθήσει την επόμενη φορά. Αν και οι φθόγγοι μπορεί να είναι σε πιο πάνω τάξη.

Εσύ δεν έχεις διαβάσει δηλαδή κάτι διαφορετικό καταλάθος σε πρώτη ανάγνωση; :unsure:

btw, θα μου εξήγησει κανείς τι σημαίνει χούτας;
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,269
ναι και εγώ θα ήθελα να μάθω το χουτας :p
 

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,045
Α, χότας δηλαδή, τώρα βγάζει νόημα.
 
Top Bottom