What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Julian Gollop's Phoenix Point

Borracho

Ancient Red Dragon
Joined
Nov 26, 2012
Messages
12,538
Θα συνταχθώ με το Γάιο.

Μετά την τεράστια κρυάδα της πλειοψηφίας των ΚΣ, έμαθα. Πλέον μόνο αν βγει ο ΧΥΖ τιτανοτεράστιος θρύλος, κάνει ένας πιτς φοβερό και την τελευταία μέρα του λείπουν 20 ντάλαρς δικά μου, ίσως τότε μοναχά να το σκεφτώ να δώσω. Κάθε άλλη προπαραγγελία είναι βλακώδης τζόγος πάνω σε ανύπαρκτο προϊόν.
 

tyrion395

Mind-flayer
Joined
Dec 1, 2012
Messages
1,889
Ντάξει τεράστιο θράσος ο άνθρωπος! θα πέσει πολύ βρισίδι στο AMA σίγουρα. Και όπως είπε ο jimmy τέτοιες κινήσεις θα επηρεάσουν και μελλοντικά kickstarters με το φόβο πως κάποιος developer θα κάνει τα ίδια. Refund από μένα λοιπόν και τέλος τα kickstarters μέχρι να καεί τo epic σε μια μεγαλειώδη φωτιά.

edit APEX ΓΕΡΑ. ΠΑΡΤΟΥΣ ΤΑ ΛΕΦΤΑ!
 

tyrion395

Mind-flayer
Joined
Dec 1, 2012
Messages
1,889
ΚΑ-ΤΑ-ΠΛΗ-ΚΤΙ-ΚΟΙ

https://bit.ly/2HgAhBv">https://bit.ly/2HgAhBv
 

captain kal

Death Knight
Joined
Dec 2, 2012
Messages
3,333
<blockquote>Θα συνταχθώ με το Γάιο.

Μετά την τεράστια κρυάδα της πλειοψηφίας των ΚΣ, έμαθα.</blockquote>
Amen to that, brother!! Τα ίδια και χειρότερα και εγώ!!!
 

j_lynx

Death Knight
Joined
May 27, 2014
Messages
3,287
[quote quote=512407]
<blockquote>Επίσης θεώρησε καλό να ανακοινώσει ότι όσοι ήταν backers, θα πάρουν κλειδιά εκεί που επέλεξαν, αλλά μετά το πέρας της αποκλειστικότητας.</blockquote>
Αν και είναι δικαίωμα του τι συμφωνίες θα κάνει και δεν είμαι backer, αυτό είναι απλά αισχρό. Κάθε δημιουργός, με 2 δράμια κοινή λογική, που σέβεται όσους τους στήριξαν, έχει τις προτεραιότητες του σε σειρά. Αυτός απ΄ότι φαίνεται όχι.

[/quote]

Πραγματικά αυτό είναι πολύ χειρότερο από το Metro. Όχι μόνο θα δώσει τα κλειδιά ένα χρόνο μετά, αλλά δεν δέχεται και 100% Refund. Αν το Kickstarter Campaign δηλώνει κλειδιά με την κυκλοφορία του παιχνιδιού μέχρι και μήνυση σηκώνει. Δεν δίνει τα αγαθά που υποσχέθηκε.
 

Miden Agan

Mind-flayer
Joined
Dec 3, 2012
Messages
1,626
Γαμώτο, σκεφτόμουν οτι σε λίγες μέρες βγαίνει αλλα θυμήθηκα ταυτόχρονα τη χοντράδα με το Epic store...
Μέχρι στιγμής δεν είχα και κάψα να παίξω κάποια απο τις "αποκλειστικότητες", το Metro Exodus, ήταν δώρο μεσω του Xbox pass, αλλά νομίζω ενας χρόνος είναι πολύ για να περιμένω για Steam....
Ισως περιμένω να δώ και τα πρώτα reviews...

Speaking of...
@Admiral , υπάρχει καμμια (α)πιθανότητα να κάνεις το ρηβιού οσο ισχύει η "αποκλειστικότητα¨ στο Epic store?
 
Last edited:

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,379
Γαμώτο, σκεφτόμουν οτι σε λίγες μέρες βγαίνει αλλα θυμήθηκα ταυτόχρονα τη χοντράδα με το Epic store...
Μέχρι στιγμής δεν είχα και κάψα να παίξω κάποια απο τις "αποκλειστικότητες", το Metro Exodus, ήταν δώρο μεσω του Xbox pass, αλλά νομίζω ενας χρόνος είναι πολύ για να περιμένω για Steam....
Ισως περιμένω να δώ και τα πρώτα reviews...

Speaking of...
@Admiral , υπάρχει καμμια (α)πιθανότητα να κάνεις το ρηβιού οσο ισχύει η "αποκλειστικότητα¨ το Epic store?

Θα επιδιώξω να το αποφύγω με κάθε τρόπο.
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,664
Εμείς καταλήξαμε αλκοολικοί για να βγουν reviews των Fallout 4 και 76, οφείλετε να φάτε κι εσείς μια σφαίρα για την ομάδα κύριε!
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,379
Εμείς καταλήξαμε αλκοολικοί για να βγουν reviews των Fallout 4 και 76, οφείλετε να φάτε κι εσείς μια σφαίρα για την ομάδα κύριε!

anteater-nope.gif
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,932
Εμείς καταλήξαμε αλκοολικοί για να βγουν reviews των Fallout 4 και 76, οφείλετε να φάτε κι εσείς μια σφαίρα για την ομάδα κύριε!
θυμάμαι ξενερα που έφαγε ο κυρ στέφανος με την collector's του φολα 4.
 

captain kal

Death Knight
Joined
Dec 2, 2012
Messages
3,333
Αφιερωμένα εξαιρετικά, στον κύριο Ναύαρχο:

Phoenix Point Review

Επειδή καταλαβαίνω, ότι έχει κάποιες, ας πούμε φιλοσοφικές ανησυχίες, που τον εμποδίζουν να το πραγματοποιήσει ο ίδιος!!!! :trollface:
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,664
Φαίνεται ριζικά ίδιο με τα XCOM της Firaxis πάντως. Το λες και total conversion mod.
 

jonirenicus13

Kraken
Joined
Nov 30, 2012
Messages
8,214
Ακόμα καλύτερα. Τουλάχιστον ξέρουμε ότι θα είναι καλό. Και όταν θα φτάσει στο gog, λογικά θα έχουμε και την ολοκληρωμένη έκδοση (patches + dlc).
 

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,086
Ακόμα καλύτερα. Τουλάχιστον ξέρουμε ότι θα είναι καλό. Και όταν θα φτάσει στο gog, λογικά θα έχουμε και την ολοκληρωμένη έκδοση (patches + dlc).

Εγώ σαν σκληροπυρηνικός γκέιμερ, έχω ανοίξει μπυρίτσα και χαζεύω Odd playthrough. Ζωάρα.
 

jonirenicus13

Kraken
Joined
Nov 30, 2012
Messages
8,214
Θα δω και γω λίγο την αρχή, με τρώει η περιέργεια. Και αν μου αρέσει τόοοσο πολύ πια, το τσιμπάω απ' το σουίνιστορ.
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,664
Νε αλλά ο ΤσουρινAdmiral θα ήταν αντίθετος με αυτό...

Ρίχτε εντυπώσεις αν το παίξετε.
 

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,086
Νταξ, όλοι ξέρουμε ότι απλά θα μετριάσει την αναμονή για κάτι νεότερο πάνω στο XCOM 3.
Any day now, Firaxis, any day.
 
Top Bottom