What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Κ120 Logitech unboxing απο τον Κουνελο

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,932
βλέπω αρκετοί πάνε να πλασάρουν δικά τους μηχανικά πλήκτρα.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,467
Και εφτασε η στιγμη για να μαθουμε την διαρκεια ζωης ενος πληκτρολογιου Logitech των 11€.
Μετα την επιφανειακη φθορα στα πληκτρα ηρθε η ωρα για την αληθινη ζημια. Τα πληκτρα Shift και Ctrl χαροπαλευουν με εριστικο τροπο.
Εκαναν διπλη δουλεια απο τα υπολοιπα πληκτρα αλλα το προβλημα ηρθε πολυ γρηγορα. Με αυτον τον ρυθμο, τα επομενα πληκτρα που θα "πεσουν" πολυ συντομα ειναι τα Φ, Θ, Ψ, Κ, Υ, Ο,
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,412
καλά λέω εγώ δεν τα φτιάχνει όπως παλιότερα η logitech. έχουν ρίξει πάρα πολύ την ποιότητα στα μη gaming περιφερειακά τους.
Αντίστοιχου κόστους microsoft keyboard το έχω χρόνια και του έχω φάει την μπαναγία.
 

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,776
Μπήκα περιμένοντας νεκρανάσταση από το Βλάση Μποράτσο Σόδα.
Διζαπόιντεντ.
 

Chris2756

Blackguard
Joined
Nov 17, 2020
Messages
1,308
Eνταξει, καλη παρουσιαση, δεν λεω, αλλα δεν ειπες τιποτα για το προβλημα που με καει. Ξεβαφει? Εμενα εκτος απο το Genesis RHOD 400 που καποια πληκτρα εχουν γινει τελιως διαφανη, βλεπεις τον διακοπτη απο κατω. (18 ευρα) Αρχισε να ξεβαφει και το Motospeed K70 (12ευρα) μετα απο κανα 8μηνο χρηση. Μου την ειπανε κι ολας οτι εγω φταιω, ειναι λεει τοξικος ο υδρωτας μου. Κατι λοτζιτεκ και κατι μικροσοφτια παμπαλαια πουχω γιατι δεν τα ξεβαψε η τοξικοτητα? Θαμαι τοξικος μονο για την Κινεζια φαινεται. Στο Λοτζι σου Λελο μαρεσε που εχουν αποσταση τα πληκτρα μεταξυ τους. Ταμαμ για τις χοντροδακτυλες μου.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,467
Το Μ και το Ν ξεθωριασαν στο κατω μερος. Ο Ιδρωτας δεν ειναι τοξικος αλλα εχει μια οξυτητα, ελαχιστη. Ενα σωστο πληκτρολογιο δεν θα ειχε προβλημα απο τον ιδρωτα ειδικα για 120€ και μολις 8 μηνες χρησης. Μεχρι τωρα δεν μου ειχε τυχει ποτε ξεβαμενο πληκτρο.

Δηλαδη με τα 11€ και με χρηση απο τον ιουλιο του 2020, σε τι κατασταση θα επρεπε να ειναι τα πληκτρα μου;
key.jpg

Ενας απο τους λογους που πηρα το συγκεκριμενο πληκτρολογιο, εκτος απο τα 11€, ηταν οτι ουτε εγω την παλευω με τα μικρα πληκτρα. Τα δαχτυλα μου ειναι για αλλες δουλειες πχ καμα σουτρα.
 

Chris2756

Blackguard
Joined
Nov 17, 2020
Messages
1,308
για 120€
12, βρε οχι 120. Ουτε η ναυαρχιδα της motospeed δεν θα κανει 120. Το Genesis ειναι οτι πρεπει για μενα. Αν δεν ξεβαφε καλα θαταν. Οχι οτιειναι πολλα 18Ε να περνεις ενα καθε χρονο, αλλα οτι ειναι απατη και λαμογια, δεν το ξαναπληρωνω.
 
Top Bottom