What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Και γι'αυτό δεν παίζω παιχνίδια της Blizzard πια...

mental_integrity

Gelatinous Cube
Joined
Mar 21, 2014
Messages
117
Γιατί προσπαθεί να βγάλει λεφτά από καταστάσεις που μόνο σε πρωταπριλιά κολλάνε.

Αυτό είναι πρωταπριλιά


Αυτό είναι ένα πόνυ για 20 δολλάρια
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,519
Γιατι υπαρχουν σοβαροτεροι λογοι για να το παρατησει καποιος και να τους στειλει στο διαολο. Εννοειται οτι θα προσπαθησουν να βγαλουν το εξτραδακι τους. Κολασιμο ειναι που κατεστρεψαν την dungeon εμπειρια.
Εχω και αλλους λογους, παρα πολλους. Στο διαολο να πανε και να καει η σουφρα τους σε πυρακτωμενα κεραμιδια.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,489
Καλά και εγώ είχα ξινίσει με αυτό, και φουλ συνδρομή και locked content? μπαναμαμηθούν.

Παίζω Turtle WoW πλέον.
 

vlad

Half-Ogre
Approval of the Admiral
Joined
Oct 31, 2013
Messages
613
Μπααα Ντισαγκρι με όλα. Αγαπημένη η Blizzard και ατελείωτο κάψιμο με όλα τα ντιαμπλο και τα σταρκραφτ. Με downloadable ηλιθιότητες και κοζμετικς δεν ασχολήθηκα ποτέ, ούτε με moba και wow. Με το Hearthstone ασχολήθηκα για ελάχιστα φεγγάρια και φυσικά δεν αγόρασα ούτε μια κάρτα. Το Overwatch το πρώτο το αγόρασα και το καταευχαριστήθηκα, παίρνοντας μόνο τα δωρεάν lootboxes που μου έδινε το παιχνίδι. Στο Overwatch 2 δεν έχω παίξει ούτε ματς αλλά για άλλους λόγους για τους οποίους μόνο η μπλιζαρντ δε φταιει.
Οπότε ❌
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,519
ούτε με moba και wow.
giphy.gif


Μπορει να εχω πολλα φορτια με πετρες για την μπλιζαρντ ομως το wow το θεωρω gaming ιστορικο γεγονος.
Το πως εξελιχθηκε στην πορεια ειναι αλλο θεμα. Το Hearthstone αδιαφορο για να πω κατι.
 
Top Bottom