What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Kickstarter

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,379
Θεσμός ο Jeff Vogel, κράτησε ζωντανό το είδος των cRPGs σε πολύ δύσκολα χρόνια. Χαίρομαι πολύ που έχει ακόμα κοινό που τον στηρίζει.
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,259


Καλά τα πάει
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,545
Pathfinder: Abomination Vaults.
κικσταρτερ αργοτερα μεσα στον μηνα. φαινεται για κλικικλικι στο συμπαν του παθφαιντερ. το βιδεο εχει άλφα φούτατζ και μετα καποιες ομιλουσες κεφαλες απ τους δημιουργους. η εκτη αισθηση λεει: νόουπ.

α, οφτοπικ, ΛΑΤΡΕΥΩ την τοσο 90s σκηνη που 2 ξερωγω ντηζαινερς η αρτιστς η τυχαιοι περαστικοι (το πιο πιθανο) καθονται μπροστα σε μια οθονη του κειμ κι ο ενας δειχνει στον αλλον κατι Σημαντικο. ναι, υπαρχει κι εδω.

 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,545
δεν τους καταλαβαινω πραγματικα.
κλαιγοσαντε οτι ειναι στο χειλος της καταστροφης και παρακαλαγανε να δειξει ενδιαφερον ο κοζμος γραφοντας σ ενα θρεντ στο στημ, για να αποφασισουν αν θα πανε σε κικστάρτε.
και με τα πολλά πειστηκαν και καλα, και στηνουν κικσταρτε και ζητανε 20 (εικοσι) χιλιαρικα. αληθεια τωρα? τι θα κανουν με 20 χιλιαρικα? αν τιναξεις τις τζέπες ενος πανταλονιού του μποράτσου θα πεσουν 20 χιλιαρικα. κοροιδευομαστε? εκτος αν εχουν ετοιμα και τα dlc και τα παντα ολα και απλα κοιτανε να μαζεψουνε ενα καλο ποσό για τα χριστουγεννιατικα ψωνια τους.

εν τω μεταξυ ολα λαθος. ολα. αν δεις το "βιντεο" που και καλα θα σε δελεασει για να καμεις πλετζ, θα κριντζαρεις ανεπανορθωτα. πολλαπλα φεισπαλμς. ειπαμε, μικρη εταιρια, αλλά οχι ετσι. τραγικοτητα. και θα δωκουνε λεει ενα φιξπακ, χωρις να το χρεωσουνε χωριστα (ουάουυυυυυυ, λάααααρτζ....) αλλά απ οτι καταλαβαινω, αν δεν πετυχει το κικσταρτερ δεν θα το δινανε. απιστευτη λαμογιά. το οποιο φιξπακ, ειναι απλά ενα πατς που ΘΑ ΠΡΕΠΕ να το χαν ετσι κι αλλιως δωσει στο base game, αφου περιεχει πραγματα που για μενα θεωρουνται δεδομενα (αληθεια ρε μπρός, το dual wield σε φιξπακ? κι ηθελα να παιξω το κειμ σας.... που πατε ρε χωρις dw??? ).

οκ, προφανως θα τα μαζεψουν τα γιούρος, κι ισως να πανε και προς το σαρανταρι, αλλά δεν τα βλεπω ροδαλά τα πραματα. ΔΕΝ θα παει καλα αυτό, να το δειτε.
 

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,661
Νιώθω ότι το παραπάνω έτσι και γραφόταν αυτούσιο για το Alaloth πάλι θα ήταν 100% αληθινό. Ευχαριστώ που ήρθατε στο TedTalk μου.
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,545
αν ενα πραμα μου δειχνει οτι γερνώ, δεν ειναι ουτε οι ρυτιδες, ουτε που σηκωνομαι καθε βραδυ στις 4 η 5 και κατουρω σαν να μην υπαρχει αυριο, ουτε τα πεσμένα μου ....

.......




.... μαλλιά. ειναι που δεν καταλαβαινω τ αστεια της νεολαιας.
οπότε εριξα ενα μπειζντ στον βορειο και καθαρισα. :cautious::unsure::)
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,545
αδίκως κανεις τον ντραμερ κυρ παυλο. δεν ειρωνευομαι.

δεν ξερω τι ναι το τεντώκ, αλλά συμπερανα οτι ειπωθηκε κατι αστειο. οχι, δεν θελω να μου ξηγατε το καθε χωρατό γιατι ετσι χανει το νοημα του.
απλα μια διαπιστωση εκαμα. σκεφτηκα φωναχτά, ας το πω, και σας εδωκα τιπς πως θα καταλαβετε το περαζμα του χρόνου, σε καμμια δεκαρια χρονια που θα ρθειτε στην θεση μου.
 

Robin Hood

Gelatinous Cube
Approval of the Admiral
Joined
Jul 7, 2023
Messages
152
Το είχα δει και με έψηνε πολύ. Αλλά:
1) Έχω ήδη το αυθεντικό κουτί του Broken Sword 1.
2) 117€ χωρίς τα μεταφορικά... Θα μου πεις τόσα περίπου είχα δώσει για να πάρω την box edition από την campaign του τελευταίου Broken Sword. Αλλά δεν είμαι σε φάση για να δώσω πάλι τόσα. Οπότε θα το προσπεράσω.
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,662
Αυτό το "4X Strategy" έγινε funded μέσα σε 8 ώρες.



Έχει και demo στο Steam.

 
Top Bottom