What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

King Arthur: Knight’s Tale – Τον Γενάρη σε Steam Early Access

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,567
Update: Σύμφωνα με Press Release που κυκλοφόρησε η Neocore πριν λίγο, η ημερομηνία κυκλοφορίας της Early Access του King Arthur μετατέθηκε εν τέλει για δύο εβδομάδες αργότερα, στις 26 Ιανουαρίου. Επίσημη δικαιολογία για αυτήν την καθυστέρηση είναι το περαιτέρω “γυάλισμα” του προϊόντος και η επιδιόρθωση bugs. Ορθός ο σκοπός, το δίχως άλλο.







Αρχική είδηση, 1 Δεκέμβρη 2020:Μόλις 1μιση μήνα μετά την αρχική ανακοίνωση της δημιουργίας του, και λίγες εβδομάδες μετά τη λήξη του επιτυχούς Kickstarter Campaign του, το Tactical RPG της Neocore Games αποκτά ήδη ημερομηνία “early” κυκλοφορίας. Σύμφωνα με press release που κυκλοφόρησε πριν λίγο, το King Arthur: Knight’s Tale θα κυκλοφορήσει σε καθεστώς Steam Early Access μόλις στις 12 Ιανουαρίου 2021.



Ο Dark Fantasy κόσμος του King Arthur αναμένεται να...

Continue reading...
 
Last edited:

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,706
Νταρκίλα Tainted Grail σε video game. Οι υπόλοιποι ακόμα κάνετε πλυσταριό με το ντάου ντάου μπάι δε ρίβερ;
 

tinapeis

Mind-flayer
Joined
Nov 29, 2015
Messages
2,000
Οι υπόλοιποι ακόμα κάνετε πλυσταριό με το ντάου ντάου μπάι δε ρίβερ;

Πες μου οτι θα το παιξεις ερλι αξες! Δασκαλε που διδασκες...
 

mruseyourbrain

Blackguard
Joined
Oct 29, 2015
Messages
1,178
Εγώ πόσο θύμα είμαι που θα το παίξω ΚΑΙ αυτό σε early access? Νομίζω κανονικά ήταν να το βγάλουν τώρα το Δεκέμβρη αλλά για να μην πέσει μαζί με άλλες κυκλοφορίες το πήγαν για Γενάρη. Ίσως να ήταν και δικαιολογία γιατί δεν το έχουν ακόμα έτοιμο.
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,567
Bump.

Καθυστέρηση 2 εβδομάδων στην κυκλοφορία της Early Access, που ήταν να βγει σήμερα κανονικά.
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,261
Θα έχουμε όντως παρουσίαση της early access, παίζω εδώ και μερικές ημέρες.
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,261
Έπαιξα λίγο κι εγώ. Πρώτες εντυπώσεις πολύ θετικές.

Σε τι PC παίζεις; Η απόδοση στους tactical χάρτες είναι οκ αλλά στον strategic χάρτη έχω συνέχεια γύρω στα 20 fps.
 

mruseyourbrain

Blackguard
Joined
Oct 29, 2015
Messages
1,178
ryzen 2600 amd 5700xt. Ναι στον στρατηγικό χάρτη κάνει βουτιά και σε μένα.
 
Top Bottom