What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Κοπή Πίτας ή Εσφαλμένο Όνειρο

stefan24

Half-Ogre
Joined
Jun 4, 2016
Messages
608
Υπάρχει κάποιο ενδεχόμενο με το παραπάνω πρόσχημα σαν επικαλυπτόμενος μανδύας να γυριστεί ένα σκηνικό meeting?
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,564
Έχουμε σκορπίσει λιγάκι στους 5 ανέμους τελευταία, η αλήθεια είναι. Παίζει να έχουμε πιο πολλά μέλη στο εξωτερικό παρά στην Αθήνα.
 

stefan24

Half-Ogre
Joined
Jun 4, 2016
Messages
608
8-O  8-O δυσκολεύει επομένως η διαδικασία της οργάνωσης κάποιου Official μίτινγκ, Παναγιά μου  :cry:
 

shredder

Death Knight
Joined
Sep 17, 2013
Messages
4,393
Εχω να παω σε μια κοπη πιτας το Σαββατο. Ειναι του φιλου μου του μετεωρολογου που εχει μια μετεωρολογικη σελιδα και γι αυτο θα κανει κοπη πιτας. Να του ζητησω αν μπορει να κανονισει να οργανωσουμε και εμεις κοπη πιτας ταυτοχρονα? Ετσι θα εχουμε μεγαλυτερη προβολη για τι θα μας δουν και αυτοι που θα εχουν ερθει για τη δικη του πιτα και για τη δικη μας. Αν οχι το κανονιζουμε απο βδομαδα. Αποκλειεται να ειναι πιο πολλα μελη στο εξωτερικο απο Αθηνα. Απο αθηνα ειναι οι περισσοτεροι απλα δεν γραφουν και μπαινουν μονο διαβαζουν και βγαινουν!
 

Sephir

Beyond Within
Staff member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
5,512
[quote quote=509901] Αποκλειεται να ειναι πιο πολλα μελη στο εξωτερικο απο Αθηνα. Απο αθηνα ειναι οι περισσοτεροι απλα δεν γραφουν και μπαινουν μονο διαβαζουν και βγαινουν!
[/quote]

Δεν εννοούμε τα μέλη της σελίδας, αλλά της συντακτικής ομάδας...
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,166
ΟλοΙ βρισκονται ελλαδα, αλλιως πΩς θα γραΦανε με ελληνιΚους χαρακτηρες??;!!?1!!!!!111!1?
 

Borracho

Ancient Red Dragon
Joined
Nov 26, 2012
Messages
12,516
ΕλληΝΥκος όπως Μυστερίκ0ςςςς1111ΕΝΑΕΝΕ111 Διαδώστε!!!

Και στο ΣΟΙΛΑΛΥΤΟΙΡΥΟ με το καλώ, Σοινέλυναις!
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,166
Μονο Τα μπισκοτΑ ΠαπαΔοπουλου φεΡναν την ευτυχΙ@!!1!11
 

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
3,925
[quote quote=509901]Εχω να παω σε μια κοπη πιτας το Σαββατο. Ειναι του φιλου μου του μετεωρολογου που εχει μια μετεωρολογικη σελιδα <span style="color: #ff0000">και γι αυτο</span> θα κανει κοπη πιτας.[/quote]

Δηλαδή όσοι έχουν σελίδα στο Διαδίκτυο, πρέπει να οργανώνουν κοπή πίτας;



[quote quote=509901]Να του ζητησω αν μπορει να κανονισει να οργανωσουμε και εμεις κοπη πιτας ταυτοχρονα?[/quote]

Άσε, δεν είμαστε για "πλακοπίτες" τέτοια εποχή... :Ρ
 

steel_havoc

Death Knight
Joined
Dec 3, 2012
Messages
4,161
Μπορεί να κανονιστεί ένα απο τον Μποράτσο που μένει Αθήνα, όπως και ο Δεμπεγιώργος και το ξέρουμε, μην αρχίσετε τις δικαιολογίες επειδή φοβάστε τις καυτές καρατιές  του Σρέντερ.
 

shredder

Death Knight
Joined
Sep 17, 2013
Messages
4,393
Τι να φοβηθουν αφου δεν θα ερθει ο Epitah δεν εχουν λογο να φοβουνται. Ο Μπορατσο δεν μενει Αθηνα. Μου το ειπε σε συζητηση που ειχαμε πριν απο εβδομαδες οτι εδω και 1 χρονο μενει μονιμα στο εξωτερικο. Γι αυτο προτεινω ας το οργανωσουμε εμεις αν δεν μπορουν απο την συναντικη ομαδα. Να παμε στο ballywood να μιλησουμε στον Μανο και τα κανονιζει αυτος αφου το πιθανοτερο ειναι εκει να γινει η κοπη πιτας. Και με ρωταγε πριν μερες αυτος ο φιλος μου με τα 6 αδελφια που δεν εχει pc ξερετε αυτος που πηγαμε πριν μηνες στο ballywood για να γνωρισει το Μανο ποτε θα γινει η επομενη συναντηση του ragequit γιατι θελει να σας γνωρισει ολους και δεν ηξερα τι να του πω! Θα ερθει σιγουρα αρα εχουμε ενα καινουργιο μελος απο εμενα
 

j_lynx

Death Knight
Joined
May 27, 2014
Messages
3,287
Ωπά;;;; Τι έχουμε εδώ;;;;; Μας τις έβρεξε live o επιτάφιος ;;;;;;
 

steel_havoc

Death Knight
Joined
Dec 3, 2012
Messages
4,161
Κατάλαβα, Ο Epitaph προκαλεί περισσότερο τρόμο από τον Shredder.
 

Borracho

Ancient Red Dragon
Joined
Nov 26, 2012
Messages
12,516
Ζορίζουν τα πράγματα τσακάλια.

https://www.youtube.com/watch?v=RexKHDaSzkI
 

shredder

Death Knight
Joined
Sep 17, 2013
Messages
4,393
Κανεναν τρομο δεν προκαλει. Γι αυτο δεν ερχεται οταν ερχομαι εγω και ερχεται μονο οταν δεν μπορω να ερθω γιατι ξερει τι ξυλο εχει να φαει. Λοιπον ποτε θα γινει η κοπη πιτας?
 

j_lynx

Death Knight
Joined
May 27, 2014
Messages
3,287
Κάνα Tekken πότε θα παίξουμε; Γιατί είμαι μακρυά εγώ για κοπές πίτας γμτ
 

Borracho

Ancient Red Dragon
Joined
Nov 26, 2012
Messages
12,516
Θα τολμήσεις να πας τό-του-το με τον Τσάμπιον Σρε;
 

j_lynx

Death Knight
Joined
May 27, 2014
Messages
3,287
όσο είμαι στην 4k οθόνη δεν φοβάμαι τίποτα!!!
 

shredder

Death Knight
Joined
Sep 17, 2013
Messages
4,393
Θα μιλησω με τον CMPUNK για να οργανωσουμε οι δυο μας την κοπη πιτας. Γιατι αν περιμενουμε απο τον Boracho και τους αλλους δεν γινεται τιποτα!!!!!!! J Lynx θα ξαναπαω συντομα στο Ballywood. Ελα και εσυ να πλακωθουμε. Θα σας ενημερωσω οταν αποφασισω ποτε θα παω.
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,931
ο λυγκας για να έρθει ballywood είναι 8 ώρες πάνω σε ένα καράβι και φυσικά 45 ευρα κατάστρωμα (ακομα 45 ευρα δεν είναι η τιμή του?δεν υπολογίζω το πρεβελης εκεί σώθηκες ) χωρίς να υπολογίζουμε τον γυρισμό.
 
Top Bottom