What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Coronavirus: Based Μπολι Chads, Antivaxx Cringe, Ήρθε το Τέλος

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,489
Πριν απο λιγο διαβασα οτι αστυνομικοι μπηκαν στα περιπολικα τους και ψαχνουν μελη του rq fb που δημοσιευαν κειμενα με τα οποια συμβουλευαν τους γονεις να στειλουν τα παιδια τους στο σχολειο χωρις μασκες.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,489

αφηστε το αρθρο, τραβατε στα σχολια. Εχουμε φτασει σε ενα επιπεδο οπου οι flat earth τυποι, ανηκουν στην κατηγορια, οχι συνωμοσιας αλλα μελη της διαφωνιας για το αν πρεπει να ριχνουμε στο μπωλ πρωτα το γαλα και μετα τα δημητριακα.
 

tinapeis

Mind-flayer
Joined
Nov 29, 2015
Messages
2,000

αφηστε το αρθρο, τραβατε στα σχολια. Εχουμε φτασει σε ενα επιπεδο οπου οι flat earth τυποι, ανηκουν στην κατηγορια, οχι συνωμοσιας αλλα μελη της διαφωνιας για το αν πρεπει να ριχνουμε στο μπωλ πρωτα το γαλα και μετα τα δημητριακα.

εχμ...χμμ..εε...κουνελε...ε, πως να στο πω μαν...λινκαρεις skai.gr τι περιμενες;
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,489
εχμ...χμμ..εε...κουνελε...ε, πως να στο πω μαν...λινκαρεις skai.gr τι περιμενες;
το ξερω ρε φιλαρακι, γιαυτο ειπα χεστε αφηστε το αρθρο βουρ στα σχολια. ειπα να παρω την απειροελαχιστη προφυλαξη.

edit
 

tinapeis

Mind-flayer
Joined
Nov 29, 2015
Messages
2,000
το ξερω ρε φιλαρακι, γιαυτο ειπα χεστε αφηστε το αρθρο βουρ στα σχολια. ειπα να παρω την απειροελαχιστη προφυλαξη.

Δε ξερω τι περιμενες να διαβασεις στα σχολια, αναλυση τυπου ragequit.gr? :cool:
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,471
όχι ρε, σχόλια στο ΣΚΑΙ; γιατί; για να ξερνάμε από τα μάτια; όλη την σκατίλα και από τις 2 πλευρές εκεί την μαζεύει.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,489
Εννοείται πως πρώτα ρίχνουμε τα δημητριακά.
Αυτο να το πεις στους αντι-εμβολιαστες. ριχνουν το γαλα και μετα τα δημητριακα. οι τυποι ειναι ανωμαλοι και σπαταλοι. Σε τι κοινωνια ζουμε ρε γαμωτο; Αυριο, μεθαυριο θα ριχνουν πρωτα το λαδι και μετα θα κοβουν την ντοματα. να το δειτε, θα ξεκινησουν να βαζουν το τζατζικι και μετα τον γυρο και μετα την πιτα. Αν πεσει μετεωριτης στην γη και μας κοψει στα δυο, οι τυποι θα πανε απο εκει που πηγε το νερο.
 

stefan24

Half-Ogre
Joined
Jun 4, 2016
Messages
608
Την πικρή αλήθεια να πω. Άλλες μέρες έχω όρεξη πρώτα δημητριακά και μετά γάλα και άλλες το αντίστροφο. Μάλλον ας τα αφήσουμε, πιάνουμε καφέ αμέσως, πατροπαραδωτα ίδια απαράλλαχτη αλάνθαστη συνταγή διαδικασία 😅...
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,489
ναι ρε φιλαρακι, με τον καφε ειμαστε χαλαρα. Δεν πιστευω να εισαι απο εκεινα τα ψυχακια ,που ριχνουν πρωτα τον καφε και μετα την ζαχαρη. θα εχουμε θεμα. μηπως το αλλο το βδελυγμα που το δικαιολογουν ως ναυτικο καφε; Καλο ειναι να τα εξηγουμε απο την αρχη αυτα τα πραγματα. Δεν θελω να ακουσω για σουβλακια με ανανα και πιτσες με αγγιναρα
 

tinapeis

Mind-flayer
Joined
Nov 29, 2015
Messages
2,000

Ωραίο κείμενο φιλοκυβερνητικό μεν, αλλά δε παύει να τα λέει σωστά. Το βάζω για να υπάρχει και σαν αντίθεση των "κίτρινων θεμάτων" και του "σπάει"
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,546
θιγετε γιγαντια ζητηματα της αθρωπινης σκεψης και δε μπορω να μεινω απαθης.

το παν ειναι θεμα ΟΡΙΣΜΟΥ. αν λες: το πρωινο μου ειναι δημητριακα με γαλα, εισαι υποχρεωμενος απ την κοινη Λογικη (σπανια και εκλεκτη αρετη) να βαλεις στο μπωλ πρωτα δημητριακα και μετα να ριξεις γαλα. ισχυει προφανως και το αντιστροφο.

μπονους φουντ φορ θωτ: δεν εχω ακουσει κανεναν να λεει πινω ζαχαρη με καφέ (πολυ θα θελα να δοκιμασω, αλλά ο γιατρος κι ο ΠΕ μου απαγορευουν πανω απο 2 κουταλιες στο ιδιο φλυτζανι (του γλυκου εννοουν, της σουπας καταλαβαινω εγω (δημιουργικη λογιστικη))).
αρα κουνέλο μου, θα σε στεναχωρησω τωρα: πρωτα καφες και μετα ζαχαρη.
 

Arwindan

Mind-flayer
Approval of the Admiral The Ultimate Sacrifice PCMaster Veteran Rocket League RQ Crew 1st Tournament
Joined
Dec 3, 2012
Messages
2,487
Δεν ξέρω τι λέτε εσείς, εγώ πάντως ρίχνω πρώτα το γάλα και μετά τα δημητριακά.
 
Top Bottom