What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Λίφτινγκ και μερεμέτια (Παλιά games στη σημερινή εποχή)

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,546
και απ την πρωτη στιγμη σαν κατι να θυμομαντε οτι ειχαμε ξαναμιλησει γι αυτο δω μεσα. και καμνω ενα σερτς ο περιεργος και βρισκω τουτο δω:


:ROFLMAO::ROFLMAO::love:
να ναι καλα ο εκλεκτος συφορουμιτης, πολυ τον συμπαθω...
σε άλλα νεα, 2014 ρε φιλε, λεει.... πωπωπωωωωωωω
ημαντε νιος και γερασα :oops:😲🥺😢

olympiakos-mpezos.gif
 

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,799
Χέδλεςς γύρνα πίσω ή έστω τηλεφώνα!!11!!

Σε άλλα νέα, αυτό το wayback machine ρε γμτ θυμάμαι για όσες φορές το χρησιμοποίησα για να φακελώσω κάποιους μασουλήσω ποπκορν χαζεύοντας δράματα που είδα φευγαλέα-τα σκούπισαν κάτω από το χαλί, τις μισές δε μου έβρισκε τις σελίδες. Ου να μου χαθείτε χαραμοφάηδες!

@Norshgaath παίζει και να το έμπλεξα με κείνο το αρκάιβτάδεπωςτολεν που κατέβαζε αβέρτα ο Μέγιστη Πανοπλία.
 

Getta Robo

Gelatinous Cube
Approval of the Admiral
Joined
Nov 21, 2022
Messages
164

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,477
τίποτα που να κάνει το Neverwinter Nights της προκοπής να μπορεί να παιχτεί σήμερα χωρίς να φρικάρεις από τα χαρτοκούτια για κεφάλια υπάρχει;
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,381
τίποτα που να κάνει το Neverwinter Nights της προκοπής να μπορεί να παιχτεί σήμερα χωρίς να φρικάρεις από τα χαρτοκούτια για κεφάλια υπάρχει;

Είχα ακούσει κάποιες πεταχτές φήμες για remaster.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,477
Είχα ακούσει κάποιες πεταχτές φήμες για remaster.
Το μόνο που με χαλάει είναι τα γραφικά, το Enhanced Edition ήταν παπαριά γενικά, αν είναι να γίνει remaster ελπίζω να μην αλλάζει το core game.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,477
Δεν ξέρω αν πάει εδώ, αλλά μου έχει σπάσει τα νεύρα η MS με τα παιχνίδια που έχει πλέον στα windows και τις ηλίθιες διαφημίσεις τους και που δεν σου δίνει δυνατότητα να κάνεις one off αγορά να τις βγάλεις, και ακόμα περισσότερο που ΔΕΝ περιλαμβάνονται στο gamepass αλλά είναι ξεχωριστή συνδρομή.

Οπότε πως θα παίξει κάποιος Spider Solitaire και Mahjong με την ησυχία του; Με το παρακάτω
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,546
μπορει η beamdog να σταματησε τις E.E. στο icewind dale 1 (νομιζω οτι ειχαν πει οτι εχει χαθει ο σωρς κοουντ η κατι τετοιο...), αλλά οι μοντερς ειναι εδω.

μερακληδικη, Ομορφη δουλεια, με απειρες βελτιωσεις και διορθωσεις μπαγκς. εντελως φρη.


δε βρηκα τρειλε, αλλά ενα πλειθρου που φαινονται καποιες απ τις αλλαγες

 
Last edited:

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,477
έχει κανείς καταφέρει να κάνει το integer scalling να δουλέψει σε AMD?
Προσπαθώ να κάνω το HOMM3 να δείξει αληθινή ρετροπιξελούμπα αλλά δεν καταφέρνω με τίποτα να το κάνω.
 

captain kal

Death Knight
Joined
Dec 2, 2012
Messages
3,334
Προσπαθώ να κάνω το HOMM3 να δείξει αληθινή ρετροπιξελούμπα αλλά δεν καταφέρνω με τίποτα να το κάνω.

Το απλό ή την HD έκδοση που έβγαλαν αργότερα?

Για το απλό πάντως δοκίμασε αυτό!!
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,477
Το απλό ή την HD έκδοση που έβγαλαν αργότερα?

Για το απλό πάντως δοκίμασε αυτό!!
ναι το βρήκα αυτό αφού μου έβγαλε την μπαναγία το integer scaling που δεν δουλεύει με καμία μπαναγία.
Με κάτι ρυθμισούλες και χωρίς φίλτρο φαίνεται αξιοπρεπέστατη ρετροπιξελούμπα.
 

razvedchiki

Death Knight
Joined
Dec 1, 2012
Messages
2,744
35 βερσιον του θρυλικου sword coast stratagems
Sword Coast Stratagems
ποιο σημαντικη προσθηκη ειναι οτι πλεον ειναι συμβατο με το icewind dale ee, ξυλο που θα πεσει!
 

mits@kos

Death Knight
Joined
Dec 8, 2012
Messages
2,942
μπορει η beamdog να σταματησε τις E.E. στο icewind dale 1 (νομιζω οτι ειχαν πει οτι εχει χαθει ο σωρς κοουντ η κατι τετοιο...), αλλά οι μοντερς ειναι εδω.
...
μερακληδικη, Ομορφη δουλεια, με απειρες βελτιωσεις και διορθωσεις μπαγκς. εντελως φρη.

Ζημιά μου έκανες Μαλάχτα μου.
 
Top Bottom