What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

League of Legends

Savatar

Blackguard
Joined
Dec 1, 2012
Messages
1,408
Χτες το βράδυ το e-sport τμήμα του Παναθηναϊκού έκανε την έκπληξη, νικώντας τα "φαβορί" Mad Lions και περνώντας στους 8 του EU Masters τουρνουά (ωραίο και περίεργο παιχνίδι που τέλειωσε πολύ γρήγορα). Έχω την εντύπωση πως πρώτη φορά έχουμε εκπρόσωπο από την χώρα μας σε τέτοιο επίπεδο (όσον αφορά το LoL τουλάχιστον, δεν ξέρω με τα άλλα e-sport τι παίζει), Κυριακή βραδάκι το επόμενο ματσάκι εναντίον των Asus Rogue Elite για διεκδίκηση μιας θέσης στα ημιτελικά. Λέτε να αποτελέσει έμπνευση η φάση και να δούμε και άλλους αθλητικούς συλλόγους να επενδύουν στα e-sports τμήματα σιγά σιγά?

Λινκ του χτεσινού game για τους φαν του είδους : https://www.youtube.com/watch?v=bqwSM1RI8Ko
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,422
τα έκαναν λίγο σκατά με τα νέα riot accounts ή μου φαίνεται; Εγώ δεν μπορώ να χρησιμοποιήσω το username μου για κάποιο λόγο και φοβάμαι κάποιο ξεχασμένο account σε άλλο server. Σε τελική ανάλυση είνια σχετικά unique για να το έχει άλλος.
 
Top Bottom