What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

LEGO 2K DRIVE

Borracho

Ancient Red Dragon
Joined
Nov 26, 2012
Messages
12,538
Γκου μου,

Τέσσερα, ψέματα, πέντε πράματα:

-Δώσε λινκ για το υπεργκέη άνιμε ζάντι άβαταρ που χρησιμοποιείτε με το Βόρειο. Νομίζω το έχω πελώρια ανάγκη.

-Οι αλήτες σου πάσαραν λέγκο ραλάκι; Φλερτάρεις με κατσίγαρο Σόδα μετά από ολονυχτία Ζελεδοπτώσεων.

-Άπειροι πόντοι για την αναφορά στο υπερέπος Wacky Wheels. Μπορεί οι αδυσώπητοι γονιοί να μη μου πήραν ποτέ το φουλ βέρζιον, αλλά το ντέμο το είχαμε λιώσει με τον αδερφό μου. Ασύλληπτο πως η ζωή κάποτε ήταν τόσο όμορφη ώστε να καίμε ώρες αποδεικνύοντας την οδική παντοδυναμία του Τίγρη.

-Η ατακάρα 'δυστυχώς δεν έχω φίλους να δοκιμάσω το party mode' οριακά μπορεί να λειτουργήσει ως νέο μόττο του ιστότοπου.

-Άβαταρ μαύρος Λέγκο σκαπόη (sic). Ενδεχομένως είχαν δίκιο που σου έστειλαν το παιχνίδι για παρουσίαση :D
 

Great0ldOne

Lich
Staff member
Joined
Dec 1, 2012
Messages
7,431
Γκου μου,

-Δώσε λινκ για το υπεργκέη άνιμε ζάντι άβαταρ που χρησιμοποιείτε με το Βόρειο.

Έχεις προφανώς χάσει κάποια επεισόδια, αλλά ποτέ δεν είναι αργά να επανορθώσεις.


-Οι αλήτες σου πάσαραν λέγκο ραλάκι; Φλερτάρεις με κατσίγαρο Σόδα μετά από ολονυχτία Ζελεδοπτώσεων.

Η αλήθεια είναι ακόμα πιο αναπάντεχη και συγκλονιστική, το ζήτησα να μου το δώσουνε.

Γκου μου,


-Άπειροι πόντοι για την αναφορά στο υπερέπος Wacky Wheels. Μπορεί οι αδυσώπητοι γονιοί να μη μου πήραν ποτέ το φουλ βέρζιον, αλλά το ντέμο το είχαμε λιώσει με τον αδερφό μου. Ασύλληπτο πως η ζωή κάποτε ήταν τόσο όμορφη ώστε να καίμε ώρες αποδεικνύοντας την οδική παντοδυναμία του Τίγρη.

Έτσι είναι, ντέμο, shareware, δεν θυμάμαι τι ακριβώς ήταν, αλλά αυτό και το One Must Fall 2097, είχαν μόνιμη θέση στον σκληρό και στην καρδιά.

-Η ατακάρα 'δυστυχώς δεν έχω φίλους να δοκιμάσω το party mode' οριακά μπορεί να λειτουργήσει ως νέο μόττο του ιστότοπου.

Μου αρέσει που επίτηδες το είπα πιο αόριστα, αλλά όλοι καταλαβαίνουν τι εννοώ :D.
 
Last edited:

Borracho

Ancient Red Dragon
Joined
Nov 26, 2012
Messages
12,538
Απαράδεκτος εξυπνάκιας Άλεξ, OP ζωάκι ακόμα και στο κάρτ. Κοντρούλα και δύναμη του τίγρη τώρα-τώρα-τώρα.

ΥΓ Το OMF2097 απερίγραπτη λατρεία, είχα φάει τα σκώτια των δικών μου να μου παραγγείλουν φουλ βέρζιον, τους πέτυχα σε ευαίσθητη φάση και λύγισαν. Από τα κορυφαία fighting όλων των εποχών.
 
Top Bottom