What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Let’s play (Modded) XCOM 2: War Of The Chosen

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
3,925
Και στα 'λεγα βρε Ναυαρχούκο να μην κρατήσεις αυτό το άβαταρ μέχρι να ολοκληρωθούν τα Let's Play του XCOM... Και ορίστε τα αποτελέσματα: έπαιξες την αποστολή σαν παππούς με Alzheimer... :Ρ
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,259
Και στα 'λεγα βρε Ναυαρχούκο να μην κρατήσεις αυτό το άβαταρ μέχρι να ολοκληρωθούν τα Let's Play του XCOM... Και ορίστε τα αποτελέσματα: έπαιξες την αποστολή σαν παππούς με Alzheimer... :Ρ

Ναι αλλά για να είμαστε δίκαιοι το παίξιμο "παππούς με Alzheimer" είναι καλύτερο από τον τρόπο που παίζω συνήθως.
 

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
3,925
Ναι αλλά για να είμαστε δίκαιοι το παίξιμο "παππούς με Alzheimer" είναι καλύτερο από τον τρόπο που παίζω συνήθως.

Χμμ... τώρα με μπέρδεψες... :Ρ

Πέρα από την πλάκα, ομολογώ ότι δεν έπαιξες άσχημα, απλά δεν σου βγήκαν κάποιες "σίγουρες" βολές και εκεί φάνηκε πόσο τιμωρητικό μπορεί να γίνει το ΧCOM. Ούτε εγώ θα έστελνα πιο πίσω τον @tommas, αλλά θα έφερνα δίπλα του τον @Dark Archon και θα έριχνα χειροβομβίδα στους Mutons.
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,259
Χμμ... τώρα με μπέρδεψες... :Ρ

Πλάκα / αυτοσαρκασμό κάνω :D. Η αλήθεια είναι ότι δεν πέρασε καθόλου από το μυαλό μου η πιθανότητα ότι ο @tommas αρχικά θα αστοχήσει σε μια τέτοια βολή και μετά θα δεχθεί δύο απανωτές εύστοχες βολές.
 

tinapeis

Mind-flayer
Joined
Nov 29, 2015
Messages
2,000
Ναυαρχε κάτι που θυμήθηκα. Γιατί δεν χρησιμοποιείς καθόλου τις κλειμορ ρε συ; Είναι απίστευτο σταρτερ!!
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,259
Ναυαρχε κάτι που θυμήθηκα. Γιατί δεν χρησιμοποιείς καθόλου τις κλειμορ ρε συ; Είναι απίστευτο σταρτερ!!

Δεν ξέρω, ούτε στα δικά μου playthroughs το χρησιμοποιούσα πολύ. Για δώσε μου μερικές ιδέες.
 

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
3,925
Δεν ξέρω, ούτε στα δικά μου playthroughs το χρησιμοποιούσα πολύ. Για δώσε μου μερικές ιδέες.

Ναι, είναι καλή φάση το claymore ειδικά όταν είναι συγκεντρωμένοι αρκετοί εχθροί σε μικρή απόσταση μεταξύ τους. Το εκτοξεύει ο RIPer :Ρ εκεί που θες και μπορεί να το πυροβολήσει οποιοσδήποτε από την ομάδα...

Α, και κάνει ΜΠΟΥΜ!
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,259
Ναι, είναι καλή φάση το claymore ειδικά όταν είναι συγκεντρωμένοι αρκετοί εχθροί σε μικρή απόσταση μεταξύ τους. Το εκτοξεύει ο RIPer :Ρ εκεί που θες και μπορεί να το πυροβολήσει οποιοσδήποτε από την ομάδα...

Α, και κάνει ΜΠΟΥΜ!

Έχει μεγαλύτερη εμβέλεια από μια χειροβομβίδα; Αν το ρίξω όσο είμαι concealed με ανακαλύπτουν;
 

tinapeis

Mind-flayer
Joined
Nov 29, 2015
Messages
2,000
Ξεκινάς και ρίχνεις claymore στα πόδια ομάδας που έχεις κανει scout, αφού έχεις τοποθετήσει ανάλογα όλους τους στρατιώτες. Όταν ρίχνεις την κλειμορ δε σε βγάζει από στελθ, μπορεί να την πυροδοτήσει οποιοσδήποτε και αν την αναβαθμίσεις έχει αξιόλογο DMG, AOE και ποσότητες
 

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
3,925
Έχει μεγαλύτερη εμβέλεια από μια χειροβομβίδα; Αν το ρίξω όσο είμαι concealed με ανακαλύπτουν;

Ναι. Όχι.
 

Havanezos

Death Knight
Joined
Aug 3, 2013
Messages
2,523
"Και το ψυγείο μας που θα πάει?" λολ!!! Για κρύο αίμα δεν ξέρω αλλά κρύες μπύρες έχω πάντα μαζί μου! Μες σ' ένα μικρό ψυγειάκι! Να πως μου κόλλησε το Fridge!
 

The Nameless One

Mind-flayer
Joined
Jun 16, 2015
Messages
1,813
"Και το ψυγείο μας που θα πάει?" λολ!!! Για κρύο αίμα δεν ξέρω αλλά κρύες μπύρες έχω πάντα μαζί μου! Μες σ' ένα μικρό ψυγειάκι! Να πως μου κόλλησε το Fridge!

Γιατί να μην τα συνδυάσεις?
1597156666536.png
 
Last edited:

j_lynx

Death Knight
Joined
May 27, 2014
Messages
3,287
Έτσι ακριβώς! Και στο κάτω-κάτω αν δεν θέλετε να πεθάνετε, μην πεθαίνετε! Πάρτε παράδειγμα από τον @j_lynx που τον άφησα μόνο του με ένα τάγμα του εχθρού και γύρισε ατσαλάκωτος.

Τελικά η σύντομη μου εμπειρία στον προηγούμενο πόλεμο με τους εξωγήινους απέδωσε καρπούς!!!!!
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,259
Υπήρξε ένα τεχνικό πρόβλημα στην εγγραφή του επόμενου βίντεο, ο ήχος ακούγεται πολύ χαμηλά. Θα το ανεβάσω ως απλό βίντεο για όποιον θέλει να το δει, απλά να ξέρετε ότι θα υπάρχει αυτό το θέμα.
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,259
Ο δείκτης του Avatar Project έφτασε στο φουλ και ξεκίνησε η αντίστροφη μέτρηση. Σας διαβεβαιώ όμως ότι δεν υπάρχει λόγος ανησυχίας.

nothing_to_see_here_naked_gun.gif
 

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
3,925
Τι θα γίνει; Θα παίξωμε σοβαρά επιτέλους;;;;;123

Untitled.jpg

 

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
3,925
Ωραίος! Με ποια class τα κατάφερες;

Με γρεναδιέρους. Ήταν σε μια covert action, η οποία πήγε στραβά και έπρεπε να τους φυγαδεύσω άρον άρον, περνώντας τους μέσα από μια ζομποκόλαση και κάτι advent...
 
Top Bottom