What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Let’s play (Modded) XCOM 2: War Of The Chosen

Miden Agan

Mind-flayer
Joined
Dec 3, 2012
Messages
1,625
Έχω μείνει καναδυό επεισόδια πίσω, αλλά σε γενικές γραμμές απ' ότι κατάλαβα γαμωδέρνω άσχημα και οι υπόλοιποι στέκονται τουλάχιστον αξιοπρεπώς δίπλα μου.

Ναι...
Και δεν έχασες πολύ χρόνο...
Απο οτι είδα δημιουργησες και νέο bond με αλλο μέλος....
Δε θα γυρίσω απο τον άλλο κόσμο κι εγώ??? Να δείς τι έχει να γίνει....
 

Great0ldOne

Lich
Staff member
Joined
Dec 1, 2012
Messages
7,426
@kara ,,@Great0ldOne , μετά από αυτή την αποστολή ξαναμπαίνετε.

σε λίγο θα αρχίσουν να εμφανίζονται πιο ισχυρές μονάδες

Κατάλαβα. Δεν ξέρω για σένα Kara, εγώ πάντως θα πω στους τύπους στο νεκροταφείο να μην βιαστούν να κλείσουν τον τάφο μου...
 

mruseyourbrain

Blackguard
Joined
Oct 29, 2015
Messages
1,179
@Great0ldOne @kara Δεν ξέρω αν είστε μετενσάρκωση των παλιών η δεν ξέρω εγώ τι, σαν νέα σειρά πάντως που μπαίνει θα αναλάβετε καθαριότητες τουαλέτες, αγγαρεία στα μαγειρία και υπηρεσία σκοπιά πύλη. Να προσέχατε να μην πεθαίνατε. @Admiral Αν πεθάνω μην με ξαναφέρεις πίσω. Εγω νέος δεν ξανακάνω, καλύτερα στον τάφο.
 

kara

Kraken
Joined
Dec 15, 2012
Messages
9,095
@mruseyourbrain

Δεν πεθάναμε ποτέ. Ήταν σκηνοθετημένο σχέδιο του Ναύαρχου για να μπερδέψει τον εχθρό. Τον άφησε να χαρεί την πύρρειο νίκη του και να νομίζει πως έχει προβάδισμα. Advance Warfare.
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,355
Για την επόμενη αποστολή υπάρχουν καλά νέα και κακά νέα. Πρώτα στα καλά: Θα πάρουν μέρος οι τέως πεσόντες @kara και @Great0ldOne . Η Kara έχει εμφανή τα σημάδια της περιπέτειάς της, για τον δε Great0ldOne χρειάστηκαν πιο εκτενείς παρεμβάσεις.

20201002185345_1.jpg
20201002185703_1.jpg

Τα κακά νέα: Η επόμενη αποστολή θα είναι Haven Assault (διάσωση αντιστασιακών) στην οποία θα έχει παρουσία ο Chosen Warlock. Την προηγούμενη φορά που αντιμετωπίσαμε τον Warlock, το αποτέλεσμα ήταν τρεις νεκροί στρατιώτες και η μοναδική μέχρι τώρα failed mission της campaign μας. Έχω όμως απόλυτη εμπιστοσύνη στην ομάδα μας, αυτή τη φορά θα επικρατήσουμε!

tenor.gif
 

jimmy213

Death Knight
Joined
Nov 26, 2012
Messages
4,118
Πρέπει να κάτσω κάποια στιγμή να δω όλο το let's play.
 

Dark Archon

Mind-flayer
Joined
Dec 21, 2012
Messages
1,670
Δεν αναφέρεις αν έχουν πεθάνει άτομα και αρχίζω να ανησυχώ.........
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,355
Δεν αναφέρεις αν έχουν πεθάνει άτομα και αρχίζω να ανησυχώ.........

Κοίτα, τις άλλες φορές έβαζα ένα spoiler που έλεγε ότι "δε γυρίζουν όλοι πίσω". Τώρα δεν έβαλα, οπότε υπάρχουν τρία ενδεχόμενα:

α) Πήγαν όλα καλά
β) Κάποιος πέθανε αλλά δεν το είπα για να μην είναι προβλέψιμο
γ) Πέθαναν όλοι, οπότε δε γύρισε κανείς πίσω
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,355
Where is ze video Lebowski?

Έτοιμο είναι, απλά επειδή ανέβασε ο Sephir το Mafia το πρωί το άφησα για το απόγευμα. Μόλις τελειώσει το ματς του Παναθηναϊκού θα το δημοσιεύσω.
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,355

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,635
Όσκαρ Miss και Dodge στο πρώτο 10λεπτο αχαχαχαχ
 
Top Bottom