What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Άλλα σπόρ

lucinos

Death Knight
Joined
Nov 16, 2015
Messages
2,669


Έτσι ακριβώς αποφεύγω τις μελιτζάνες

Η ενέργεια είναι σίγουρα φτύσιμο στην πολύ ενοχλητική συνήθεια παραγόντων να μπαίνουν μπροστά από μέλη οικογένειας. Και το επικροτώ τέρμα. Αν είναι επιπλέον φτύσιμο στον συγκεκριμένο και σαν άτομο αυτό δεν το ξέρω, η ανακοίνωση τού ΣΕΓΑΣ ότι δεν τρέχει κάτι τέτοιο και είναι μόνο το πρώτο, φαίνεται πιστευτή.
 

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,224
Είναι πρώτον αυτό που λέει ο Λουσινος και δεύτερον το γεγονός ότι αυτοί οι χαρτογιακάδες δεν προσφέρουν τίποτα. Βγαίνουν μπροστά στις επιτυχίες και όταν οι προπονητές και οι αθλητές λένε για τα προβλήματα που αντιμετωπίζουν, κάνουν κοκό και στρουθοκαμηλίζουν.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,327
Οι αλλοι εχασαν επειδη εκαναν το εμβολιο 😛 😛
παιχταρας, μου τον εμαθε ενας φιλος που ειναι αρρωστος με την ρακετα.
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,567

386459889_1627256061415367_3841172662893289105_n.jpg
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,500


θεουληδες και οι δυο. γκοουτς, ο καθενας με τον τροπο του.
να κανω την απαραιτητη εισαγωγη οτι ο νολε εχει "κατηγορηθει" οτι κανει κατι περιεργες προπονησεις στη φυση, οτι ειναι tree hugger και τετοια, εξ ου και η ερωτηση ισως.
σε αλλα νεα, στα σέμις εχουμε φτασει στο αυστραλιανο. περιμενετε επομενο ποστ, πρωτα ο θεος που ελεγε κι η γιαγια μου, την κυριακη οταν/αν σηκωσωμε το εικοστοπεμπτο κατσαρολι.
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,500
δεν ξερω, το βρηκα λιγο γαματο, αλλά οκ, δεν εχωμε ολοι την ιδια σενς οφ χιουμορ, γνωστο.
τζατζ φορ γιορσελβς:

 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,567
Οι Τσήφς σήκωσαν για 2η σερί χρονιά το Superbowl.


Εν τω μεταξύ αυτά τα άρθρα "οι Chiefs του Καρλαύτη" λες και ήταν ο MVP ξερω'γω :Ρ Δε γαμιέται, πάμε ρε Πανάθα.
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,500


για να μη νομιζετε οτι ο θεουλης λεει τα δικα του στην ερτ μονο και στους ξενους ρεπορτερς λεει οτι χαρηκε τον σημερινο αγωνα ξερωγω...

σε άλλα νεα, ρε μλκ μου σε τι εποχη ζουμε? θενε λεει ν αφαιρεσουνε την βαλβιδα απ το μηκος επειδη το κανει πολυ δυσκολο αθλημα και γινονται πολλα ακυρα αλματα. wtf? ποιο ζωντοβολο εχει τετοιες ιδεες? νομιζα οτι ηταν τρολια στην αρχη, αλλα δεν ειναι. τους ξεχεζει κανονικα ο μιλταρας στο βιντεο. αμα γινει αυτο, θα παει στο τριπλουν λεει. ωραιος.

εγω παντως θα λεγα ν αφαιρεσουμε τελειως και τον φιλέ στο βολευ η στο τενις και στη σφαιροβολια να μεγαλωσουμε λιγο την βαλβιδα, να την κανουμε ξερωγω οσο ενα δωματιο για να μην εχουμε ακυρα.
εντ γουαιλ γουιρ ατ ιτ, να καταργησουμε και το οφσαιντ. θεαμα ρε. γκολαρες ρε. πραφιτ.
 
Top Bottom