What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Άλλα σπόρ

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,483
προς τι ο πανικος φιλτατε χρονομαν; με εξαιρεση το μποδοσφαιρο, τα αθληματα ειναι ωραια.
 

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,261
Φοβάμαι όταν άνθρωποι, ανεξαιρέτως μυαλών, πατάνε κουμπιά 😛
Εντάξει εμένα μου αρέσουν, σχεδόν όλα τα αθλήματα, αλλά ο στίβος είναι ο βασιλιάς.
Δυστυχώς η Βασιλείου δεν πέρασε στον τελικό, αλλά και σαν θεατής ικανοποιήθηκα από αυτό που είδα.
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,543
τι ματσαρα ηταν αυτη ρε φουστη.
τυου χω σουρει πολλα του στεφανου στα διαφορα αθλητικα φορα, γιατι ειναι μαλακακος και γιατι δεν σκεφτεται πριν μιλησει και δεν πολυγουσταρω αυτο που δειχνει ως χαρακτηρα του, στα σοσιαλ (κραταω ΠΑΝΤΑ μια μικρη επιφυλαξη, οτι στην πραγματικη ζωη μπορει καποιος να ειναι (και μακαρι να ειναι) αλλιως).

αλλά εχει παιξει απιστευτα στο παρισι φετος και μπορει να χτυπησει και το κατσαρολι. παιζοντας με εναν τρομερο ζβερεφ, που του μοιαζει στο σουλουπι, στον τροπο παιξιματος κι εχει κι αυτος τους δαιμονες του να κατανικησει, εδειξε και σκιλς και υπομονη και ψυχραιμια και ψυχη.
σαπώ στον παπαρακο τον στεφ και περιμενω με μεγαλο ενδιαφερον τον επομενο ημιτελικο, με τα 2 Ιερα Τερατα, οσο και τον τελικο.
και μιλησε και αρκετα λεβεντικα στις δηλωσεις μετα, χωρις να γινει ελληνολάγνος (δικος μου ορισμος, βαριεμαι να τον εξηγησω ακριβως)

φαν τάιμς.
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,657
Τα σερβίς του Ζβέρεφ σε λίγο θα έσπαζαν το φράγμα του ήχου. Δεν του τό'χα του Τσιτσιπά ότι θα καταφέρει να επανέλθει μετά το 2-2 αλλά με εξέπληξε. Ματσάρα όντως.

Στον τελικό λογικά θα σκουπιστεί άκοπα από κάναν Ναδάλ, αλλά δε βαριέσαι, 22 χρονώ είναι.
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,543
απο καναν Νοβακ, πιο πιθανο.
αλλά νομιζω οτι ειναι σε αγρια κατασταση ο στεφ. παιζει το καλυτερο του τενις εβερ. δε νομιζω να σκουπιστει, βλεπω τουλαχιστον 4, μη σου πω και 5 σετς.
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,657
Τζόκοβιτς σε άλλο γήπεδο ως τώρα. Τον έχει πάρει φαλάγγι ο Ναδάλ σε σημείο που δεν είναι καν αστείο.
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,543
οι αθρωποι παιζει να ειναι και ρομπότ.
δεν υπαρχουν αυτα τα χτυπηματα. οι σχολιαστες του eurosport γελανε.
παιζουνε σε δικο τους επιπεδο. μακαρι να μπορεσει εστω και να κοιταξει στα ματια τον νικητη ο στεφ.
αδιανοητα πραματα.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,483
τυου χω σουρει πολλα του στεφανου στα διαφορα αθλητικα φορα, γιατι ειναι μαλακακος και γιατι δεν σκεφτεται πριν μιλησει και δεν πολυγουσταρω αυτο που δειχνει ως χαρακτηρα του, στα σοσιαλ (κραταω ΠΑΝΤΑ μια μικρη επιφυλαξη, οτι στην πραγματικη ζωη μπορει καποιος να ειναι (και μακαρι να ειναι) αλλιως).
Εχω εναν φιλο στα ξενα ο οποιος ειναι φανατικος με το τενις και γουσταρει τερμα τον Στεφαν. μου ελεγε απο παλια οτι πολυ καλος. θα κερδισει μεγαλους αγωνες αλλα ως πιτσιρικας ειναι μαλακας. Ειναι νευρικος και επειδη νομιζει οτι ειναι ο καλυτερος στον κοσμο δεν προσεχει και την τρωει. Αλλος παιχτης που επισης θαυμαζει και κραζει ειναι ο Τζοκοβιτς.
Σχεσεις αγαπης/μισους.
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,657
Παίζει να είναι το καλύτερο ματς στην ιστορία του αθλήματος. Αδιανόητες φάσεις.

1μιση ώρα μόνο το 3ο σετ.
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,543
δισ ιζ χιστορυ ιν δε μέικι.
ειναι νομοτελειακο να παει στο 2-2. και βεβαια να τελειωσει το πεμπτο σετ υπερ καποιου 14-12 στις 1.30 μετα τα μεσανυχτα. ή ξερω γω αυριο το πρωι.

με ακραιο σεναριο μολις τελειωσει αυτο, να μπει ο τσιτσιπας για ζεσταμα, γιατι θα χει φτασει η ωρα του τελικου.
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,657
djoko-nadal.png

4+ ώρες ματς ffs.
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,543
τελικα κουραστηκε ο ραφα.
(ειπε ο χειρομαλαχτης, που λαχανιαζει οταν ξυνει την πλατη του και κουραζεται οταν γυριζει το κεφαλι να μιλησει σε καποιον).

νιωθω τυχερος που αφησα το γιουρο και το κέιμι και προτιμησα να δω αυτο.
δε βρισκω λεξεις. τωρα ο ματς βιλαντερ λεει οτι απλα ηταν το καλυτερο ματς που εχει δει σε χωμα. που εχει δει γυρω στα 8 μυρια παιχνιδια.
αυτο.

αν ο εξωγηινος νοβακ κατεβει την κυριακη κουρασμενος απ την προσπαθεια σημερα, εχει καποια πιθανοτητα ο στεφανος. για καποιον περιεργο λογο, πιστευω οτι θα κατεβει φρεσκος και χαλαρος. δυστυχως οι πιθανοτητες για τον τελικο ειναι 80 - 20.
μακαρι να γινει ενα παιχνιδι που θα θυμιζει λιγακι το σημερινο και θα μαστε ολοι χαρουμενοι.


εντιτ: ρε ο αθρωπας εχασε τα πρωτα 5 γκειμς, λεμε. ξεκινησε με 0-5. δεν εχει ξαναγινει αυτο. και πηρε τα 6 τελευταια του τεταρτου σετ σερι.
ειμαι σπητσλες. δεν εχω συνελθει.
 
Last edited:

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,657
Τσιτσιπάς μπήκε καλά στον τελικό.

Αρκεί να μην πάρει πάλι μπρος ο άλλος ο υπεραθλητής όπως έκανε κόντρα στον Ναδάλ.
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,543
υπαρχει παντα η πιθανοτητα να το παιζει λιγο πιο ερειπιο απ οτι ειναι και να τα δωσει ΟΛΑ στα επομενα σετ. οπότε παμε για 5 σετ.
λογικα παντως δεν προλαβε να συνελθει απ τον ημιτελικο. οπότε το καμαρι της φτωχικης γλυφαδας, το αγορι της διπλανου ανακτουρου, ο στεφανος της καρδιας μας, σε κανενα μισαωρο θα σηκωσει το κατσαρόλι.
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,543
εν τω μεταξυ τι σκατα?
τοσο προληπτικος και μοιρολατρης πια??
εχει γεμισει χωμα η μπλουζα του πισω απ το πρωτο σετ και δεν την αλλαζει, μαλλον επειδη κερδιζει.
ελεος πια.


εντιτ: δεν ειμαι σταλεγάκιας (σιγα μη δεν ειμαι...), αλλά στα λεγα, δε στα λεγα?
εχασε σετακι, εφυγε το μπλουζακι.
 
Last edited:

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,483
Οταν τελειωσει το παιχνιδι δωστε ενα αλαρμ, θελω να κανω κατι.
 
Top Bottom