What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Άλλα σπόρ

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,931
Γιατι να πληρωνω εγω τον Ιακωβιδη; γιαυτο υπαρχουν οι σπονσορες
Δεν μας είπε πού είναι οι σπόνσορες για κάποια αθλήματα.
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,500

δεν ξερω αν φταιει που ειμαι ο γκρινιαρηςγεροςτουμαπετσωου (ο ενας απ τους δυό) και ξερω οτι παω κοντρα σε ολες τις τρυφερες ψυχες του φουμπου που εχουν λυσαξει απ τ απογευμα: "τι γλυκοοοοοοοοοοοοοο...", αλλά δεν μ αρεζε και τοσο.
λιγο καβατζωμα μου φανηκε, λιγο ελλειψη αυτοπεποιθησης, λιγο "ευκολο".

επισης δεν γνωριζω τον κανονισμο, αλλά υπηρχε παντα αυτη η δυνατοτητα "σας ρωταμε κι αμα θετε το μοιραζεστε"?
ρωταω κι εγω. δεν ξευρω.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,323
αλλά υπηρχε παντα αυτη η δυνατοτητα "σας ρωταμε κι αμα θετε το μοιραζεστε"?
το λεει και ο τιτλος, high agree.
ουτε εγω το γνωριζω αυτο αλλα το βρισκω λιγο χλωμο. θα συμφωνησω οτι μαλλον ηταν, δεν την παλευουμε και οι δυο ας το κοψουμε στα δυο.
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,931
μπαινω reddit πρωι πρωι και βλεπω αρκετα post με την συγκεκριμενη εικονα.




dvj77pfd2ve71.jpg
 

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,628
Δεν παρακολουθώ φέτος καθόλου τις εξελίξεις (το BBC είναι γλοιώδες με το Team GB) και δεν έχω αρκετό χρόνο για να δικαιολογήσω τη συνδρομή στο Discovery+ (στανταράκι μέσα στη δεκαετία ούτε μισό αγώνισμα σε δημόσια τηλεόραση).

Μπορείς να μου εξηγήσεις τι είναι το παρακάτω? Έχω χάσει πλήρως την αναφορά. :(
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,931
παμε απο τα απλα. το παλικαρι ο Τεντογλου πηρε το χρυσο στο μηκος.
η σκηνη αυτη ειναι απο το intro και το ειδα σε κατι reddit twitter σε φαση "αααααα κανει reference στο one piece"

ενα εντιτ: απο τα λεγομενα του ιδιου του αρεσουν κατι manga anime οποτε δεν μου φαινεται περιεργο οντως να κανει reference.
 

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,628
Μετάλλιο μαμμακυθίας δηλαδή.
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,500
ο ανθρωπος ειναι ΑΛΛΟΥ εντελως. ειναι λατρεία. σπανιος συνδυασμος μεγαλου αθλητη και νορμαλ, δηλαδη μισότρελου τυπου. σχεδον τσαντιστηκε που δεν πηρε ο κουβανος το χρυσο. ΣΤΗΡΙΖΩ ΑΝΕΠΙΦΥΛΑΚΤΑ.
μιλτο, εισαι δικος μας. κυριολεκτικα ενας απο μας. :cool::love:(y)
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,931
@lelos kounelos έλα ρε φλασια. Η Κορακάκη από δράμα είχε μιλήσει μετά τους προηγούμενους ολυμπιακούς.
 

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,224
στανταράκι μέσα στη δεκαετία ούτε μισό αγώνισμα σε δημόσια τηλεόραση
Με την φόρα που έχουν πάρει, το Παρίσι θα το δούμε από συνδρομητική αλλιώς θα την βγάλουμε με αποσπάσματα.

Αθλητάρας ο Μίλτος. Δεν χορταινω να τον βλέπω στο ταρτάν και στις δηλώσεις του. Και ακόμη έχει ψωμί. Το πρωί όταν έκανε τα τελευταία δύο άλματα οδηγούσα προς την δουλειά και άκουγα την αναμετάδοση της ΕΡΑ σπορ. Μόλις ακούω την επίδοσή του πλακωθηκα στις κόρνες. Θα τρόμαξαν όλες οι αλπές του Παρνασσού αλλά καλά να πάθουν.

Ο Πετρουνιας δυστυχώς λόγω της προσγείωσής του έμεινε στην τρίτη θέση. Η οποία όμως είναι εξαιρετική και στις καρδιές μας θα είναι πάντα χρυσός.

Το επί κοντώ προ ολίγου αποδείχθηκε τραγωδία, αφού λόγω των συνθηκών του στίβου έφυγαν εκτός αρκετά μεγάλα ονόματα. Ευτυχώς η Στεφανίδη και η Κυριακοπούλου συνεχίζουν στον αυριανό τελικό
 

asparagus_12

Gelatinous Cube
Joined
Nov 26, 2019
Messages
179
Εδώ ο προπονητής του Τεντόγλου, ο κορυφαίος Γιώργος Πομάσκι, μόλις τρεις μήνες πριν τους Ολυμπιακούς, αναφέρει σε τι τραγικές συνθήκες προετοιμάστηκαν για τους αγώνες.

Από το 01:36 και μετά:



Εδώ να αναφέρω ότι στην εξωτική πόλη της Θράκης από την οποία κατάγεται η γυναίκα μου, αγνώστου ταυτότητας ΚΟΙΝΣΕΠ που απαρτίζεται από κολλητούς και συγγενείς των ανθρώπων της αυτοδιοικησης, πήρε προ ημερών 80 χιλιάδες ευρώ κονδύλι για να κάνει δραστηριότητες, τύπου: παιχνιδια με νεροβομβες για τα παιδιά.

Ακόμα κι όταν ο τελευταίος τροχός της αμάξης οπως η εν λόγω ΚΟΙΝΣΕΠ καταφέρνει να φάει 80 χιλιάρικα κρατικό χρήμα, πώς να περισσέψουν χρήματα για να προετοιμαστούν οι κάθε Ιακωβίδης. Τεντόγλου κλπ.
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,500
εχω την εκτη αισθηση οτι δε θα πανηγυριστει πολυ εντονα απ τα ελληνικα τηλεοπτικα μηντια και τις γνωστες ομιλουσες κεφαλες το χρυσο του μιλτου. θες επειδη ειναι λιγο ακατανοητος και "παλαβος" για τον μεσο ελληνα, θες γιατι εχει πει πραγματακια παλιοτερα*, νομιζω οτι ξερω γω θα πανηγυριστει πολυ λιγοτερο απο ενα οποιοδηποτε μεταλλιο στο τενις (ΤΥΧΑΙΟ παραδειγμα)....

α, σας χρωσταω τον αστερίσκο.. 2 με 3'30'' περιπου τι εννοω

 

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,224
Αν και τώρα τελευταία έγινε βαιραλ ο Πομασκι, δείτε και μια παλιότερη συνέντευξή του. Εξαιρετικός άνθρωπος και προπονητής, που δυστυχώς δεν αναγνωρίστηκε ποτέ η αξία του. Ο ορισμός του τα στερνά τιμούν τα πρώτα


Κι ένα ωραίο κειμενάκι για τους μη μεταλλιούχους

Επίσης, η αδυναμία μου, η Βασιλείου δυστυχώς δεν τα κατάφερε να προκριθεί. Δεν είχε κάνει και ιδανική προετοιμασία από ότι θυμάμαι λόγω του ότι προκρίθηκε την τελευταία στιγμή. Όλα καλά, τσιρς.

Να δούμε τώρα τις κοριτσάρες μας στο επί κοντώ. Πιστεύω ότι ένα μετάλλιο θα το δούμε στα σίγουρα. Με λίγη τύχη ίσως και δύο
 

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,224
Αδιανόητη κούρσα!! Να έχεις σπάσει το παγκόσμιο ρεκόρ για μισό δευτερόλεπτο και να μην αρκεί ούτε αυτό για να σου δώσει το χρυσό
 

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,628
Η γενιά των memes μεγάλωσε και έχει αρχίσει να κερδίζει μετάλλια. Mad lad.
pqkjbukuape71.png


Screenshot_20210801-121624_Samsung_Internet.jpg
 
Top Bottom