What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Lost Ark

pitsinius

Umber Hulk
Joined
Dec 12, 2012
Messages
792
Παιδιά, εχει παιξει κανεις το εν λογω παιγνιο? Εχω δει πολλα trailers και δειχνει φοβερο.

Δυστυχως δεν ειναι διαθεσιμο ομως σε Βελγιο και Ολλανδια. Αν το αγορασω απο Ελλαδα, θα μπορω να παιζω εδώ ή θα με μπλοκαρει το steam?
 

Thaxll'ssillyia

Φραγκολεβαντίνος μπιφτεκάς
Joined
Feb 11, 2021
Messages
2,000
star-wars-admiral-ackbar.gif
 

lich king

Umber Hulk
Approval of the Admiral
Joined
Dec 28, 2012
Messages
878
Το έχω ξεκινήσει. Είναι αρκετά καλό για hack&slash.
Αλλά έχει μεγάλο πρόβλημα με τους server και είναι πάντα γεμάτοι.

Επίσης είναι κλασικό κορεάτικο mmo,και αυτό περιλαμβάνει όλα τα κλασικά κουλά που έχουν αυτά τα παιχνίδια, όπως το gender class lock.
 

pitsinius

Umber Hulk
Joined
Dec 12, 2012
Messages
792
είναι σκυλοπαπαριά το παίγνιο επίσης είναι free

Εδώ που είμαι δεν τον έχουν. Αν το εγκαταστήσω από Ελλάδα, θα με αφήνει να έχω πρόσβαση όταν επιστρέψω?

Γιατί παπαριά? Στα gameplay videos φαίνεται φοβερό:D
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,530
Εδώ που είμαι δεν τον έχουν. Αν το εγκαταστήσω από Ελλάδα, θα με αφήνει να έχω πρόσβαση όταν επιστρέψω?

Γιατί παπαριά? Στα gameplay videos φαίνεται φοβερό:D

Θα σου βάλω 2 quote και το review μου

τζάμπα το download.. τι σκυλοπαπαριά θέε μου.

Ενώ φαίνεται αρκετά καλό για ασιατική ΜΜΟίλα, έφαγα την πρώτη κρυάδα όταν είδα ότι αν θέλω mage πρέπει να είναι elf female mage...
Το προσπέρασα όμως και έφτιαξα τον χαρακτήρα και ξεκίνησα...
Κρυάδα δεύτερη, όχι μόνο είμαι female elf είμαι και ντυμένη για μπαρότσαρκα με τις φιλενάδες μου!!!!
Κόκκινη φανταχτερή μινι φούστα με μαύρο καλσόν και ψηλά τακούνια, ΜΛΚ! ΨΗΛΑ ΤΑΚΟΥΝΙΑ! Και φυσικά όταν περπατάω κουνάω τον κώλο μου λες και έχω βάλει κανένα τηλεγραφόξυλο εκεί μέσα...
Ναι ο τυπικός αρσενικός μέσα μου πολύ το χάρηκε, αλλά ο gamer που ήθελε να νοιώσει λίγο ημέρσιο με τον χαρακτήρα του στο παιχνίδι έφαγε την ξενέρα της ζωής του και έφυγε το uninstall αέρας.

Και να φανταστεί κανείς είχα ξεκινήσει με σχετικά δεκτική προδιάθεση "ναι είναι ασιατικό, ναι θα φάμε το bikini armor με την κατσαρόλα, αλλά οκ ας δούμε τι θα δούμε".

Είσαι τόσο τούμπανο που το λες και idle mobile game. Δεν ένοιωσα κανένα challenge και ακόμα και με την ρύθμιση για όχι πολλά φλασ για επιληψίες και τέτοια γίνεται χαμουλης και δεν βλέπεις και πολλά απλά βαράς και πεθαίνουν οι εχθροί

I always play mage, so I was surprised to find out I can only be a female elf mage. But I though ok I will manage, even if this break a little bit of the immersion.
But nope... there is no immersion here because this mage looks like is ready for a girls' night out... I can't ignore the pure fanservice of the fabulous female elf that rush into the adventure with the bright red miniskirt, high heels and ass shaking walking... HIGH FREAKING HEELS MAN WTF? I was expecting the asian mmo bikini armor but this is ridiculous.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,530
Τουλάχιστον genderist στο review σου. #cancelnitro
έπαιξε και αυτό, πως γλίτωσαν οι κορεατες δεν ξέρω. κανένας καλοθελητής που μπαίνει resetera να μας πει τι λένε εκεί;
Τυχαίο tag @Admiral
 
Top Bottom