What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Μηνιαιο χαρτζιλικι εψαχνε για τσεπη[ευρεθει]

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,470
Αγαπητοι<br>[hide post=99]Ψαχνω καποιον για μονιμη εργασια που θα αποδιδει 200 ευρω χαρτζιλικι τον μηνα.<br>τυρακι εριφθει<br><br><br>Δεν ειναι κανονικη δουλεια, αφου <u>απαιτει 15 με 20 λεπτα καθε τρεις με τεσσερις μερες</u> αν γινεται και καθε πεντε με εξι, δεν υπαρχει προβλημα. δεν χρειαζεται να πατε σε καποιο γραφειο. ολα απο τον υπολογιστη σας.<br><br>Η προταση εγινε σε εμενα, ομως απο εδω δεν μπορω να την αναλαβω. Το προβλημα ειναι ΚΑΙ ειναι τεχνικο. εκανα την προταση σε δυο φιλους ομως ενω τεχνολογικα μπορουν, δεν τους αφηνει χρονο η π0υτ@να η ζωη. ενεργεια 0.<br>Εγω εκτος απο το τεχνικο κολημα, δουλευω και 12-13 ωριτσες.<br><br><b><u>Η δουλιτσα δεν ειναι παρανομη</u></b> αυτο το λεω γιατι ειναι ιντερνετικη δουλεια και ζουμε σε χαλεπους καιρους.... αλλα ειναι καρα-ανηθικη και ειναι απαντηση σε ανηθικη επιθεση. γιαυτο και την δεχτηκα.<br>Η αρχη μπορει να ειναι λιγο δυσκολη, επειδη χρειαζεται καποια μελετη σχετικα με τον τροπο που θα γινει.<br>Προυποθετει σχετικη γνωση με ανωνυμια στο ιντερνετ και γνωση ως προς τι ειναι η mac address και πως αλλαζει.<br>ξερεις τι ειναι το bridge ε;<br>Με την μελετη μπορει να βγει ακρη και να μην χρειαστουν αυτες οι γνωσεις. κι ομως ναι. Σε αυτη τη ζωη<br><br>Η πληρωμη θα γινεται με καταθεση σε τραπεζικο λογαριασμο που θα ορισετε.<br>Ο μονος λογος που δεν ακυρωσα την προσφορα, ειναι οτι την ανελαβα και δεν γουσταρω να την παρατησω. στην αρχη ειπα να το κρατησω στον πολυ κλειστο κυκλο μου, ομως αφου δεν εγινε εφικτο, κανω την προσφορα εδω, στον αμεσως εξωτερικο δακτυλιο.<br>Ο τυχν χαρτζιλικομενος δεν θα βγει μεσα απο δημοκρατικες και μικροαστικες διαδικασιες. ο ενδιαφερομενος πρεπει να ειναι σχετικα γνωστος στο φορουμ. δεν ειναι θεμα εμπιστοσυνης. ετσι γουσταρω εγω.<br><br>οποιος θελει να μαθει περισσοτερα, ας μου στειλει ενα pm. θα λαβει φουλ ιστορικο και προτασεις για την προσεγγιση στο προβλημα.<br><br>[/hide]<br>
 

Grotenfrod

Prophet of Nihilism
Staff member
Approval of the Admiral Rocket League RQ Crew 1st Tournament
Joined
Feb 12, 2014
Messages
3,507
[hide post=666]Είσαι μαγεία ρε γαμώτο.[/hide]
 

Great0ldOne

Lich
Staff member
Joined
Dec 1, 2012
Messages
7,429
[hide login=1]Πες μου μόνο πως δεν είναι δουλειά για ΣΥΡΙΖΑΝΕΛ ή Χρυσή Αυγή, και τα υπόλοιπα τα βρίσκουμε.[/hide]
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,470
<blockquote><br>This content is hidden and cannot be quoted.<br></blockquote><br>[hide post=99]Οχι φιλε μου, δεν ειναι πολιτικο το θεμα. Δεν κανω και μπιζνες με πολιτικους. Θα μου φανε τα λεφτα και θα με χωσουν φυλακη, για να μην πληρωσουν το ΙΚΑ.[/hide]
 

blender5d

Umber Hulk
Joined
Dec 15, 2016
Messages
894
[hide post=500] <br>Σκέφτηκε τον στενό του κύκλο να δώσει χαρτζιλίκι και αμέσως μετά το RageQuit. Αυτό θα πει κοινότητα ρε φίλε. Μπράβο. :salute:<br>[/hide]
 
Top Bottom