What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Μυνηματακια απο Κρσταλινα

Chris2756

Blackguard
Joined
Nov 17, 2020
Messages
1,308
Εχει στειλη σε κανεναν απο εσας μυνηματακι η Κρισταλινα? Ειπα να μοιραστω μαζυ σας την χαρα μου, αφου εγινα διασημος και ασχολουνται πλεον με την μακροημερευση μου, Κρισταλινα ΔΝΤ και Παγκοσμια τραπεζα.


Kristalina Geogieva <[email protected]>

Wed 5/12/2021 11:00 PM

Αγαπητέ κάτοχο ηλεκτρονικού ταχυδρομείου / δικαιούχος κεφαλαίου

Σας έστειλα αυτό το γράμμα πριν από ένα μήνα, αλλά δεν σας άκουσα, δεν είμαι σίγουρος αν το πήρατε, και γι 'αυτό το λέω ξανά, Πρώτον, είμαι η κυρία Kristalina Georgieva, Διευθύνουσα Σύμβουλος Πρόεδρος του Διεθνούς Νομισματικού Ταμείου.

Πράγματι, έχουμε ελέγξει όλα τα εμπόδια και τα προβλήματα που περιβάλλουν την μη ολοκληρωμένη συναλλαγή σας και την αδυναμία σας να ανταποκριθείτε στις χρεώσεις μεταφοράς που επιβάλλονται, εναντίον σας, για τις προηγούμενες επιλογές μεταφοράς, δείτε τον ιστότοπό μας για επιβεβαίωση 38 ° 53′56 ″ N 77 ° 2 ′39 ″ Δ

Εμείς, το Διοικητικό Συμβούλιο, η Παγκόσμια Τράπεζα και το Διεθνές Νομισματικό Ταμείο (ΔΝΤ) Ουάσιγκτον, DC σε συνεργασία με το Υπουργείο Οικονομικών των ΗΠΑ και ορισμένους άλλους σχετικούς οργανισμούς ερευνών εδώ στις Ηνωμένες Πολιτείες της Αμερικής, παραγγείλαμε τη Μονάδα Εμβάσεων Ξένων Πληρωμών, United Bank of Africa Lome Togo για να σας εκδώσει μια Κάρτα VISA, όπου θα ανεβεί το ταμείο σας 1,5 εκατομμύρια δολάρια, για περαιτέρω ανάληψη του κεφαλαίου σας.

Κατά τη διάρκεια της έρευνάς μας, ανακαλύψαμε με απογοήτευση ότι η πληρωμή σας καθυστέρησε άσκοπα από διεφθαρμένους αξιωματούχους της Τράπεζας που προσπαθούν να εκτρέψουν τα χρήματά σας στους ιδιωτικούς τους λογαριασμούς.

Και σήμερα σας ενημερώνουμε ότι το χρήμα σας έχει πιστωθεί σε κάρτα VISA από την UBA Bank και ότι είναι επίσης έτοιμο να παραδοθεί.

Τώρα επικοινωνήστε με τον γραμματέα της UBA Bank, το όνομά του είναι ο κ. Tony Elumelu, Email: [email protected]

Στείλτε του τις ακόλουθες πληροφορίες για την παράδοση της διαπιστευμένης κάρτας ATM VISA στη διεύθυνσή σας.

Το πλήρες όνομά σας =======
Η χώρα καταγωγής σας =======
Η διεύθυνση του σπιτιού σας =======
Το επάγγελμά σας =======
Η ηλικία σας ========
Το φύλο σας ========
Ο αριθμός τηλεφώνου σας =======

Με εκτιμιση,
Κυρία Κρισταλίνα Γεωργίεβα

Μια που θα παρω τοσα νταλλαρς, θελω να μου συστησεται το σουπερ μηχανημα, χωρις τσιγγουνιες. Εκει γυρω στα 10 χιλιαρικακια για ναχω να πορευομαι
Ενταξει θα παρω και 5 σουπερ καρτες να σας τις δωρησω με κληρωση. Αντε και 2 16αρες μνημες στον Νιτρο που τις χρειαζεται για δουλειες.
Τα GoG και Epic, δεχονται VISA? η πρεπει να τρεχω να βγαλω αλλη? Μηπως να αγορασω το GoG? ε! να ασχολουμε με κατι, μωρε

Παρακλιση ο αντμιν να αλλαξει το νικνειμ μου, σε "Αγκαπητο Κατοχο" νομιζω θα με εκφραζει καλλιοτερα απο εδω και περα
 

Nobody

Gelatinous Cube
Joined
May 12, 2021
Messages
174
Agkapito Katocho, ντολεύω ως εκπρόσωπος κυρία Κρυσταλία. Ντώσει εμένα αριθμούς πιστωτικής και όλα γκίνουν εκατομμύρια έουρος σύντομα!
 

Great0ldOne

Lich
Staff member
Joined
Dec 1, 2012
Messages
7,418
'Αμα μιλήσεις με την Κρυσταλίνα, πες της ότι ακόμα περιμένω τα 38 τρισεκατομμύρια ρούβλια που είχαμε κανονίσει για να μην τα φορολογήσει η Ίντερπολ, εγώ τα 3 χιλιάρικα για τις προμήθειες τα έστειλα, γιατί καθυστερούμε;
 

Chris2756

Blackguard
Joined
Nov 17, 2020
Messages
1,308
Εκεινο που χαλαει λιγο, ειναι αυτο το Τονγκο και ο Λουμπουμπου, μπας κλας ονοματα, μου φαινονται τωρα που εγινα high. Xαθηκε να βαλλουν καμια αλμπανια κανα φυρομ, εστω?
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,500
εμενα το ματι μου επεσε και εμεινε στον τονυ τον λεβεντη τον καραμπουζουκλη.
και βεβαια γκουγκλαρα και ο Tony Elumelu, ειναι οχι μονο υπαρκτο προσωπο, αλλά δισεκατομμυριουχος τραπεζιτης.

1_Drq8fwSCSgiyu-U_r66KFw.jpeg



σημς λετζιτ. προχωρα αφοβα, Chris.
 

Nobody

Gelatinous Cube
Joined
May 12, 2021
Messages
174
Σοκόλ 'Ντρέου θα λες και θ'ανοίγουν όλες οι πόρτες. Ήδη ενημερώνουμε το τεμπλέητ με την κυρά Κρυσταλία και τον Αμόγκο Μπουντούν. Οι κληρονομιές εκατομμυρίων δεν ήσαν ποτέ πιο πιστευτές.
 

Nobody

Gelatinous Cube
Joined
May 12, 2021
Messages
174
(Το Καταστατικό του Φόρουμ θαρρούσα προέβλεπε πως τέτοια ποιοτικά νήματα ανοίγουν μόνο Κυριακές, αλλά θαρρώ μπορεί να γίνει μια εξαίρεση, να σώσουμε κανένα συνάδελφο :D)
 

Chris2756

Blackguard
Joined
Nov 17, 2020
Messages
1,308
Σορρυ, ρε συντροφε, αλλα ηταν τοση η χαρα μου που απο προλαιταριος θα γινω μπουρζουας που δεν μπορεσα να κρατηθω μεχρι την Κυριακη.
Θενκς Χειρο, ησηχασα λιγο, γιατι δεν παει εμεις οι χαιδες ναχουμε παρε-δωσε με την μπλεμπα.
Και ναι ετσι το ειχα ονειρευτει, "σουλουμουτουκουμ" να λεω και να ανοιγουν διαπλατες m/s, amd, intel, nvidia και sis
 
Last edited:

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,500
εντωμεταξυ τωρα που το ξαναδιαβαζω εχουν κανει θεικη μεταφραση, προφανως απ το : "I didn't hear from you"
σε : "αλλά δεν σας άκουσα"...

oχι, δεν με ακουσες, φοραγα τις μπαλαρινες μου.
 

Chris2756

Blackguard
Joined
Nov 17, 2020
Messages
1,308
"αλλά δεν σας άκουσα"...
και το φωναζα μια ζωη ο κακομοιρης "θελω να γινω χαλιφης στην θεση του χαλιφη"
Σε αυτο λεει αληθεια εχει στηλει κι αλλο μυνημα πριν κανα μηνα, τοριξα στον καδο. Τωρα σκεφτικα να ενημερωσω, μην εχουμε μονο εμεις τις τυχες τις καλες
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,325
Δεν πρεπει να ειναι απο Νιγηρια (Εκει εχουν proper training σε αυτα τα θεματα) επειδη ειναι ολα λαθος και χωρις νοημα.
Πρεπει να εισαι εντελως βλαχομογγολος για να καταπιεις κατι τετοιο.
Σε κανουν να νομιζεις (χαχαχαχαχα) οτι σου εστειλαν καταλαθος email και ζητανε τα στοιχεια σου για να παρεις τα φραγκα. Ακομα και στην περιπτωση που ισχυε κατι τετοιο ποιος ο λογος να τα στειλεις; αφου θα δουν οτι εισαι λαθος ατομο.
Τα στοιχεια που ζητανε ειναι μια κωμωδια για αυτες τις δουλειες. Με αυτα τα στοιχεια δεν κανεις ουτε αιτηση για να στησεις παγκο με φυστικια στα 2 μετρα απο ΑΤΜ. Τα proper στοιχεια που ζητανε, τα εχουν πριν σου πουν καλησπερα και μαλιστα για αυτες τις δουλειες θελεις πρασινο φως απο FBI και λοιπες υπηρεσιες για να σου πουν καλησπερα. Που ειναι η ταυτοτητα; το διαβατηριο;
Τοσα χρηματα, με την μια, με κριτηριο αν εισαι ανδρας/γυναικα (χαχαχαχαχα) δεν στα στελνουν ουτε αν εισαι ο Emulelu.
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,167
εμενα το ματι μου επεσε και εμεινε στον τονυ τον λεβεντη τον καραμπουζουκλη.
και βεβαια γκουγκλαρα και ο Tony Elumelu, ειναι οχι μονο υπαρκτο προσωπο, αλλά δισεκατομμυριουχος τραπεζιτης.

View attachment 1960



σημς λετζιτ. προχωρα αφοβα, Chris.
Δεν είμαι εγώ :giankos:
 

Chris2756

Blackguard
Joined
Nov 17, 2020
Messages
1,308
Στο τσακ με πρλαβες. ετοιμος να πατησω send ημουν. Για λεγε εστειλε και σε σενα ραβασακια η Κρισταλια?
 

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,704
@Chris2756

ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ, ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΤΗ ΦΙΛΕ
3e3.jpg
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,564
Μη δούμε μια ανιδιοτελή κοπέλα έτοιμη να μοιραστεί τον πλούτο, ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ, "ΜΗ, ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΤΗ".

Έχουμε γεμίσει κακοπροαίρετους ανθρώπους. Τέτοια αρνητικότητα ίσως και να είναι σημάδι ζήλειας-ψώρας, δεν το αποκλείω.

Σε τί κόσμο θα φέρουμε τα παιδιά μας, Νίκο Εισαγγελάτο?
 
Top Bottom