What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Need for speed: Hot pursuit - Add friends

nofear

Hobgoblin Captain
Joined
Jan 15, 2013
Messages
275
παιξαμε με το InfamousJohn, σαν οδηγος ειχε προοπτικες αν και βγηκε 2-3 φορες τελευταιος :trollface: ( ειμασταν 3) . οταν ομως παιξαμε οδηγοι και αστυνομοι(εγω αστυνομικος αυτος οδηγος ) το γατακι δεν μπορουσε να κανει πανω απο 5-6 km . :lol: .
οσοι το εχετε μπειτε αυριο να παιξουμε κατα τις 6 το απογευμα . εχει τρελει φαση οταν ειναι πολλα ατομα
 

infamousjohn

Death Knight
Joined
Dec 7, 2012
Messages
2,516
'γατακυ' ακου εκει 2-3 φορες τελευταιος....!


αυτο ξεπλενεται με αιματηρες καταδιωξεις αυριο (θα εχω σεταρει καλα και τα οπλα μου!)

ψηθειτε αφου το εχετε σχεδον ολοι (ασχετα που δεν μιλατε)

αυριο στις 6 ειναι και γ@μω τις ωρες.... (νεκρη ωρα δηλαδη)

υγ: αυριο θα κανω capture screen, την ωρα που θα σε εχω ενα κουτακι πριν διαλυθεις..... :woohoo:
 

infamousjohn

Death Knight
Joined
Dec 7, 2012
Messages
2,516
το εχουν προσφορα στο steam.... για οσους θελουν να παιξουμε κλεφτες και αστυνομοι! :cheers:
 

rckiller

Gelatinous Cube
Joined
Nov 30, 2012
Messages
153
Ώπα μισό έχει τέτοιο thread και δε το έχω πάρει χαμπάρι; Έχουμε παίξει παλαιότερα με το nitro μερικές φορές. Λοιπόν RCkiller, με κάνετε add μέσω του game, δεν το έχω από origin steam και λοιπές χαζομάρες.
Αναμένω ανταγωνισμό!
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,268
nitro912gr
κλασσικά, ίσως μπω κανά βράδυ
 

infamousjohn

Death Knight
Joined
Dec 7, 2012
Messages
2,516
το εχει σε προσφορα το steam!
αξιζει κυριως λογο του τρομερου multi!
ποιος θελει να παριστανει τον μπατσο που θα με ποιασει
 

nofear

Hobgoblin Captain
Joined
Jan 15, 2013
Messages
275
I am here :spiteful: ( οποιος το γουσταρει εστω και ελαχιστα ας το παρει , αξιζει καθε ευρω )
 

manos426f

Lich
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
6,191
Ω ναι, για 5 ευρώ αξίζει 100%, δε το συζητάμε!
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,268


nitro912gr wrote:
nitro912gr
κλασσικά, ίσως μπω κανά βράδυ</blockquote>

Για βάλτε και εμένα όποιος το πάρει, το παιχνίδι όχι απλά αξίζει, αλλά αξίζει full price αν είστε από τους παλιούς που το γνωρίσαμε πριν τις καγκουριές, στο μοτίβο "Exotic cars, Exotic places" και όχι στο "τρέχω με το καγκουρέικο σιβίκ της μαμάς μου, στα στενά και στα σκατά"

 

nofear

Hobgoblin Captain
Joined
Jan 15, 2013
Messages
275
ελα ρε guys σιγουρα το εχουμε 8 ατομα απο εδω ψηθητε !!
 

infamousjohn

Death Knight
Joined
Dec 7, 2012
Messages
2,516
αα........
μπορω να πω οτι πριν λιγο, εριξα τρεις γυρες με τον ChaoSun και καταγουσταραμε!
το παιχνιδι ειναι μια HD εκδοχη του πρωτου need for speed, με γρηγορη δραση, τρομερο ηχο και ωραια γραφικα. συγχωρει τα παντα στην οδηγηση, δεν απαιτει τιμονιερες κλπ οποτε μπορουμε να το χαρουμε ολοι μας!
ενδεικτικα κατι τις τρεις φορες που παιξαμε με τον ChaoSun, τερματισαμε με ΚΑΤΩ απο δευτερολεπτο διαφορα... φανταστειτε τι εγινε!
μηπως να οργανωσουμε τιποτα ενδιαφερον οσοι το εχουμε?
 
Top Bottom