What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

O Elon Musk είναι πλέον ιδιοκτήτης του Χ (τέως Twitter)

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,420
Φαίνεται πως ήδη πολύς κόσμος γράφτηκε στο Threads. Ο Ζουκ θα δείρει τον Ίλον εντός και εκτός ρινγκ.
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,933
χαχαχαχαχα
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,553
αυτό το threads που μπαίνουμε ρε παιδιά; δεν έχει site? :p
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,933
αυτό το threads που μπαίνουμε ρε παιδιά; δεν έχει site? :p
Εεεε. Δεν είναι διαθέσιμο στην Ευρώπη ακόμα.
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,420
αυτό το threads που μπαίνουμε ρε παιδιά; δεν έχει site? :p

Όχι ακόμα, μόνο app για την ώρα και όπως είπε ο Mogrey δεν είναι διαθέσιμο στην Ευρώπη επειδή δεν είναι ακόμα συμβατό με την GDPR (ο Ζουκ μάλλον μαθαίνει και τι χρώμα εσώρουχο φοράμε).
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,553
Θα κάνει τέτοιο πράγμα; που υπογράφω; έχω πολύ ιδιαίτερη βαρηκοΐα και δεν με βοηθάει το ακουστικό. Κάτι τέτοιο θα άλλαζε τι ζωή μου.
 

The Nameless One

Mind-flayer
Joined
Jun 16, 2015
Messages
1,847
Θα κάνει τέτοιο πράγμα; που υπογράφω; έχω πολύ ιδιαίτερη βαρηκοΐα και δεν με βοηθάει το ακουστικό. Κάτι τέτοιο θα άλλαζε τι ζωή μου.
Πέρα από την πλάκα, εάν αυτό και θα αντίστοιχα προϊόντα κάνουν αυτά που υπόσχονται, θα αλλάξει προς το καλύτερο την ζωή πολλών ανθρώπων με προβλήματα υγείας. Ήδη υπάρχουν θετικά αποτελέσματα με τυφλούς που μπορούν να δουν και ανάπηρους να κινηθούν
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,420
Τι σημαίνει όταν κάποιος σε αποκαλεί chuck ?

Είναι υποκοριστικό του Charles. Από την άλλη, cuck είναι σεξουαλικός όρος.
 

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,683
Cuck, συντομία του cuckold. Ο κερατάς, αλλά έχει και μια πιο φετιχιστική ερμηνεία, αυτού που γουστάρει να παίζει το ρόλο του υποβιβασμένου κερατά που βλέπει τη γυναίκα του να κάνει την πράξη live. Ταυτίζεται με το τέρμα beta male στα internet's.
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,695
Πλέον απ'ότι φαίνεται αποφάσισε να δώσει τον πούλο στο πουλί-σήμα της εταιρείας, και να το αντικαταστήσει με ένα Χ.

 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,420
Πλέον δεν υπάρχει μέσος δρόμος. Ή όλα αυτά τα τρελά που κάνει θα έχουν τελικά αποτέλεσμα και θα αποδειχθεί παρεξηγημένη ιδιοφυΐα, ή ο άνθρωπος δεν ξέρει τι του γίνεται και θα πετάξει 44 δις στα σκουπίδια.
 
Top Bottom